bugün

uludağ sözlük'ün karma benzeri ama farklı mantıktan hesaplanan bir puanlama sistemi.
yeni tasarımla birlikte karma sisteminin yerine geleceği söylenen yeni karma sistemi.
nasıl artırıldığı merak konusu olan sözlüğün yeni temasıyla gelen puan türü.
(bkz: aynı bokun laciverdi)
her gün bir yeni icat'tan günün menüsü.
sözlüğü facebook hesabından farksız hale getirmiş uygulamadır. hele ki açık oy ne demek ya. iyice 'like' kültürü oturacak burda da.
uludag sözlük yazarları oylama yapmadığı için, oldukça gereksizdir.
haftanın sonunda en çok puan kazanana bir kafa uludağ limonata hediye olacakmış.
biriken puanlarınızı uçuş puanlarınızla birleştirip...

şaka tabi ki. madem karmadan farklı birşey bu, nedir? ne gerek vardı? babam bu kadar güzel pasta yapmayı nereden öğrendi?
uludağ sözlük cumhuriyeti'nin resmi para birimi.
--spoiler--
ulupuan sadece + oylara ve yazarın performasına bağlı artan bir puanlama sistem
--spoiler--
karmaya oynayanların hevesle saldıracağıdır. yeni alan çıktı hadi gene iyisiniz. *
son derece itici bir ada sahip olan yeni puanlama sistemi.
bildiğin cipslerden çıkan çocukları kandırmak için kullanılan çıtır paralara benzemiş lan böyle isim mi olur.

görsel
her 15 entry'de 0.45 puan olarak artan sistem. başka bir yazara verdiğiniz her ekside 0,10 azalırken verdiğiniz artıda 0.5 artmaktadır.
eğer eski entryler göz önüne alınmayıp sıfırdan yapılacaksa birçok yazarın tutmuş entrylerini silip yeniden girmesiyle sonuçlanacak hede.

sikecemmm hepinizi sikecemmm en ulupuan benim olacakkkk....
bunu çıkaranı ulu manitu'ya havale ediyorum.
ne kadar asosyal siniz? in butonda ki hali...

millet iyice bokunu çıkaracak demedi demeyin. bu ulu puanı bile kasan çıkmasın, ben adam değilim. *

kardeş o kadar şey yapmışsın eyvallah eline koluna sağlık da, bir donuz butonunu neden çok gördün şunca insana onu söyle hele?
bir ben butonu değildir.
güzel bi olaydır.
Kukla nin ne edip yapıp yükseltmek için can atacağı sözlük şeysi.
Henüz anlayamadığım bir puanlama sistemi. Lanet olsun bana.*
burdan bakılır;

görsel
Sözlükte girdiğiniz entry aldığınız puan ve verdiğiniz oylara göre şekillendiğini düşündüğüm yazarları yarış içine sokan uygulama.

arkadaş siz de bizi iyice yarış atı bellediniz.
kaliteyi arttırmak adına yapılmış puanlama sistemi. kalite artacak mı ? hayır.