bugün

Devrimci olabilme ihtimali olan 5.nesil yazar.
sivilleri de hedef alan teröristlere gerilla diyerek kurnazlık yaptığını sanan yazar. en yakın zamanda bir bombaya kurban gitmesini diliyorum.
ülkücü olabilme ihtimali düşük olan yazar.
sözlükten kandile doğru uçurulması gereken sahte mahlas. pkk aleyhine yazılanlara eksi verenler moderatörler tarafından görülebiliyor. kimin ne olduğunu biliyor herkes, bu bağlamda hiç şüphesi olmasın.
boşa kürek çeken yazardır. hele de ülke ve milletçe birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz....
pkk aleyhine yazılan yazıları eksileyenleri gören moderasyonun maalesef vazifesini yapmamasından yüz bulan insancık...
daha burada sana methiyeler sayardım da moderasyonun adil olduğuna inanabilseydim keşke...
baştan savma nickiyle, acemi ayağına yatan fake.
el kaide militanlarına gerilla diyor diye bbc'yi taş yağmuruna tutan türk milliyetçisi şahsiyetleri rahatsız etmiş yazar. hoş gelmiş bu arada.

ortalığı velveleye verip, insanları yazmama yönünde baskı altına alıp, başlığının altına onu hedef gösterir halde karalamalar atıp hâlâ sözlük "yazar"lığı yapabilen onlarca insan olduğu için sözlük bir mücadele platformu haline geliyor.

yazılan sözlük formatına uygun metinlerden rahatsız olanların hesapları kapatılırsa herkes mutlu olur sanıyorum. böylece sürü olma lüksü olmayan yazarlar özgürce ve hakaret etmeden yazmaya devam ederler sanıyorum.*
devrimci, milliyetçi, ülkücü vb. hiçbir kavrama, zımbırtıya dahil olmayan, ankaragucluler saraba dustuler'in klonu olması muhtemel yazarcık.
tak tan aldığı sert uyarılar nedeni ile oturamayıp ayakta duran yazar. tak kendisini öyle bir uyarmış ki oturma organı zedelenmiş olmalı.
yaptığı pkk probagandası ile sözlükteki yancılarının desteğini kazanan yazarcık. o pkk desteği entryleri ile kendisini şehit aileleri ile yüzleşmeye davet ediyorum.
pkkyha * ya da pkk yararına yalan haber uydurma ajansı gibi bir basın kuruluşunda çalıştığı tahmin edilen yazar.
imralı dan palavralar isimli günlük bülteni ile bizleri bilgilendiren kişi.
(#4098626)
(bkz: muro)
elimden geldigince takip etmeye calistigim yazar arkadas. iyi mesailer diliyoruz kendisine.
elimden geldikçe yazdıklarını takip ettiğim ve bol bol güldüğüm yazar. iyi pkk haberleri diliyoruz kendisine...
pkk nın sözcülüğünü yapan ama bunu yaparken tahammül sınırlarını artık aşan kişi.

--spoiler--
devlet yetkililerinin 'boku yedik' diye okuyacağı yorum
--spoiler--

birilerinin haddini bildirmesi gerekiyor ama sözlükte moderasyon olmadığı için aynen devam ediyor rezilliğe...
hayallerde yaşayan yazar.

öncelikle; orakla, çekiçle devrim olmaz bu devirde geçeceksin bunları.

sonralıkla; esmer bilgi'den * haber kaynağı olursa götümün yanında ntv sönük kalır.

ha unutmadan;

bırak bu işleri devlet su işleri...
o kadar demokrattır ki tonla asker şehid olur biri hakkında birşey yazmak aklından gelmez.
halka dayanamayan devrimcilere her zaman terörist denir.
sen anladın onu.
bir kere de pkk yı eleştirsin dişimi kırıcam dediğim pkk sözcüsü.
alenen, ulu orta devrimci adı altında pkk sempatizanlığı yaparak sözlükte varlığını sürdüren yazar.
ajdar anik gibi yıldızı çabuk parladı. ama bu popülaritesi fazla devam etmeyecektir.
sözlükte son dönemde ortaya çıkan marksist-pkk lı yazarlardan sadece bir tanesi.