bugün

güven saçan bir hali var, kendisine borçluyum.
sevgilisiz ve tek taşsız kalan.
bi an tek taşaamı sevgilim aldı diye okuduğum cümle. meğersem isimmiş, selam olsun bakalım.
kocaman bi kaya parçasını hediye olarak kabul edip "-olsun buda tektaş sonuçta" diye mutlu olabilecek bir yazar. hoşgelmişin kurban.
meslektaşımdır kendisi.*
asla kabullenemediğim olgu. sevgili neden kalkıp tek taş alsın ki? aliyorsa zaten sevgili olmaktan bir adım ileri gidip nişanlılığa adim atmıştır. bu korkutucu bir ihtimal tabiki. gönül ister ki ilişkiler de pahalı hediyeler alınmasın, velhasıl ayrılırken başa kakılabilitesi yüksek oluyor.
şimdi bu arkadaş mini minnacık bir kadın yazar. ama sohbeti ve kendisi cidden tatlı bir kişilik. sabaha kadar başını şişirdiğim için burdan özür dilerim. kendisine bir konuda gece boyu telkinde bulundum ama işlemedi sanırım efendim. bide bana dans etmeyi öğretmeye çalışıyordu ki sormayın. bilse benim gibi oduna istediğin kadar uğraşsa öğretemeyeceğini. ekşici +1'i ile geldi zirveye ve arkadaşı da çok sempatik bir insandı. sesi de güzel mi güzel efendim. bu arada onunda kafasını şişirdim sabaha kadar oda kusuruma bakmasın artık. neyse bu kadar nick altı yeter daha çok sırada bekleyen yazar var. tanıştığıma çok memnun oldum efendim sizlerle. ha bu arada mudanya tayfasından bu arkadaşlar.
büyük ihtimal o taş, yerden aldığı bir taştır.
yazık olan insanın sözleri. (bkz: geri de getirmiyor şerefsiz)
sevgilinin hamile kalmadan önceki son sözleridir.
zirvenin güzellerinden, artı biriyle birlikte sabahın ilk ışıklarıyla uykusuzluktan esmerden kumrala değişim geçirmiş ama en ufak huysuzluk belirtisi göstermeden misafirlerine öğle saatlerine kadar eşlik etmiştir. pek hanım, pek iyi kalpli, pek mütebessim yazardır.
biraz yön bilgisi zayıf sanki yazarı.*
bursa zirvesinde artı bir * ile beraber ve solo şarkılar tadında küçük bir sanat müziği konseri verdiğimiz, ilerleyen saatlerde canlı müzik ile hunharca dans ederek koptuğumuz, mudanya gün doğumunda birlikte üşüdüğümüz, mudanya sabahında güneşlendiğimiz güzel, sıcak, tatlı mı tatlı yazardır.
bayanların çıldırdığı tek taş kadar lüzumsuz bir yüzük varmıdır? sorusuyla karşı çıkılan olaydır.
not:kim çıkardı bu adeti bilinmez. kesin kadınlardan biridir. sırf biz erkeklerin bütçesini zora sokan yüzüktür. altın gibi yatırım amaçlı olsa anlarım.ilerde beş para etmeyecek bir yüzüktür.kim bulmuş ise bu sivriliği ebesine sövüyorum.
(bkz: bana ferrari alsana berkcan)
tatlı, nazik, içten, insancıl, yazdığı bir yazıdan dolayı yanlış hatırlamıyorsam tek taşını kaybetmiş* güzel yazardır. neşemize neşe katmıştır. sağolsun varolsun hep buralarda olsundur.
hanımefendi kelimesinin sözlükteki karşılığı. değerli fakültedaşım.
(bkz: hayaldi hala hayal)
erkan hocazedelerdenmiş, ingilizce öğretmenliği okuyormuş. dün geceki zirvede gülen yüzüyle, ortamı daha da güzelleştiren zarif insanlardan. erkan hocaya bakma, bir an önce mezun olmaya bak diyoruz. *
selena selena selena* diye üçlediğimiz vakit yanımızda olan tatlı yazar kişisi.*
sözlüğün fanatik galatasaraylı yazarı.

muslera iyi bir kaleci ama güven vermiyor tespiti ile gönüllere taht kurmuştur.

(bkz: bu arada isim neydi)
zirvede tanıştığım düşünceli yazar, selamlar kendisine *
zirvede gördüğümde; ''aman tanrım bu çikolata kıvamında ki hatun kim'' dememe vesile olan, ama sonradan anladığımda bizim tek taşımı sevgilim aldı olduğunu öğrenince bütün çekiciliği kaybeden * , fırında az yanmış enfes bir afet kıvamında olan yazar. bu arada çok para gözlüsün sen ya. bir kadının ingilizce ismini nasıl sorabiliriz diye ufak bir bilgi istedim, hemen 100 lira alayım dedi. fakiriz biz sevgili bağyan para ne arar la bende. * * * * *
ne güzel işte.
sohbeti ve arkadaşlığı çok iyi olan , derdini paylaşabilen derdimi dinleyen iyi bir yazar arkadaşımızz.. yazılarının ve küçük ama güzel olan başarılarının devamıni diliyorum.