bugün

entry'ler (66)

trollük yapmak

uludağsözlükteki sazanların her gün eksponansiyel olarak çoğalması neticesinde yapması kolay ve keyifli olan şey.

eksponansiyeli de cümle içinde ilk kullanışım bak.

dönence

kült parçadır.

gülşen vb bilumum sözyazıcılar falan 80 sene söz yazsalar bunu yazamazlar.

aatif chahechouhe

5 para etmeyen topçu. topu alır, orta yuvarlağın kendi yarı alanına bakan diliminde koşmaya başlar, aynen halısahadaki 'bana bırakın abicim ya o iş bende' ci züppeler gibi topu sürer en son gs diye bi takıma tesadüfen 2 gol atar. ligde 34 maçta 340 kez böyle dener taş çatlasa 10 tane gol atar, ovvv adam iyi derler sonra.

halısaha topçusu bu ya. fazlası yok.

nestor fernando muslera micol

balon kalecidir. ptt 1.ligde ancak oynayabilecek yetenektedir. bu adamlar nasıl galatasarayda top oynuyor anlamıyorum. yediği gole bak. ben bile yemem lan o golü.

bence hemen gönderilmelidir. manchester de istiyormuş.

sony xperia z1

hepsiburadada 999 tl ye gördüğüm telefon.

olum vuruk falan mı nedir aga bu olay. bu fiyata şuan süper. telefondan anlayan veya şuan kullanan arkadaşlar fikir versinler lütfen. asus zenfone 5 düşünüyordum şarjı problem diye okudum çoğu yerde, asus zenfone 2 iyi ama o da ekranı çok büyük bir de o kadar param yok ne kadar f/p uygun olsa da. şimdi xperia z1 i görünce gerçekten etkilendim.

http://www.hepsiburada.co...l.kategori-genel.kategori

asus zenfone 5

çift hatlı mıdır acaba diye düşündüren ve pilinin çok kötü olduğu söylenen telefon.

almayı düşünen kardeşler * için bilgilendirme yapmayı seven insanların kullandığı telefondur. umarım.

şu model ile birlikte çok merak edilmektedir. (bkz: asus zenfone 2)

dünyaya benzeyen gezegene isim önerileri

'gözden uzak olan gönülden de ırak olur'dur.

uzun oldu diyenler için ;

baskonuş nasıl ?

dünya ya çok benzeyen gezegen bulunması

http://www.sozcu.com.tr/2...fettigini-duyurdu-891217/

hakkında bilgi kirliliği olan gezegen. 1400 ışık yılı uzaklıkta.

yani günümüz teknolojisiyle 50.000 km/sn lik hız yapan uzay araçları mevcut. ışık hızının da 300.000 km/sn olduğunu düşündüğümüzde bugün çıkan uzay aracı 8400 yıl sonra bu kardeş gezegene ulaşabilir. ışık hızı ile gitsek bile (ki mümkün değil) 1400 sene aga.

boş iş. *
(bkz: dünyaya benzeyen gezegene isim önerileri)

hadron çarpıştırmak allaha şirk koşmaktır

zaytung haberi panik yapmayın.

herkes de yemiş.

ahahaha.

sözlük yazarlarının itirafları

eeh yeter artık.

her gün her gün yoruldum artık. moderasyona çağrımdır, sağlam söveceğim entry de silerseniz de silin amk. rahatlamak için yazacam.

ne zaman bi boku başaracağım ? hep kaybeden takımda mı olacağım? insanlar saygı duymayacak mı hiç efendiliğimize ? böyle bir yol yok mu ? insanları ezmeden bana saygı duymalarını nasıl sağlayacağım ? herkes mi ezecek beni hayatım boyunca ? insanlar sürekli bana bakınca neden ezilecek insan diyorlar, nedensaftirik bir insandiyorlar, neden bu adamın kafasına vur ekmeğini al diyorlar. biriniz de saygı duyun amına koyayım efendiliğime, sessizliğime. biriniz de ''ya o arkadaş iyidir ona yamuk yapsak ayıp olur'' diyin ya. şu yaşıma geldim geleli her tanıştığım insan ya kullanmaya çalıştı ya da kullandı efendilliğimi.

