bugün

entry'ler (37)

emrah serbes

"Bu gezegende, iki insanın birbirlerine duydukları sevgi, bir terazide dengelenmiş midir hiç? Eşitlik fikrine en çok âşıkken inanırız. Çünkü en çok o zaman ihtiyaç duyarız."

demiş yazar.seviyoruz.

summertime

taptığım kadın janis'in Gröna Lund'da söylediği canlı versiyonunu dinlediğinizde bi 70lik içmiş gibi olursunuz

"hush babybaybabybabybabybaby dont you cry"

ankara

bir kere gittim.sakaryada içerken behzat ç çekimleri vardı.bira içerek onları izledim.bana ankarayı sevdiren behzat ç dir.

karagözlüm

kerim tekin'den dinleyin birde.of ki ne of..

cenk taner dinleyen kız

koskoca izmir'de bulamadığım kızdır.neredesin be güzelim ?

when the music s over

"music is your only friend , until the end"

yirkenyikilasica

doors'dan sonra iyi geldi dostum eyvallah.

ball and chain

janis joplin'in sonlara doğru hafif gülümseyerek "bebebebebebebebe beybeybeybey" demesi beni bitiriyor.o baby deyişini canlı canlı dinlemek için ömrümden 30 yıl verirdim namussuzum

light my fire

ray manzarek'in müthiş klavye solosu , Robby Krieger'in müthiş gitar solosu ve tanrı dediğimiz jim morrisonun müthiş sesi birleşince böle manyak bir parça karşımıza çıkıyor.

umut sarıkaya kitlesi

konuşma balonlarını okumayı bitirdikten sonra karikatürde ayrıntı arayan , benimde içinde bulunduğum kitle.

yıldız tilbe nin tipi ile dalga geçilmesi

üzüldüğüm , sinir olduğum durum.

hele ki şu lahmacun esprisi..acınacak halde insanlar var

yazarların kendilerine verdikleri sözler

her gece yatarken sigaram bitmiş olduğu için

"bidaha almıcam lan , bırakıyorum aq"

ertesi gün

"bi camel soft ali abi."

twitter

saçma sapan insanların bulunduğu , artık ergen yuvası olmuş yer.

milleti güldürücem takipçi kazanıcam diye kasım kasım kasılanı mı ararsın , #takipedenitakipederim hashtagleriyle anasayfayı sikeni mi ararsın , hepsinden var..takipçilerinizi iyi seçiniz , esen kalınız.

gemide

bir de sonunda çalan soundtrack vardır ki adamın hayatını mahveder.

"düzen bozuluyo kamil , dikkatli olmak lazım.."

vazgeçtim

seni sevmeyi ağır ödüyorum demiş kadın daha ne desin. bize sadece kendimizi alkole vurmak kalıyor sonuç olarak.

"kahretsin yapamıyorum
kaçtıkça sana geri dönüyorum"

elliott smith

"angeles" derim. bıçağı kalbine sakladığı yerde öldürün beni.

teoman dinleyerek sevişmek

dahada ateşli olabilicek bir eylem.

oruspu seyhan

dün tam karşı apartmanın duvarına yazdığım yıldız tilbeye ait söz.gelen geçenin bakması ayrı bir komedi.

kitap çıkarmak isteyenlere tavsiyeler

yazamıyorsan yazma kardeşim.zorlama olmasın.git kendine blog aç bitane orda yaz.senin için daha faydalı olur diyebilirim o kişiye

aha bu sözlük yazarıdır denen tip

kıvırcık ve yağlı saçlı , sakalı uzun , barda 3 kız arkadaşıyla birlikte bardak tokuşturan tiplerdir bana göre.