bugün

fenerlileri çıldırtmıştır , ben fenerli olsam götüme televizyonu sokardım şahsen.

(bkz: işte bu dramdır)
fenerlilerden çok beşiktaşlıları hoplatmıştır eheheheh. (biri hariç)

niye lan sizi iplemedi diyemi.
Sneijder sadece sahada koymuyor bunlara hahaha.
ya bilader biz bu adamları kadıköy'de yenince takımca taraftara "işte böyle her sene böyle" söyletmedik mi sahanın ortasında? söylettik. bi tane galatasaraylı çıkıp bunun laga lugasını yapmadı, bırakın adamlar gönüllerince kutlasın şampiyonluklarını, rakip takıma takılmadıkça rekabetin ne manası var ki?
Kuşlara dert olmuştur.
Sağdan soldan koyması yetmedi, ortadan ortadan koyuyor simdide.

Ama allah'tan futbolcu olmus, şarkıcı olsa duramazdık.
gayet hoş olandır. abartısı yoktur. edepsizlik diyenler tarihlerine baksın. en basitinden geçen sene Fenerbahçe gibi alkışlayın ulan ibneler tezahüratı yapmadık.
(bkz: kudurun ulan şampiyon Cimbom)
ahmet davutoglunun gönülden seslendi demesini beklediğim söylemdir.
Fenerliler daha ağlamaya başlamadan söylemiş sneijder.

Fener ağlama.
volkanın
şampiyon fener en büyük fener ağlamayın ulan ibneler sloganından daha edeplidir.
galatasaray camiasına terbiyeyi öğretecek son adamsınız. hadi siktirin gidin pavalı köpekler
Adam bastan söylemiş ama dinlemeyenler gelmiş aglamakta..

Garaktersiiizz yaaa.
Burak ve selçuk inan desteği ile söylediğini bilmeyen zaten taraftarım demesin. Bu sene aziz ve arap ismail bizi üzdü ama kendileri prendelli ile şampiyonlar liginde çok ağlamışlardı.
ya ben mi diyecektim amk.

yiiihhhaaaaaa ahahhaha!
Fenerlileri yine de ağlatmıştır. Şakadan da anlamaz bu öküzler ahaha.
Bir öneri.

Ağlamayın lan.
(bkz: yine kuşa soktun kardeş)
volkan'ı ağlatmıştır. hem sağdan hem soldan..
Ayar hem de ne ayar.
Sahaya arkadaşları kankileri kangal köpeği getirip,karşılıklı raks edenlere dert olmuştur.
yaşa sneijder reyiz.
bu denli profösyonel ve dünya yıldızının amatör ruhla şikecilerle şakşak geçmesi şikecileri çileden çıkarmıştır. mesela sabri bunu yapsaydı bunlara bu kadar koymazdı. hahaha.
gülmekten yarmıştır.

sesi ve tipiyle akıllara jesse pinkman ı getirmiştir.
fenerbahçe deplasmanından 1-0 ile yenilip ayrıldığımız maçta "işte böyle her sene böyle cimboma koyarlar" diye slogan atan kuşların edepsizlik diye nitelediği hareket.

ayrıca bir diğer kuş türü olan beşiktaşlılar da "edepsizlik" demiş.

ulan sen drogba'nın gollerini yediremeyip sahaya atlamış taraftarsın, kim edepsiz tartışmaya gerek yok.

adamın dibidir o kadar.

nereden vursa gol, nereden vuracağını da biliyor...

"sneijder galatasaray'a siksen gelmez" diyenlerin içinden geçirmiştir.
göt görmek isteyenler karısının resmini koymasın buna baksın

görsel
akşam eve gidince yarım paket makarnayla karnını doyuran gs li arkadaşların, ferrariden inmeyen futbolcuları savunayım derken, aynı halk sınıfından olan insanlara ağlamayın lan felan diye laf soktuklarını düşündüren hadisedir... birader takma bu kadar ya bu hollandalı senin allahın felan değil ! yani ayıp edince eleştir bence... böyle kendine olan saygını korumuş olursun...
Fener seni bir ağlatır o göz yaşi gotunden çikar densiz.
güncel Önemli Başlıklar