bugün

cem yılmaz'ın yeni gösterisinin adıymış. ocak 2011'de başlayacak diyalla.
twitter'dan duyurduğu yeni gösterisidir.
http://cm101mmxi.com/
cem yılmaz'ın yeni gösterisinin adı olup, biletleri biletix'te satışa sunulmuştur. bilet fiyatları şöyle açıklanmıştır:

1. kategori: 98,00 tl
2. kategori: 82,50 tl
3. kategori: 55,50 tl
nerede olduğunu merak etmekle kalmayıp gitmeyi de çok istediğim gösteridir. amma ve lakin ki öyle değildir, o bilet paraları ne yahu 3. kategoriden alsak sahneyi göremeyiz. gerçi nerede yapılacağını bilmiyorum ama göremeyiz yine de. dürbün de verirler mi ki gösteriye girerken ?
cem yılmaz'ın Türker inanoğlu Maslak Show Center'da sahneye çıkacağı yeni gösterisidir.
açılımı da sanırım 10 01 2011 tarihine atfediyor.

(bkz: roma rakamı)
edit: yıllardır bildiğimiz roma rakamı olmuş romen rakamları. ne alaka ise? *
Ankara'ya ne zaman geleceğini merak ettiğim hiçbir kaynaktan ne zaman geleceğini bulamadığım bilenlerin allah rızası için bana söylemesini istediğim kahkaha makinesi insanın mükemmel olacağı kesin olan gösterisi.
--spoiler--
çok komikti işte, şakalar gülmeceler falan.
--spoiler--
dvd'sini heyecanla beklediğim gösteri.
dvd'sini heyecenla beklediğimiz gösteri.
nette bir ses kaydı dolanıyor ama elbette dinleyip gösteriyi piç etmemek gerek.
izleyenler çok övüyorlar. dur bakalım.
dvd de ne zaman çıkar allah bilir!
türkiye'deki profesyonel komiklik oranının neden 70 milyonda 1 olduğunun kanıtı olan gösteridir.

gideceklere naçizane tavsiyelerim;

--spoiler--

-yanınızda mutlaka selpak melpak bir şeyler bulundurun zira gözlerinizden yaş gelmesine engel olamıyorsunuz.

- kesinlikle ve kesinlikle cep telefonunuzla çekim yapmak gibi bir olaya kalkışmayın, salonun her yerine konuşlanmış olan görevliler ellerinde şu maçlarda kullanılan fosforlu yeşil lazerlerle bekliyorlar ve telefon, kamera vs. gördüklerinde direk size tutuyorlar ki sonrasında cem yılmaz tarafından direk madara ediliyorsunuz.

- geç kalmak gibi bir hataya düşmeyin, cem yılmaz sahneye çıktığında saatim tam 21:00'ı gösteriyordu ki bu konuya çok özen gösterdiğini çıktığında da söyledi. tam 21'de çıkıp seyircilerle şaka niteliğinde ufak sohbetler yapmaya başlıyor ama o sırada hala gelmekte olan geç kalmış izleyicileri direk rencide ediyor. örneğin; artis tavırlarla geç gelip en öne oturmakta olan adama "abicim, erkeğin geç geleni makbuldür sözünü yanlış anlamışsınız" diyerek kendisini resmen intiharın eşiğine getirdi.

- işgüzarlık yapıp ilginiç sorular sormayın. en önde oturan bayanlardan birisi henüz gösteri başlamadan "cem bey, şu tarafta kaynım kısmet oturuyor, seslenebilir misiniz bu tarafa doğru gelsin" diyen bayana "abla'cım siz geçin, ben oturtmaya birazdan başlayacağım" diye bir cevap verdi.

- gösteriye herkes gelmeden önce başlamıyor, 9'da çıkıp seyircilerle bir süre muhabbet ediyor, herkes geldikten sonra kulise gidip tekrar gelerek açılış yapıyor. 22 mart gösterisi 23:45 gibi son buldu, ara ise 10 dakika.. araba ile gidecekler park yeri sorunu yaşamıyorlar, salonun kafi derecede park yeri mevcut ama paralı.

- esprilerin tamamına yakını yeni ama araya eskilerden de kaynaştırdığı oluyor.

- en önemlisi; verdiğiniz parayı gerçekten hak ediyor.

--spoiler--
acilen dvdsinin çıkmasını beklediğim muhtelemen kaçıracağım* gösteri.
birkaç bölümü internete düşen cem yılmaz'ın yeni gösterisi.

http://www.youtube.com/watch?v=9CoSYzjSMgY
15 mayıs'a kadar sürecekmiş.

1. Kategori Tam:98,00 TL - Öğrenci: 80,00 TL
2. Kategori Tam:82,50 TL - Öğrenci: 67,50 TL
3. Kategori Tam:55,50 TL - Öğrenci: 45,50 TL
dün izleme fırsatı bulduğum muhteşem gösteridir. herkes de salyası aka aka gülüp, sonra, aman efenim geçen gösterisi daha güzeldi bik bik diye konuşmaktadır. lan insaf, nefes alamıyodun biraz önce. acıyorum böyle insanlara. kendisinin de tabiriyle; adam 3 saate yakın konuşuyor senin aklında tek kalan zenci pipisiyse o ne yapsın. neyse gelelim azıcık spoiler içeren kısmına.

