bugün

entry'ler (155)

gelmiş geçmiş en çirkin futbolcular

Fabian barthez'de listenin başlarında yer alacak isimlerden.

carlos carvalhal

kim ne derse desin şu an kulüp sınırlarının içerisindeki en iyi,en has beşiktaşlıdır.Beşiktaş taraftarı aklını başına devşirsinde bu adama sahip çıksın,ruhsuz tayfur veya kafasında yeller esen schuster gibi adamlarla uğraşmaktansa en azından ruhu olan bir adamla yola devam edilmesi kanaatindeyim.Oynamayı bıraktım ben bir beşiktaş taraftarı olarak maçları takip etmekten yoruldum,millete bugün beşiktaş maçı var mı diye sorar oldum.E hal böleyken bu adam ne yapsın,futbolcu ne yapsın.içerdeki trabzon maçı dışında açın içerdeki dışardaki derbi maçlarını bakalım ben 100.yılda ki şampiyonluktan öte böyle bir mücadele görmedim her ne kadar sonuca yansımasa da,adamın ilk yılı bir de..Yazık etmeyin bu adama,yazık etmeyin.

bursaspor taraftarı

hala ne yapmaya çalıştıklarını anlamaya çalıştığım insan topluluğudur.Sen ay ayolluktan gel böyle kavgalar gürültüler çıkar,olan esnafa çalışan işçiye olacak 2-3 yıl kimse bursaya felan gitmez demedi demeyin.Sayın vali'nin de dediği gibi hakkaten çapulcu bunlar.

tayfur havutçu

beşiktaşımın eski görev adamlarından bir tanesidir. ilk başlarda biraz garipsedim teknik direktör olmasını ama daha sonra ''neden olmasın?'' diye sordum kendime.. beşiktaşlılık eğer bir duruşu ifade ediyorsa eminimki bunu sergileyebilecek durumdadır tayfur havutçu,bir de yardımcı olarak sergen gibi laf ebesini yanına alacağına ali gültiken'i alırsa scout ekibinin başına da metin tekin'i de getirirse hakkaten başarıya yaklaşılmış olur yada en azından mantıklı olan değerlere kavuşur beşiktaş yıllar sonra..

12 mart 2011 fenerbahçe ülker beşiktaş ct maçı

Türkiye de kazanan takıma zerre saygı duyulmadığını gösteren maçlar biri olmuştur.

matteo ferrari

beni futboldan soğutan futbolcu bozuntusudur.kendi takımımdan bir futbolcuya bu kadar küfür ettiğimi hatırlamıyorum hakkaten,psikolojimi bozdu beni benden etti.Umrumda da değil yenilmek felan dirsek hareketinden önce resmen al aşağı indirdi luganoyu hakem es geçti,bunun tahrikle alakası yok o formayı taşımanın ne kadar önemli olduğunu bilmemekle alakası var...

trabzon

oksijeni bol olan şehirdir.Şehrin içindeki kitle muhafazakar diye lanse edilir gençleri özentiden ileriye gitmez,büyükleri ise çömlekçiden çıkmaz nası muhafazakarlık anlamadım!

yanaklara konan bir busenin golü

adamı sevgilisine küstürecek söz yani yeminle.

türkiye de hala yerde yiyen insanların bulunması

gece gece 'bu elemanı sözlüğe kim aldı?' sorusunu aklıma düşürmüş olan kendini bilmez kişi başlığıdır.

mehmet aurelio

iyi ve gerekli transferdir.yok necip'in yerineyse kötü yok necip'in ahını alacak gibi saçma sapan yorumları bırakalım da yapılan transferlerin tadını çıkaralım.lig'e erken başladık zaten sezon sonlarında biliyoruz ki üst üste oynanan maçlar takımı yoracak bu nedenle bu kadronun geniş olması lazım bunu bilir bunu konuşurum ben.bu transferi alkışlıorum afferim be.

matias emilio delgado

çok şey yapmadı belki..çok maçlar da kurtarmadı belki..ama nolur ki ona da q7nin veya gutinin gelişindeki gibi tören düzenleyip veda etsek son kez bağırsak o o o delgado diye..matias emilio delgado hiçbişey yapmasada, bana bunları düşündürtecek kadar heyecanlandırdı.güle güle kaptan.

matias emilio delgado

bir arap futbol klübünün 1 yıl kiralamak istediği oyuncu.son haberlere göre beşiktaştan ret cevabı almışlardır.

ülkücüler

ağızlarında sigara üniversite kantininde oruç tutmayan öğrecileri harıl harıl arayıp,akşamda kafayı çeken insan tipleridir.

aykut kocaman

öncelikle beşiktaşlıyım.Beyfendiliği ve saygınlığıyla bu ülkede ertuğrul sağlamla kıyaslanabilecek tek adamdır kendisi.Yalnız nedense ekranda her gördüğümde: 'bu adamı harcayacaklar' diye iç geçiriyorum.Umarım olmaz,umarım üzerlerindeki formaların samimiyetsiz renkleriyle boyamazlar aykutu..Beşiktaşın ardından 2.lik başarı olacağı için bu sene inş da 2.olurlar.

sözlük yazarlarının favori pokemonları

skörtıl.

sağlı sollu ataklarla kaleyi yoklayan beşiktaş

maçın ilerleyen dakikalarında 'beşiktaş rakip kaleyi abluka altına aldı'diye değiştirilecek spiker söylemidir.

2010 2011 bjk kombine kart fiyatları

yeni sezon için beni yavaş yavaş heyecanlandıran haberdir.fiyatlar ise şöyle:
VIP ÜST D 7.500 TL NUMARALI ORTA 2.750 TL
VIP ÜST B&E 5.500 TL NUMARALI KENAR 2.100 TL
VIP ÜST A&F 4.000 TL KAPALI ÜST 1.600 TL
VIP ALT A&F 2.750 TL KAPALI ALT 1.350 TL
VIP ALT B&E 3.500 TL YENi AÇIK 700 TL
VIP ALT C&D 4.000 TL ESKi AÇIK 550 TL

16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı

maraton üst(kombine kart) ve migros tribünü biletleri elimde bulunan karşılaşmadır.Gitmek isteyipte bilet bulamayanlar irtibata geçebilir.

yurtiçi kargo

Bu ülke de hiç mi işini doğru yapan bi şirket olmicak diye tekrardan hayıflanmama sebebiyet veren şirkettir.3 kiloluk paket gönderiosun 11.90 kuruş,50 gramlık bir gsm hattını poşetleyip gönderiyosun 8.80 kuruş.Bir de insana sormadan bi ton şey yansıtıyorlar faturaya yok bilmem telefonla haber verme(1,46 kuruş),yok smsle bildirim vs..yapıcaksanız adam gibi iş yapın diye isyan edesi geliyor insanın.

şanlıurfa

Bugünlerde pek bi hareketliliğin yaşandığı,en az insanları kadar sıcak bir şehir olan memleketim.Şanlıurfa Belediyesi yetkilileri kalacak yer sorunu olan misafirler için halkı seferber etmiştir ve 200'den fazla ev sakini bu misafirlere kucak açmışlardır.Güneydoğudan gelen en ufak bi osuruk sesinde bile bütün insanlara terörist çamurunun atıldığı günümüzde şanlıurfa bu laf ebelerine güzel bir cevap vermiştir.Şimdi hep bir ağızdan söleyin bakayım g ü n e ş b a l ç ı k l a s ı v a n m a z diye...