bugün

sinan erdem spor salonu'nda, saat 17.00'de başlayacak olan, spormax'in yayınlayacağı, beko basketbol ligi 21. hafta maçı.
sinan erdem arena da izleyeceğim maçtır. bu maç için aylar önce plan yapmıştım, iverson u izlemek için. iverson yok, çok keyif vermeyecek belki de, fenerbahçe nin çok rahat kazanacağı maç olacaktır. andrew ogilvy 2011 beko all star maçındaki performansıyla beni etkilemişti, onu izlemek keyifli olacaktır.
fenerbahçe'nin o kadar da rahat kazanamayacağının belli olduğu maç. hatta beşiktaş'ın kazanma şansının da olduğu maç. zira ilk periyot sonucu 19-28 beşiktaş lehine.
Hangi kanalda yayınlandığını bilmediğim maçtır. Bilenler söylerse güzel olur.
spormax'ten yayınlanan mücadele. 38-51 beşiktaş ct önde. 2. çeyrekte son 7 saniye.
ilk yarı sonucu 38-51 beşiktaş lehine olan maç.
3. periyot sonucu 63-71 beşiktaş önde.
beşiktaş'ın 84-92 kazandığı maç.
fenerbahçe'nin maçı ciddiye almadığını söyleyebilen fenerbahçelileri ortaya çıkaran maç. hee amk siz zaten kaybederseniz ciddiye almadığınız için kaybedersiniz. yoksa başka türlü fenerbahçe ülker'i dünyada yenebilecek takım yok dimi? *
bjk'nin ilk 3 periyot %70 üçlük ile oynadığı maç bu bile tek başına maç kazandırabilecek bir etkenken pota altında ogilvy'nin etkili oyunu maçı getiren etkenler olmuştur bjk adına.fenerbahçe cephesinden bakarsak ukic'de ki formsuzluk 1.valencia maçından beri sürmekte.fenerbahçelileri sevindirmesi gereken en önemli şeyse bana göre nevan spahija gibi kaliteli bir koça sahip olmaları olmalıdır.jasikevicius ise geldiğinden beri ilk defa bu kadar etkili oldu umarım play-off larda sazı eline alır.
fb ülkerin rahatça aldığı maç. Anladınız siz onu.
Artık basketbolda da mı koyuyoruz diye sorular sordurtan maç. baya bi şişmişlerdi böyle iğneler şart. sıra da voleybol var.
son yıllarda gördüğüm enkaz beşiktaş cola turca'nın,ergin ataman sayesinde yükselişe geçtiğini anladığım maç.f.ülker'in maçı ciddiye almadığını söyleyen yazarlara gülüyorum.2 tarafıda tutmam ama yiğidi öldür hakkını ver.bugün bjk cola turca rakibinden 5 kat daha iyi oynadı.fenerbahçe ülker'in eski halinden eser yok.ne savunma ne hücum hiçbirşey yapamadılar*zaten lavrinovic diye bir adamları var saç baş yoldurur cinsten.yani bu adam litvanya'lıların yüz karası.maçta var mı yok mu belli değil.fenerbahçe ülker sahada 4 kişi deseler inanırdım.fenerbahçe ülker taraftarı yine çirkinliğini gösterdi.sahaya atılan çakmak,su şişeleri rakipten çok aslında kendi takımlarına zarar verdi.uzun sözün kısası bjk cola turca fener'i adeta kendi seyircisi önünde düzdü...
izlemeden yorum yapacak olursam tahminime göre ergin ataman faktörünün devreye girdiği basketbol maçı.
bu sonuçla beşiktaş olası bir playoff serisinde 1-0 geride başlamaktan kurtulmuş oldu.

fakat fenerbahçe ülker iyi bir playoff takımı olduğunu şampiyon olarak gösterecektir diye düşünüyorum.
sonucu fizan'dan duyulmuştur.
bekaret bozucunun iş başında olduğu maç. (#11074123).
beşiktaş spor kulübü değil diyen bazı efsane başkanlara kapak olan maç.
beşiktaş spor kulübü değil ama iyi yaslar şekip sözünü akla getirmiştir.
beşiktaş bu takımı ancak böyle kadronun yarısı sakatken yenerdi öyle de oldu.

kinsey maçtan önce sakatlanmasaydı o bile bu beşiktaşa yeterdi belki. mirsad ve vidmar sezon sonuna kadar dönemeyecekler. engin'in de daha bir hayrını göremedik ama o döner. dönse de vidalar çıktıktan sonra hemen eski performansını beklemek haksızlık olacak.

lavrinovic'den umudumu kestim de şu jasikevicius ile may biraz kıpırdasın artık.
bu maçı almışızdır. konuşulması gereken de budur. dün dündür, bugün bugündür. yırtınmalar, bahane üretmeler boşunadır. beşiktaş futbol takımımız bu sene bir ara 18lik kadroyu zor çıkarıyordu o kadar sakatlık oldu ama böyle vıdı vıdı etmedik valla. ne yapalım yani, sakatlarınızı da alın gidin efendim.
en cici tanım: futbol takımımızın üzdüğü şu günlerde basket takımımızın bu galibiyeti ilaç gibi gelmiştir.
Türkiye de kazanan takıma zerre saygı duyulmadığını gösteren maçlar biri olmuştur.
beşiktaş koymuştur 1 sayı bile geri düşmeden hemde.