bugün

entry'ler (300)

bir ankaralıya alınabilecek en güzel hediye

(bkz: fışkiye)

durex

https://twitter.com/Durex...status/330275688621932544

naznaz

bilgisayarımı sürekli hain planları için kullanan yazar. geçenlerde gecenin bir yarısı uyandığımda baktım, teamwiever ile bilgisayarıma bağlanmış kaslı erkeklere bakıyordu.

tıtıtıtıtı giga pudding!

cristian oliveira baroni

how i met your mother isimli dizide figüran olarak rol almışlığı olan fitbolcu.

görsel

lord peyniri

ne kadar pahalı olursa olsun yine de börek yapımında kullanılır.

süper mekan isimleri

cart curt ağda salonu.

izmir manavkuyu'da görmüştüm birkaç sene önce...

askerliği yaklaşan ergen tripleri

'vatan bana emanet' tarzındaki iletileri ile dünyayı kurtaran adam triplerine giren ergendir. bilmiyor tabi 15 ay patates soyacağını. bilse de çaktırmaz gerçi.

şeriat allahın hükmüdür

bir yobaz sıçmığıdır. madem şeriatın allahın bir hükmü olduğuna inanıyorsun ve yaşadığın ülkenin bu şartları sağlamadığını düşünüyorsun o zaman hayalindeki gibi yaşayabileceğin ülkeler mevcut. go home şakirt. tutan yok seni. hadi kib öpt by.

wesley sneijder

ilk açıklamaları şöyledir yeni aslanımızın;

"çok iyiyim, kararımı verdiğim için rahatladım."
"çok heyecanlıyım şu anda, Galatasaray dünya çapında büyük bir kulüp. ilk maçım için sabırsızlanıyorum."
"Fatih Terim hakkında çok fazla şey duydum ve biliyorum. italya kariyerini biliyorum. Birlikte çalışmak harika olacak."
"Büyük maçları seviyorum. Beşiktaş karşısında da oynamak isterim."
"Galatasaray taraftarını mutlu etmek istiyorum ve onlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum."
"Umarım Galatasaray taraftarıyla birlikte harika zaman geçiririz."
"Takım arkadaşlarımın birçoğunu ulusal takımlardan tanıyorum. Onlarla aynı takımda oynamak güzel olacak."

rüyada ikinci defa askere gitmek

(bkz: rüyada tekrar askere gittiğini görmek) *

yaran facebook iletileri

"arkadaşlar lütfen kağıttan uçak yapıp dışarı atmayın, galatasaraylıla­r onu sneijder'in uçağı sanıp seviniyorlar."

galatasaray'lıyım ama güldüm yahu.

edit: tabi bunlar hep sneijder gelmeden önceydi...

uludağ sözlük yeni tasarıma direniş ekibi

dahil olmak istediğim ekiptir. zira bir elimde ışın kılıcım diğer elimde şarabım yeni tasarım destekçilerine karşı tehlikeli bir silah olabilirim.

uludağ sözlük eski tasarım

yeni tasarımda 2 dakika geçirdikten sonra koşarak gelip sarıldığımdır.

canım benim kusura bakma bir an için heyecanlandım ama sen benim ilk göz ağrımsın, kıymetlimsin, nasibimsin. bir daha üzmeyeceğim seni söz...

uludağ sözlük zaman tüneli

ilk başlarda isteyen yazarların kullanabileceği, daha sonraları ise geçişin mecburi olacağı bir sözlük tasarımıdır. yazarların geçmişten bugüne yazdığı bütün entarileri aynı sayfada görebileceğiz diyorlar. ayrıca kapak fotoğrafı diye bir özellik olacakmış ama o ne ola ki? bilenler beni de aydınlatsın piliiiz.

ulupuan

biriken puanlarınızı uçuş puanlarınızla birleştirip...

şaka tabi ki. madem karmadan farklı birşey bu, nedir? ne gerek vardı? babam bu kadar güzel pasta yapmayı nereden öğrendi?

uludağ sözlük yeni tasarım için ne dediler

"ben uludağ sözlük tasarımlarını beğeniyorum."

by ömer üründül.

wesley sneijder in transferi için ne dediler

"sneijder'i ortak kullanmak istiyoruz."

(bkz: fikret orman)

sneijder in bir manuel fernandes etmemesi

sneijder'in birçok fernandes etmesinden ötürü bir bakıma haklı bir söylemdir. iki futbolcunun kariyerlerine baktığımızda birinin ajax, real madrid ve inter gibi takımlarda top koşturduğunu ve dünya kupasında final oynadığını görüyoruz. diğeri ise avrupanın en önemli kulüpleri olan valencia, ııı, şey, hmmm?

(bkz: 404 not found)

http://galeri.uludagsozluk.com/r/mavi-ekran-89234/

sneijder fb ye gelsin götüme portakal sokarım

gerçekleşmesi sonucunda iddia sahibinin 'nerede o eski portakallar' diyerek günümüzdeki hormonlu portakallara gönderme yapacağını düşündüğüm eylem.

wesley sneijder in galatasaray a transferi

beklenen oldu!

http://galeri.uludagsozlu...r/wesley-sneijder-374683/

şu an evde bıçak testere çakı ne varsa biliyorum!!!!