son zamanlarda moda haline gelen, her takimda en az bir futbolcunun yaptigi gol sevinci. taraftar olarak pek sevmem, ki bu benim kisisel fikrim. daha kreatif veya cilginca, taraftarlari costuracak, adrenalin yüklü sevinclerin yerini almis "bak seni/sizi seviyorum!"'u göstermenin soft hali.

daha önce de, brezilyali futbolcular gol sonrasi hep eslerinin tribünlerine kosar, sirf esiyle bu sevinci yasardi.

edit: evet, sacma sapan bir baslik ve sikintidan girilmis bir entry. sahura kadar vakit gecirmek icin ne bos islerle kafa yoruyorum ben ya?!
bir sonraki seviyesi, pascal nouma tarafından başarılmış, futbol sevinç gösterisi.
asla biz brezilyalıların planör uçuşu olarak adlandırdığı kutlama gibi olamayacak muhteşem hareket. bence her gol böyle kutlanmalı ve yapılırken içine sevgi ve emek de katılmalı.
yüzüğü öpmenin bir level üstüdür.
artık sıkan gol sevincidir çünkü herkes bunu yapıyor. allah'ın adını verdim artık yapmayın!
almeida'nın sık yaptığıdır , klasik ama güzel.
(bkz: Alexandre Pato)
anlam veremeğim bir harekettir. ne lan bu? gizli bir tarikat falan mı var ben bilmiyorum?
akıllara direkt pato yu getiren sevinçtir.
http://pasaa.files.wordpr...thumb.jpg?w=404&h=304
golünü sevdiği kişi veya kişilere armağan eden futbolcunun yaptığıdır. Kimseyi de alakadar etmez, sen de futbolcu ol gol at, sonra istersen striptiz yap rakip kale direğinde. *
en sikko gol sevinçlerindendir.
özer hurmacı'nın kariyeri bu sevinçle bitecektir eminim.
Olcay Şahan'ın gaziantepspor maçında attığı ilk golden sonra yaptığı sevinçtir. hoştur.
Ergen işi gibi duran harekettir.
pato'nun başlattığı ve bütün dünyaya yayılan gol sevincidir işin enterasan tarafı bu kadar basit bir hareketin daha yeni keşfedilmiş olması.
(bkz: gareth bale)
her yapıldığında gol sevinci boşa harcanmış gibi hissettiren hareket. çok sıkıcı. olcayın yapma sebebi küçükken, kanı deli akıyorken bi maçta babası kalp krizi geçirmiş falan onun içinmiş. babası ölmemiş bu arada. değişik insan.
Gerzekliktir. Ulan ne guzel gol atıyorsun kalp yapacağım diye neden çaba içerisine giriyorsun mk at Kendini yere diğer arkadaşların üzerine atlasın filan bundan iyi gol sevincimi olur?