bugün

uefa şampiyonlar ligi yarı final rövanş karşılaşması.
Üst olur.
Berlin'e giden yolda bayern münih'ı kendi ülkesinde bekleyen aci son. 3-0'ın rövanşını almak zor. Mac ntv'den yayınlanacak.
gönül ister ki münih turu atlasın ama muhtemelen barcelona'nın 3-0'lık avantajını kullanarak turu geçeceği maç.
Barcelona 2-1 yenip tur atlar.
formaliteden ibaret olacak maçtır. 3-0 çıkmaz yiğen.
barcelona'nın turu atlayacağı maçtır. 3-0 dan dönmesi zor. keşke bayern lafımızı yedirse bize de güzel bir maç izlesek.
Barcelonanın gol atmadan 4 yemesi aşırı hayal olduğundan formalite icabı oynanacak olan maçtır.
heynckes reyiz olsa bayern içinden geçer diyeceğim ama guardiola'yla olmaz bu işler. yine de bir umut hadi olom bayern diyerek tv'nin karşısına geçeceğiz.
Bayern'in elenmesini keyifle izleyeceğim maç.
kalan tek böbreğimi de satıp üst oynayacağım karşılaşmadır.
barça'nın dikkatli olması gereken bir maçtır.3-0 ow yeah deyip rahat oynamaya kalkarsan,görürsün panzerin ağzı sana nasıl 4-0 giriyor.Bayern münih,sizin oynadığınız mahalle takımlarına benzemez.O yüzden hafife almayın.
3-2 barçanın kazanacaği maç.
finaldeki rakibimizi merak edeceğim maçtır. Bayern yenilecektir fakat barçanın rahat olmaması kaydıyla. 3-0 kapatılmayacak fark değil yoksa. Kısacası sıradaki rakip gelsin.
Munih'in gol yemeden 4 atacağı düşünmek kısaca malliktir. hele hele Barcelona gibi bir takıma. Porto mu lan bu.
bayern elenicektir, 3-0 dan sonra barça vermez üstelik geçen senelerde 4-0 falan yenilmişti barca o yüzden tedbir yüksek.
Barcelona büyük ölçüde turu garantilemesine ragmen 2013'te bayern münih'in 2 maçta 7 gol atmasını unutmamıştır, ev sahibi ekibe 2-3 tane atar hesabı kapatır.
KG - Var ve 2,5 üstü sağlam bir idda olur, 3,5 üstüde risk alınabilecek bir orandır.
Bu maç çok gollü olacak bayern yenecek böyle 4-2 lik veya 3-1 lik bir sonuç bekliyorum.
Messiden 2 gol daha beklediğimiz karşılaşma.

Şöyle http://m.uludagsozluk.com/e/27591433/ birşey yazmıştım kırmadı beni attı.

Yine atar herhalde galiba umarım sanırım Allam inş ya rabbim.
bayern sıradan bir takım olsa üç sıfırın rövanşını barcelonaya karşı alamaz derdim ama sonuçta karşıdaki takım bayern ki barcelonayı çok fena harcayacaklar bu akşam çünkü bu katalanlar ispanya'da çok fazla şımardı en son şıvanştayger o nazici tipiyle 'soykırarak sikeceğiz almanyada' der gibi bakmıştı messiye. ben bayern beş alt sıfır kazanır diyorum.
o umuda tutunmak isterdik, fakat futbol her zaman adil değil... ne yazık ki...
bayern'in 2.15 oranına dayanamayıp, çocuğumu bastığım maçtır. yani olacak çocuğumu. olursa tabi.
Bayern 4-0 alacaktır. Almanlar bitti demeden bitmez.
Bayern olurda 4-0 kazanıp mucizeye imza atarsa finali oynatmadan direk kupayı versinler onlara.

bundesliga'da son maçını kaybetti bayern o işler zor yani.