bugün

entry'ler (22)

kahve

çay severiz biz, kahve yancı olur ancak.

balkonsuz ev yapmak yasaklansın

Katılıyorum. Balkoz evlerde yaşadım. iyice duvar arasında hissi veriyor.

içinde şehir ismi geçen şarkılar

istanbul’da sonbahar.

asmr videosu çekmek

ben anlamıyordum, diyorum asmr nedir? Neye saracağını şaşırmış insanlar. Bindik bir alamete gidiyoruz bir yerlere ama nereye bilmiyorum

ibrahim keloğlan

Lami cimi yok, tutuklanacak. Başlığı görünce girip yazmak istedim.

akıl hastanesinde biten ilişki

biri ile başlayacaktım. baktım deli. Dedim ilgi mi sağlık mı? Sağlığı seçtim. sağlıklıyım.

55 milyon dolar ödeyip uzaya turist göndermek

sanki ona harcamasalar neye harcayacaklar. Ulan bir sevinelim. Değişik bir şey olsun hayatımızda.

türkiye nin batı eksenine dönüş işaretleri

yön batı, kafa doğu.

çocukluktan beri yapılan şeyler

herkesi kendin gibi zannetmek şeysini niye kimse demedi. Çocukluktan beri malım diyeceğim de şaka şaka değilim.

anda hissedilenler

yaş aldığım hissi. Almaya devam ediyorum. Takıntı değil. Bir de uyku düzeni kalmayınca olumsuz şeyler hissediyoruz çokça.

bipolar bozukluk

şimdi duyar kasacaklar. insan bir şey demeye korkuyor artık. onlarla olmamayı tercih ediyorum. sezdiğim flörtler oldu, yanılmadım. hızlıca döndüm. hatta var mı bir psikolojik sıkıntınız dediğim oldu. ne derseniz diyin.

ailesiyle yaşayan 25 yaş üstü insan

35’e kadar filan yaşıyorlar.Hatta şu koşullarda 40’ı bulabilir.

ikea da bir adet yaprak sarmasının 10 lira olması

fiyat algımı yitirdim, 100 deseler yine tuhaf karşılamam

bmw

bence sakin sürücüye uygun değil,bir ara bindim, hemmmenn bıraktım, g.t atıyor.

nickiniz isminiz olsaydı

olmaması daha iyi.

gökçe çöçel

Düzgün yetişmiş biri. Kadının evini yıktılar. izledim. Konuşmalarını dinledim. Velhasıl kendisini oradan tanıdım. Eğitimleri için aradım. Tanıştığıma çok memnun oldum. Çok dobra donanımlı bir kadın. Çok değişik bir eğitim anlattı. Türkiyede tek olabilir. Bana bizim eğitim sana uygun değil dedi. ilk anlamadım. Neden uygun olmasın diye içimden geçirdim. Tek tek açıkladı. Böyle dürüst insan kalmış mı dedirtti. Hocam okursanız umarım Türkiyede yaşarsınız. Bizim size çok ihtiyacımız var. Milletini seven ileri taşımak isteyen biri olarak hep aklımda kalacaksınız. Birgün sizden eğitim almayı çok isterim

Edit : Eğitim aldım. Yazmak istedim. Ne desem az kalacak. Herşeyi Dr.Çöçele bırakın.

sonradan yahudi olmak

var mı olan. kanıtlarla gelin kardeşim. olmaz diyorlar ama bu işler belli olmaz.

ümit özdağ

Geçmiş dönemlerde akildi sanki ama bir tuhaf oldu. siyaset nelere kadir

mahşer yerinde isyan çıkması

hiç düşünmemiştim, neden olmasın. tanıdıkları görürsem akrabaları hemen isyan moduna geçerim

en çok sahip olmak istediğiniz teknolojik alet

böyle kaliteli dev bir ekran olabilirdi, grafik tasarım işlerimi yapardım. ha şimdide var ama var bir hayalimiz agaaa.