az önce bir şiirini okuyup, şiirine hayran kaldığım yazar, selam ederim.
şiirleri ile beni benden almış yazardır. nasıl bu kadar az entry girilmiş daha doğrusu hiç girilmemiş anlamış değilim. başarılar kardeşim.
(#10737684) ah be yaaa!!! hikayesini okuyunca boşver siktir et evlenseydiniz de sana yaramayacaktı zaten mesajı atacaktım kendisine. ama bunu nasıl yazacaktım ki ben bile yıkıldım okurken...

hayat acımasız ve haksızlıklarla dolu. ne diyeceğim? keşke mahmut diyebilseydim...

keşke...
türk kadınlarıyla bir alıp veremediği vardır efendim kendisinin.
hani birisine kendinle ilgili bir soru sorman gerekir de utanırsın. bir arkadaş için soruyorum dersin ya da kendi hakkında bir şey anlatmak istersin de, başka birisinin başından geçmiş gibi anlatırsın. işte bu tam da o;

(bkz: #12689852)
(#12899032) mide değil çöp tenekesi mübarek. antepli olması muhtemel yazar.
(#12901400)

ah be çocuğum. küçükken havale mi geçirdin?!
devletin en üst kıdeminden emekli 1 in 4 ü bir öğretmene hemde 4 senelik eğitim fakültesi mezunu 25 sene hizmet vermiş doğuya gitmiş teröristler tarafından taranmış tehdit edilmiş ama yılmamış öğrencilerine doğruyu göstermiş bir öğretmene devletin verdiği 1040 lira emekli maaşını çok gören yazar. ha kendisi mi ? tabi ki boş beleş biri. biz onun her alıp verdiği nefesi dahi çok görüyoruz. kısaca allah belasını versin.
(#12928801)troll yazardır. ayrıca;
http://www.incicaps.com/r...a-halk-turkusu-turkce.swf
(bkz: #12941599) troll olmaya çalışan ama bunu bir türlü başaramayan yazardır. al girdik işte nick altına yapma böyle şeyler.
(#12953596) beynin sınırlarını zorlayan yazardır. trollcan.
yemeği bıçakla yiyen kızların sekse düşkün olması başlığıyla troll ehliyetini almış yazar kişisi hayırlı olsun.
yazarkenyıkılasıca troll'dür.
(bkz: #12976310) koku alma duyularını ayda bir periyodik olarak microsoft update ile güncellleyen yazar.
sanırım bir safhada 404 not found es geçilmiş.
"orospu çocuğusun" dersem anasına hakaret etmiş olurum bu yüzden demiyorum..

(bkz: izmir tarafından gelen döl kokusu)
meşhur olmak için kötü olmayı seçmiş yazarcıkdır. (bkz: izmir tarafından gelen döl kokusu)
troll bile demeye gerek olamayan şeydir. bu tipleri gördükçe hbbia'nın ne müthiş bir troll olduğuna katılmamak mümkün değil, en azından eğlenceli.
tematik modunu kullanması gerek.
uludağ sözlük'ün motor kodudur.
geleneksel sol a sıçma etkinliklerini gerçekleştirmektedir.
tornacıdır.
araba tamircisi çırağı olması muhtemeldir.
karma ismi - entry uyumunu yakalamış yazardır.
motordan anlayan yazar...
(bkz: 112914)
(bkz: m111979)
(bkz: 112922)
(bkz: 647961)
(bkz: 111975)
(bkz: 605910)
(bkz: 646962)
(bkz: 613967)
arabalara ilgisi olan yazardır. delphi de mi çalışıyor ne.