bugün

yaşlandığını kabullenemeyen bakımlı kadındır. lakin ojeyi kendi sürmüşse tırnaklarıyla beraber parmaklarını da kırmızı badana yapma ihtimali yüksektir. neden mi çünkü;

''titrek elle oje sürmek, deveye hendek atlatmaktan zordur.'' demiştir atalarımız.
içerisinde yaşından daha genç birşeyler olan teyzedir. sendromlar içerisindedir. nedense genelde bu tipler itici olurlar. kendi yaşıtı olan tatlı teyzelere benzemezler.pek güleryüzlü de olmuyor efendim bunlar.
önemli olan kemik yaşıdır. sürsün efenim.
(bkz: yaş yetmiş iş bitmemiş)
yaşı ilerlemiş insanların (kadınların) mecburen koyu renk giymek, makyaj yapmamak, saçını boyamamak, bakımlı olmamak, aşık olmamak, eğlenceli şeylerden elin eteğin çekip, bir köşede ölümü beklemeleri, ölmeden ölmüş taklidi yapmaları gerektiğini düşünen insanları şaşırtabilir.
(bkz: 70 yaşında oje)
(bkz: kurumuştur anam o)
çürümüş patates kabuğunu boyasan da patetes çürümüştür atasözünü icad etmeme neden olan kadın.
rahmetli aysel gürel.
yetmişinden sonra azanı teneşir paklar sözünü hatırlatmamız gereken teyzedir.
evcilik oyunu oynayan kişidir. zamanla geçer.
çağdaş yaşamı köstekleme derneği mensubudur.
menapozun etkisinden hala çıkmamış teyzedir.
ben neydim bi zamanlar diyen kadındır nostalji kokan hareketlerdir.
yaşamdan ümidini kesmemiş kadındır.
"oje sürebilir ama kırmızı oje süremez" anlamı veren başlıkta yer alan kadındır.
(bkz: mature afedersin)
(bkz: nebahat çehre)
7 yaşındayken de kırmızı oje sürmüş olan kadındır.
(bkz: insan 7 sinde neyse 70 inde de odur)
dünyaya geldiği günden beri hayata renk katan kadındır..
saçları pişmaniye gibi tel tel olmuş chp kadin kolları mensubudur.
ruhu 18 lik olan kadındır lakin boşuna bu çırpınış görüntü kirliliğinden başka bi boka benzemez.
Bahsettigimiz kadin eger adriana lima olucaksa sorun olmayacak eylem.
(bkz: ajda pekkan)
(bkz: sezen aksu)
(bkz: gönül yazar)
(bkz: aysel gürel)
Bir çok gencin iktidarsızlık yaşamasına neden olabilen kadındır. Ne kadar aklıevvelim değil mi?
"nefes alıyorum öyleyse varım" diyen kadındır.

son nefese kadar hayat devam ediyorsa, sonuna kadar yaşanacak bu hayat.
güncel Önemli Başlıklar