bugün

entry'ler (42)

pkk asalak bir teror orgutudur

yabancı devletlerden aldığı destek sayesinde, kanlı eylemler düzenleyen, giydikleri dona kadar avrupa'nın köpeği olan bir örgütün tanımıdır. kan emiciler, asalaklar.

halklarin kardesligine inanan ve savunan insan

irlanda vatandaşıdır.

jigga

delikanlı yazar. en azından bebek katillerine gizli gizli destek vermiyor.

sozlukte terorist avina cikan yazarlar

(bkz: ghostbusters)

bluevelve

format dahilinde pkk'nın en büyük destekçisidir.

burcu esmersoy

italyan eşinden boşandıktan sonra, hayatın sillesini yemiş, pespaye halini, ntv'ye tutunarak atlatmış başarılı spiker.

avsar in asker ve terorist analarini bulusturmasi

Şöhretinin son demlerini yaşayan, televizyonda şovu olmayan, film teklifi almayan, reklamlarda oynayamayan hülya avşar'ın son incisi.

türkiye de eşcinsel evliliklere izin verilmesi

abd vermeyince modernlik, türkiye vermeyince gericilik durumu.
(bkz: oldu canım)
(bkz: başka bir arzun)
(bkz: patlamayan bağırsak da yapılsın)

8 ekim 2008 diyarbakır da polis aracına saldırı

gerillalar yapmıştır gerillalar* saldırısı. eminim sevinenler olacak sözlükten. hani teröriste gerilla diyen çiğ süt emmişler var ya onlar sevinecek işte.

bursa da mezarlıktan çıkan gelin

corpse bride'tır o corpse bride.
(bkz: ha ha ha)

dr cureklibatur ve bay arkin

acayipliklerin yılmaz savunucusu. hâ şimdi bana söyleyecek lâfı çoktur. "sana göre acayip olan bana göre değildir." diyecek. adam teröristim diyor, savunuyorsun, adam ibneyim diyor savunuyorsun, adam ormanları yakıyorum" diyecek onu da savunacaksın. söyle bana cankuşum, şeytanın avukatı mısın sen?

maca papazi

(#4062222)
her şeyin farkında olan, kimin ne olduğunu bilen yazar.

oraklacekicledevrim

baştan savma nickiyle, acemi ayağına yatan fake.

oraklacekicledevrim

sözlükten kandile doğru uçurulması gereken sahte mahlas. pkk aleyhine yazılanlara eksi verenler moderatörler tarafından görülebiliyor. kimin ne olduğunu biliyor herkes, bu bağlamda hiç şüphesi olmasın.

oraklacekicledevrim

sivilleri de hedef alan teröristlere gerilla diyerek kurnazlık yaptığını sanan yazar. en yakın zamanda bir bombaya kurban gitmesini diliyorum.

plastik jelibon

güldüren yazar(mış).
ben de sırf dikkat çekebilmek adına iddialar atayım ortaya o zaman:
bülent ortaçgil'e, barış manço'ya, erkin koray'a hatta ve hatta gideyim mozart'ta, bach'a: "hep aynı şarkıları yedirdiler bize." yazayım. "aynı melodileri, aynı sesleri tekrarladılar." yazayım. sonra da, zeytinyağı gibi su üstüne çıkmaya çalışayım. vay be ne yüzsüzmüşüm.

plastik jelibon

eleştirmek ile bok atmak arasındaki farkı çok iyi bilen yazar. bu tarz eleştiriler yapmak için insanın müzik otoritesi olması gerekiyor.

orloff

müzikten zerre kadar anlamayan, dinlemediği kişi ve gruplara bok atmayı amaç haline getirmiş yazar. birinin tarzıyla hep aynı şarkılar yapmayı ayırt dahi edemiyor. aynı kişi, aynı sesle söylüyor tabii birbirine benzeyecek.

orloff

emre aydın ve yalın'a bok atan yazar.
(#4061397)
kaç albümün var senin?
kaç şiirin?
kaç konser verdin?
kimsin?

the other woman

jeff buckley'in grace adlı albümünde, billur sesiyle söylediği muhteşem parça.