entry'ler (121)

ilk yiyişte aşık olunan şeyler

Double quarter pounder (bkz: mc donalds ta parayi bitirmek)

antalya da sabahları yaşanan soğuk

Sevgiliye sarilma bahanesidir.

gitari ele alınca ilk yapılanlar

Ilk once bir ellenir guzelce teller hissedilir. Kucuk bir blues solosu atilir. Pentatonik gam taranir. Sonra metronom acilir 90 bpmden 180 bpme kadar parmak alistirmalari yapilir. Parmaklar isinir. Sonra amfiye baglanir gitar ayarlamalar yapilir. Sonra shredding tabiki.

Not: duman calanlar kiskanmis.

tehlike altındaki dünya mirasları

(bkz: insanlik)

uludağ sözlük ios uygulaması

Retina Display uyumlu bir app istiyoruz zall efendi. Piksel piksel gormek istemiyoruz bir el ativer suna.

sevgili ile fps oynamak

Her genc erkegin hayali.

vajina yalayan insanın midesi

Iliskinin tek yonlu olmadigini sisme kadinla sex yapmadigini kavramis olan insandir.

mutluluk ve beklenti ilişkisi

ters orantinin allahi vardir. hic beklentiniz olmazsa o kadar mutlu olursunuz. Cunku beklentinin olmamasi sadece kotuyu dusunmek demektir. Bir kizi seversiniz o beni asla sevmez ama icimde kalmasin soyliyim dersiniz. Kizda size karsi bos olmaz ve mutlu olursunuz. Madalyonun diger yuzunde ise kiz baskasini sever yine normal yasaminiza devam edersiniz.

kuş kalkmadığında inatla neyin var diye soran kız

Muhtelemen kus olmustur. Ya da konusacagina en yakin veterinere gitmelidir.

atatürk portrelerinin boyutu küçültülecek iddiası

Zaten o resimler orda duruyor kendiliginden onu kaldirip kucuk resim koyunca kagit israfi olmayacak mi a beyinsizler?

cm101mmxi fundamentals

Fiyat/performans olarak yapilacak en eglenceli aktivite.

bursa da 105 milyar dolarlık rezerv bulunması

105 milyar dolarlik travesti rezervi bulunmustur. Neyin rezervi olum bu?

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

(bkz: Jason Becker) herkes oyle diyor valla.

ben bu yazıyı sana yazdım

Niye gittin lan ha niye ? Mesafeler onemli miydi? Mutlu degilmiydik? Degmeyecek miydi?

uzak mesafe ilişkisi

Benim gibi bir hodugu bile her gun islak gozlerle yastiga sarilarak uyutmayi becerebiliyorsa ozlem ne kadar buyuktur siz dusunun.

70 yaşında kırmızı oje süren kadın

Bahsettigimiz kadin eger adriana lima olucaksa sorun olmayacak eylem.

deniz karaman

Egosu verdigi egitim duzeyinden daha yuksek hoca. Kendisini sahsen hic sevmem. Dersleri cok hizli anlatir ve odtu fizik mezunu oldugunu her yerde soyler. Milletin mesajlarini karistirip ozel hayatina karismaya bayilir. Hocadan cok kabus gibidir. O okuldan kurtulali cok oldu ama hala travma kaldi amk.

oha for

Kisaca facebook yavsakligi olarak tanimlayabiliriz.

21 yy da hala etnik kökenden bahsetmek

Dunyadaki tum irklar karismisken yapilmasi gereksiz olan soylem.

öpüşmek

Eğer bir şey hissetmediğiniz biriyle öpüşürseniz zevk vermeyecek olan eylem. Aynada kendinizi öpseniz daha çok zevk alırsınız.