bugün

lost sezon dört altıncı bölüm adı.
jeff buckley'in grace adlı albümünde, billur sesiyle söylediği muhteşem parça.
2009 yapımı, baş rolünü natalie portman ın oynadığı film. filmin pek bir şeyi yoktur aslında ama yine de güzeldir. natalie portman ın performansı için bile izlenilebilir.
2014 nisanında gösterime girecek, cameron diaz, leslie mann, kate upton, Nikolaj Coster-Waldau, nicki minaj, Don johnson gibi isimlerin rol aldığı iddialı film...

erkek izleyiciye meki saldana gibi bir sürprizi de var...

fragmanına şuradan ulaşılabilir...

http://www.r2d3dergi.com/.../12/30/woman-ilk-fragman/
kate upton'un başrölün de olduğu ve metresi canlandırdığı film.

abazanlar sinemaya akın edecek.
game of thrones un jaime lannisterının aldatan bir kocayı canlandırdığı yeni vizyona girmiş romantik komedi.
There is always the other woman.
kate upton'a çok guldugum film. Az biraz, hatta biraz fazla alık bir kızı canlandırmış.

yoksa film klasik bir komedi, bazen sasirtiyor.

dahza fazla bff arasinda izlenecek bir film, bir çifti bunu izlerken goremiyorum sahsen.
kate upton'ın kendisini, cameron diaz'ın tarz bir kadını, leslie mann'in ise müthiş bir ev kadının canlandırdığı eğlenceli komedi filmi.

leslie mann'in oyunculuğunu çok beğendim giderek daha çok hayran oluyorum the bling ring'de de çok iyiydi filmografisini gözden geçirebilirim o derece. bence filmdeki en açık en iyi oyunculuk ondaydı cameron diaz ile diyaloglarına çok güldüğümü söylemem gerek. yüksek bir beklentiyle izlenmezse kafa yormayan, eğlenceli bir film.