mesela x kişisi, benden sürekli bir şeyler rica edip her gün sikmeye çalışmasan olmaz mı ? istediğin şeyler önemli şeyler değil ama beni siktiğini bildiğimi biliyorsun yüzümden. bile bile utanmadan her gün benim efendiliğimden faydalanmaya çalışıyorsun. ayıp amına koyayım ya. yeter amına koyayım. sana diyemediğim bir lafla amına koyacağımı biliyorsun ama o lafı diyemem ya, sik sikebildiğin kadar amcık hoşafı. sana kötülük yapmak yakışır seni ezecek yetkim var seni ezmek yakışır ama amına koyayım bana yakışmaz işte kişiliğime yakışmaz. yakışmaz ya sik sikebildiğin kadar.

bir insan sessiz diye bir insan efendi diye illa sikilecek mi lan. veya sesi çıkıyor diye gücü var diye hep mi onun tarafında olunacak. bu entryi okuyanlarda dahil olmak üzere hepiniz ezilenlerin tarafındasınız sorsam. ama hanginizde efendi bir adama efendi gibi davranacak yürek var. bir kaçınızda belki. geriye kalanlarınızın da amına koyayım.

sesim çıkmıyor diye birileri tarafından ezilmeye mahkum edilmişsem, beni mahkum eden mahkemenin ta amına koyayım. şu anda düzeni sağlayan devletlerin, zalimi koruyan ve güçsüz insanları ezmesine çanak tutan sistemin de amına koyayım. sistemi işletenlerin de geçmişlerinin de gelecek evlatlarının da amına koyayım. ezilenleri koruyacağız mottosuyla geçinen güç sahiplerinin, güç eline geçince zalimleri daha zalim yapan kişilerin ve kurumlarının gelmişlerini geçmişlerini doğmamış çocuklarını sikilmiş karılarını sikeyim. (oha çok ayıp oldu silsem mi ki, ya da dursun amk karılarını sikeyim tekrardan)

yoruldum amk. herkes bana saygı duysun diye efendi insan olduk. öyle yetiştik. kimseye saygıda kusur etmemeye çalıştık. şimdi kiminiz bu kadar küfrettiğim için saygısız bir insan olduğumu düşüneceksiniz ama ne kadar sinirli olduğumu anlamanız ancak yaşadıklarımı yaşamanızla mümkün olabilir. neyse işte. biz saygı duydukça, efendi oldukça herkes faydalandı, sikmeye çalıştı, üstümüzden geçti, hiçbirine de çıkıp ağız dolusu bir küfür bile edemedim efendilikten. öyle bi şiştim ki bütün küfürler içimde birikti hepsini dışarı atmak için bağırsam bilgisayarınızın başından sesimi duyarsınız amk. öyle doldum. hay sikeydim efendiliğimi. kimse de efendiliğimize değer vermedi (anam babam hariç). hatta efendi olmaya çalıştım dürüst olmaya çalıştım diye yalan söyleyemiyorum diye dışlandım. arkadaşlarım olmadı anasını satayım.

