bugün

besiktasta yoneticilik yapmıs ve baskanlıga aday olmus ve yıldırım demiroren e kaybetmis besiktas kulubune yakısacak bir baskan adayı.
gerek is dunyasında ki basarıları gerek dogru kararları gerekse karizması ile besiktas kulubu baskanlıgını hak eden kisi.
yıldırım demirören'in listesine girmesi ile beşiktaş taraftarı'nın gözündeki yerini kaybetmiş insan.

yıldırım demirören'in ekibinde yer alabilirsin fakat siz 2004 yılında yarışırken o yıldırım demirören seni 162 -yüz altmış iki- oyla geçti.

o yıldırım demirören ile serhat ulueren arasında seçimden önce şu diyalog geçmedi mi?

y: sinan (engin) ne dedi sana?
s: fikret'i bitir dedi.
y: doğru söylemiş.

sinan engin ile hareket edip medyada sana bel altı vurmaya çalışmadı mı bu adam? bu mudur beşiktaşlı duruşu ey fikret orman!

çok geniş adammışsın fikret orman, takdir ettim!

kişiliğini, karakterini geçtim de, beşiktaş sevgin de bu kadarmış. 5 senede muhalefet ettiğin her şeye "onay" vermiş oldun bu davranışına.
serdal adalı'nın aday olmaması sonucu aday olacağı belirtilen eski beşiktaşlı yönetici. yalçın karadeniz ve şürekası olmasın da o olur inşallah.
yıllar önce demirören'e rakip olarak çıkıp kaybetmişti. yine adaymış. bakalım bu sefer seçilebilecek mi?
başkan olması beşiktaş tarafını az da olsa umutlandıracak şahsiyettir.
yalçın karadeniz'in adaylıktan çekilmesiyle birlikte başkan olma ihtimali %99 olan eski bjk'li yönetici. hadi bakalım hayırlısı olsun.
beşiktaş başkanlığına aday olan beyefendi.
beşiktaş'ımın müstakbel başkanı. konuşmaları çok mantıklı gibi.
yalçın karadeniz'e göre tercih ederim fakat bu adama karşı içimde garip bir soğukluk var.
umarım dediği gibi özkaynak düzenine gerçekten geri döneriz. olsun 2-3 sene sportif başarı gelmesin. yeter ki beşiktaş'ım düzlüğe çıksın.
ahh be tüpçü basiretsizi...kaç senemizi çaldın. gittin hala çalmaya devam edeceksin. senin pisliklerin 5 sene de temizlenmez.
Yalçın Karadeniz ve Serdal Adalı'nın birbiri ardına adaylıklarını iptal etmesinin ardından başka bir aday çıkmazsa büyük ihtimalle Beşiktaş başkanı olarak seçilecek kişidir.
Mali disiplin konusunda açıklamalar yapmıştır. Kulübün özkaynaklarına yönelmesi, maddi anlamda daha kısıtlı bir bütçeye girmesi sportif anlamda başarısızlık olarak da tanımlanmamalı. 9 senede 450 milyon lira borç yaptık da her sene şampiyon mu olduk sanki... Altyapımızdaki pırıl pırıl çocukların A takıma yükseleceği beklentisi bana son derece olumlu geliyor örneğin. Beşiktaş taraftarı milyon dolarlık transferlerle başarı gelmeyeceğini en çok idrak eden taraftardır herhalde. En azından bu takım için canını dişine takacak oyuncuları buluruz.
beşiktaş ın yeni başkanıdır.
seçime bir hafta varken başkanlığı kesinleşmiş yeni başkanımız.
fernandes' in gitmemesi için bir şeyler yapması gereken, muhtemelen beşiktaş' ın yeni başkanı.
lig tv'de yapılan röportajda inönü stadı'nın ismini ilerde şeref bey stadı olarak değiştirmek istediğini söyleyen başkan adayı. bu tavrıyla da bir kez daha gönlümüzü kazanmıştır. yolu açık olsun. onunla başarıya gideceğimize inancımız tam.
beşiktaş'a başkan olması gereken en son kişi. q7 hakkında ben takım oyunu seviyorum, q7 takım oyuncusu değil demiştir. bundan sonrası için yerliler devam etmek istemiyor onun için soru cevap ilerleyelim.

soru: sen kimsin güzel kardeşim?

cevap: başkan.(seçilmiş olduğunu farzediyorum)

soru: başkan ne iş yapar?

cevap: kulübü yönetir.

soru: takımı kim yönetir?

cevap: teknik adam.

soru: o halde bi futbolcu hakkında takım oyuncusu değil demeniz doğru mu?

cevap: ......

başka sorum yok. sanık sizindir.
listesi belli olan başkan adayımız.

şöyle ki ;

Asil Üyeler: Ahmet Nur Çebi, Tamer Kıran, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Umut Güner, Adnan Dalgakıran,Berk Hacıgüzeller,Levent Erdoğan, Nusret Altınbaş,ismet Berkan,Cem Bilge, Yalçın Kaya Yılmaz.

Yedek Üyeler:Erdal Karacan,Berkan Gocay,Seyit Ateş,Metin Albayrak,Mesut Urgancılar,Abdullah Sözer.
listesine levent erdoğan' ı alarak ilk kazığını atmıştır taraftara.
levent erdoğan'ı listesine almasıyla beşiktaş taraftarına "umut sizin neyinize, kanser olmaya devam" mesajı veren başkan adayı.
şu haberden sonra artık seçilemez ama keşke haber doğru olsa ve keşke seçilse;

http://www.sabah.com.tr/S...ikret-ormanin-ilk-bombasi

not: galatasaraylıyım *
levent erdoğan'ı listesine alarak dernekleri kendisine bağlamış başkan adayı. çok stratejik bir durum, seçildikten sonra levent erdoğan'a tekmeyi basması olası.
beşiktaş'ın yeni başkanı.
sabri sarıoğlu ile arayı soğutmaması gereken başkan.
başkan seçilinceye kadar sözlüğümüzün ilgisinden mahrum kalmış birisi. beşiktaş başkanlığı ne kadar reklam getirisine sahip hep beraber göreceğiz. *
rakiplerine açık ara fark atarak yeni beşiktaş başkanı olan kişi. başarılar diliyorum kendisine görevinde.
aziz yıldırıma benzettiğim yeni beşiktaş başkanı. söylediklerini yaparsa beşiktaşın başına gelmiş en iyi başkanlardan biri olabilir ama böyle bir taraftarı olan kulüpte de ne yapabilirsin ki? beşiktaş başkan yönetici yada teknik adam değil kongrede yeni taraftar seçsin.
en büyük artısı beşiktaş'ın bu durumunda dahi başkanlığa aday olma cesaretini göstermesidir.

şimdilik başka artısı yok. yorum yapmak için bekleyip icraatlarını görmek gerekir.