1. 0.
    besiktasta yoneticilik yapmıs ve baskanlıga aday olmus ve yıldırım demiroren e kaybetmis besiktas kulubune yakısacak bir baskan adayı.
    gerek is dunyasında ki basarıları gerek dogru kararları gerekse karizması ile besiktas kulubu baskanlıgını hak eden kisi.
    6 -1 ... gabriel gray
  2. 1.
    yıldırım demirören'in listesine girmesi ile beşiktaş taraftarı'nın gözündeki yerini kaybetmiş insan.

yıldırım demirören'in ekibinde yer alabilirsin fakat siz 2004 yılında yarışırken o yıldırım demirören seni 162 -yüz altmış iki- oyla geçti.

o yıldırım demirören ile serhat ulueren arasında seçimden önce şu diyalog geçmedi mi?

y: sinan (engin) ne dedi sana?
    s: fikret'i bitir dedi.
    y: doğru söylemiş.

sinan engin ile hareket edip medyada sana bel altı vurmaya çalışmadı mı bu adam? bu mudur beşiktaşlı duruşu ey fikret orman!

çok geniş adammışsın fikret orman, takdir ettim!

kişiliğini, karakterini geçtim de, beşiktaş sevgin de bu kadarmış. 5 senede muhalefet ettiğin her şeye "onay" vermiş oldun bu davranışına.
    3 -1 ... paleface
  3. 2.
    serdal adalı'nın aday olmaması sonucu aday olacağı belirtilen eski beşiktaşlı yönetici. yalçın karadeniz ve şürekası olmasın da o olur inşallah.
    1 ... silverring
  4. 3.
    yıllar önce demirören'e rakip olarak çıkıp kaybetmişti. yine adaymış. bakalım bu sefer seçilebilecek mi?
    1 ... 1 9 0 5 g s
  5. 4.
    başkan olması beşiktaş tarafını az da olsa umutlandıracak şahsiyettir.
    1 ... dindar osmanli delikanlisi
  6. 5.
    yalçın karadeniz'in adaylıktan çekilmesiyle birlikte başkan olma ihtimali %99 olan eski bjk'li yönetici. hadi bakalım hayırlısı olsun.
    1 ... silverring
  7. 6.
    beşiktaş başkanlığına aday olan beyefendi.
    1 ... rumaneca
  8. 7.
    bay tahmin in sunucusu beşiktaş başkanı olduysa kulüp bitti derken soyadları karıştırdığımız beşiktaş yeni başkanı. karıştıran ben değilim karşı komşu sıdıka teyze. *
    1 -1 ... keepx
  9. 8.
    beşiktaş'ımın müstakbel başkanı. konuşmaları çok mantıklı gibi.
    yalçın karadeniz'e göre tercih ederim fakat bu adama karşı içimde garip bir soğukluk var.
    umarım dediği gibi özkaynak düzenine gerçekten geri döneriz. olsun 2-3 sene sportif başarı gelmesin. yeter ki beşiktaş'ım düzlüğe çıksın.
    ahh be tüpçü basiretsizi...kaç senemizi çaldın. gittin hala çalmaya devam edeceksin. senin pisliklerin 5 sene de temizlenmez.
    4 ... kaptanihumayun
  10. 9.
    Yalçın Karadeniz ve Serdal Adalı'nın birbiri ardına adaylıklarını iptal etmesinin ardından başka bir aday çıkmazsa büyük ihtimalle Beşiktaş başkanı olarak seçilecek kişidir.
    Mali disiplin konusunda açıklamalar yapmıştır. Kulübün özkaynaklarına yönelmesi, maddi anlamda daha kısıtlı bir bütçeye girmesi sportif anlamda başarısızlık olarak da tanımlanmamalı. 9 senede 450 milyon lira borç yaptık da her sene şampiyon mu olduk sanki... Altyapımızdaki pırıl pırıl çocukların A takıma yükseleceği beklentisi bana son derece olumlu geliyor örneğin. Beşiktaş taraftarı milyon dolarlık transferlerle başarı gelmeyeceğini en çok idrak eden taraftardır herhalde. En azından bu takım için canını dişine takacak oyuncuları buluruz.
    2 ... rick blaine