--buradan itibaren spoiler--

şimdi burada espirilerini anlatmayacağım ama gerçekten çok iyi espirileri vardı. bir tanesine tam olarak 7 kişi falan güldü galiba * *. bu olaydan sonra "yarın bu bölümü atıyorum oyundan" diyerek herkesi yarmayı başarmıştır** cansın sen cem yılmaz. bir ara, gözü enfeksiyon kaptığı için sarılı olan bir ablamıza fena taktı. o doğaçlamaları herkesin görmesini isterdim. sırf gösterinin oraları için bile ayakta alkışlanmaya değerdi. ayrıca did you mean cem yılmaz? espirisi bence; tamamen izleyenleri ne kadar etkisi altına aldığını denemek için yapılan bir espiridir. eminim ki, her gösteriden sonra acaba kaç kişi daha googlea can yılmaz arattı diye bakmaktadır. ne yalan söyleyeyim ben baktım* hatta çıkar çıkmaz telefondan baktık sonra acaba telefondan göstermiyo mudur diye eve gelince de test ettim.* önünde saygıyla eğiliyorum cem yılmaz.

--buradan itibaren spoiler değil--
özet olarak; gidin, gülün, geri gelin, çok da konuşmayın he bi de telefonunuza bakmayın direk lazerle ışık tutuyorlar önünüze.
cem yılmaz'ın tamamen yeni çok eğlenceli gösterisi. 2 saat süren gösteride, üstad yine kırıp geçiyor...
(#11246715) entrymden de anlaşıldığı üzere bu gösteriyi önceden izleyip yorumlarımı yapmış idim. fakat dün bir daha izlemiş olmamın getirdiği gaz ile bir daha yorum yapmak istiyorum. 27 kez izlesem de bıkmayacağım bir gösteri olduğunu anladım. kesinlikle iki gösterisi aynı değildi. konuyu ele alışı, kullandığı kelimeler, espiriler, hatta bazı konular bile değişikti. temel noktaları sabit sadece. bir kaç bomba espirisini önceki gösteriden bildiğim için herkes yarılırken ben; "millet gülerken tipi nasıl değişiyo lan harbiden, gülerken biraz dikkat edeyim" tribine büründüm. bir ara "motoruna martı kaçmış insan tribiyle" gülen ablamıza çok feci sinir olduğunu hissettim cem yılmaz abimizin. çünkü kadın resmen çığlıklar attı amk. bütün salon kadını aradık nerede diye. çok az bir süreliğine de olsa gösteri dağıldı hafif, herkes kadının gülmesine güldü. bir ara ses kesildi ablamızdan, iki seçenek var ya kendisi gerizekalı o aradaki hiçbir espiriyi anlamadı, ya da bilerek çığlıklar atıyordu cem yılmazın sinir olduğunu anlayınca susmak zorunda kaldı. sonra ablamıza laflar koydu biraz, komiklikler şakalar falan. spoiler vermeyeceğim bu sefer. gidip izleyin diyorum sadece. defalarca hemde. gelen olsa vallahi giderim bir daha.**
özet olarak; cem yılmaz rulez!
kahkaya boğup, koltuktan düşürüp, sağa tekmeler atarak gülmemize neden olmamıştır.
ancak hoş vakittir. cemdir , yılmazdır.
aygaz esprisi beni bitirdi. yine harika bir iş çıkardı. gitmeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim. çıkışta çeneniz ve karnınız ağrıyacak benden söylemesi.
cem yılmaz totalde 8 trilyon kaldırdığı gösteridir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25215335/
"CM101MMXI: Cem Yılmaz'ın 2011 model porsche 911 alabilmek amacıyla roma rakkamı m=1000, c=100, x=10, i=1 ile şifreleyip sahnelediği oyundur. Ama az daha sıkar da temmuza kalırsa, kazancıyla CM101MMII (911-2012 model) alabilir kanımca." by Erkan Ege
dün gece elmacık kemiklerime ağrıların saplandığı gösteridir. bir adam sizi 2,5-3 saat boyunca güldürüyorsa aldığı parayı hakediyordur.
11-12-13 kasım tarihlerinde istanbulda sergilenecektir. biletler 55.5 tl ile 98 tl arasında değişmektedir.

http://web03.biletix.com/etkinlik/MTF69/TURKIYE/tr
mayısta avrupaya taşınacak gösteri.

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=siMuPFtHles

şubatta gideyim diyorum ama maslak istanbulun bi ucu. gece dönüşü var bi de. dvdsi çıksa da izlesek. of.

aylar sonra edit: hangi mal buna eksi verir ki.
13 şubatta maslak show center da yerimi alarak izleyeceğim gösteri.