şu an iyi kötü bir işte çalışıyorum. burda da sikilen oldum. aldığım para emsallerimin çok altında, haram mı değil mi o da şüpheli, iş öğrenelim diye katlanmaya çalışıyoruz her şeye ama her gün de sikilmekten göt kalmadı artık. mesleğimi sormayın ama defalarca bulaşık yıkadım, gündelikçi gibi günlerce temizlik yaptım, patronun emir erliğini yaptım kimse gururuna yediremezdi. kime anlattıysam ''olm sende biraz ağırlığını koy ya okumuş adamsın o kadar'' dedi de efendiyiz ya amına koyayım gene içimizden söve söve uşaklık ettik. olsun dedik. bi gün patron gene saçma sapan bir şey istedi. artık telefonda birşey istediği zaman nihayet homurdana homurdana tamam diyordum ona rağmen patron siktikçe sikiyordu. aslında onun geçmişine sövecektim, işini bozacaktım para kaybettirecektim ona ya, ama bana o yakışmazdı efendiydim çünkü ben. neyse gittim istediğini yaptım. ne yaptığımı da söyleyeyim, gittim kuş yemi aldım kuşuna. kuşunu siktiğim. kuşun bi günahı yok ta mantalite olarak sikeyim. kuru temizlemeciden gömleğimi al, falan yere emanet bıraktım git onu al derken günler böyle sikimsonik geçti. allah da bana nasip etmedi ki bu işleri yaparken sövdüğümün zerre kadarını yanına gidince diyemedim. amına koyayım böyle efendiliğin.

çeşit çeşit orospu evladı mahlukat ile münasebetim olunca anladım ki insanların ruhu böyle. saf olanı zayıf olanı manipüle etmek ve ezmekten başka bir bok bilen yok. iyiliğe kötülük yapan veya kötülüğe kötülük yapan insan olamadık ya. beni ne kadar sikseniz azdır.

iyiliğe karşı kötülük yapacak kadar şerefsiz yapmasın allah kimseyi, ama kötülüğe kötülük yapacak donanım da vermemiş bize yaradan.

bu son cümlelerden kendimi övdüğümü falan çıkartacak hıyarlar olacaktır, yüz yüze gelsek onlara da sövmem ama burda söverim. amınıza koyarım.

kaybedecek birşeyim olmayana dek sikileceğim ya anasını satayım, kaybedeceğim bir şey kalmayacak bu gidişle, ne varsa elimde hepsini alacaksınız, işte o gün devran dönecek ve o gün siken taraf ben olacağım. (onu da beceremeyiz amk)

wesley sneijder

ceza sahası çevresinde topla buluşup önü açılınca bizi penaltı gibi heyecanlandıran (evet 2 yıl önce yoktu bu) adam gibi adam.

adamı sonunda yarı türk yaptık.

wesley sneijder in fener ağlama demesi

gülmekten yarmıştır.

sesi ve tipiyle akıllara jesse pinkman ı getirmiştir.

neden akp ye oy verilmemeli

yapılan siyasi ve iktisadi ahlaksızlıklara ortak olup günahlarını paylaşmamak için.

ismail kartal ın istifa etmesi

prandelli bugün galatasaraya geri gelse bu adamın gidişine daha çok üzülürdüm. nokta.

bursaspor

bu yıl çatır çatır top oynamış olan (bence şampiyon olduğu sezondan daha iyi) takım.

3 büyüklerden bi 10 puan koparabilseydi o gazla şampiyon olurdu.

wesley sneijder

yetenekli bir futbolcudur.

ismail kartal

sezon boyunca 3 maçta 11 gol attığı rizespora ve 2 maçta gol yemeden tokatladığı, şu sıralar biliçle duygusal anlar yaşayan beşiktaşa güvenip kendi takımını bursa karşısında ezikçe oynatan, muhtemelen başşakşehirin haftasonu başşak geçeceği çapsız çaydanlık.

lütfen istifa etme. sen gidersen biz neyleriz.

fenerbahçe olur da şampiyon olursa tamamen futbolcuların becerisiyle olabilir.

sansa stark

dizide güzelliği abartılan winterfell varisi.

margeary ve khaleesiye göre çok tipsiz buluyorum.

umut bulut

emenike ve mustafa pektemekten bile daha kötü olan galatasaray forveti.

inanılmaz bir yeteneksizlik çökmüş adama bu sene. yaşlanmış.

12 mayıs 2015 bayern münih barcelona maçı

messinin dehasını tekrar gözümüze soktuğu maç.

barcelona hiçbir şey yapmadan sadece bu adamın pası ile golü attı.