bugün

entry'ler (53)

sözlük yazarlarının itirafları

sinirlendiğim zaman mideme vuruyo ağrı saatlerce yanıyo midem ya da deli gibi dişlerimi sıkıyorum. eğer sinirliyken yatmışsam sabah öyle bi diş ağrısıyla uyanıyorum ki tarif edilemez..

kel erkekler

(bkz: jason statham)
gibi bi mükemmellik dururken kimse gelip kel erkeklere laf edemez.

regl olduğunu çekinmeden söyleyen kadın

hemcinsi veya sevgilisine söylüyosa gayet normal yapan kadındır. ne var bunda huysuzluğunu, bütün gün yatma sebebini gizlesin mi?
hoş hemcinsi olmayanlara söylüyosa da kendi tercihi bize ne.

az önce gördüm biri tivitte lise gömleğinin fotoğrafını paylaşmış. üstü yazı, imza, resim dolu. bakarken aklıma geldi ben lisede gömleğimi imzalatmadım. hiç gerek duymadım anı olsun saklıyım demedim. oysa en ufak şeyi bile hatıra diye saklarım.
bi iç geçirdim az önce keşke yazdırsaydım dedim ama hemen geçti. saklasam nolcaktı zaten andaçta yaptırmadık biz sınıf olarak. ayrıca lisenin son günü okula gidip arkadaşlarımla da vedalaşmadım ben.

kızlara makyaj tavsiyeleri

20li yaşlardaysanız etrafa özenip makyaj yapmayın. yapsanız bile rimel, parlatıcı, göz kalemi gibi basit şeylerle idare edin.
5 kilo pudra, 10 kilo kapattıcı kullanmaya gerek yok. sanki malayla sıva yapmış gibi oluyo çoğu kişinin suratı. o yüzden olabildiğince doğal kalın en güzeli. zaten o makyajı yapması dert çıkarması dert, aman yağmur yağıyo rimelim akmasın diye uğraşması başka dert. doğallık iyidir iyi.

fransızca şarkı önerisine je veux demediğimiz gün

'la vie en rose' dinle diyenlerin çıkacağı ve benim milli yas ilan edeceğim gündür.

çünkü: en güzel aşk şarkısı 'la vie en rose' ben bayılıyoraaam diyen kezban grubu türemiş olcak ve 'edith piaf' mezarında ters döncek. yapmayın. herkes zaz dinlesin boşverin.

demet akalın ı seksi bulan erkek

%70 civarı gözleri görmeyen ve gözlük kullanmayan erkektir.

var mısın yok musun

rezil bi yarışma programıdır. yaşlı başlı güzelim teyzeleri, emekli olmuş amcaları falan taşıyıp sarı çıkcak-mavi olcak diye konuşturdukları bi formatı vardır. para kazancaz diye katlanmadığı rezillik yok milletin.

halil söyletmez

yapmaya çalıştığı esprilere benim gibi gülmeyenler olduğunu görünce sevindim.

ota boka vine çekip saçmalayan, blog'u olduğunu bazen de orda saçmaladığını duyduğum kişidir. genelde 10-16 yaş arası ergenlere hitap edip komik gelmektedir.

buğra öcalgil

az önce ahmet çakar'ın sunduğu var mısın yok musun yarışmasında denk geldim. bi an doğru mu görüyorum diye gittim geldim. ve doğru görmüşüm.
benim sarışın 'namütenahi' grubundan bu seviyesiz yarışmaya mı düşmüş dedim. içim yandı sözlük.
nerde zühtü coverı yapan çocuuk nerde sarı hissediyorum-mavi hissediyorum diyen çocuk.
hayat zor be sözlük...

aklıma takılan bi şey var sözlük ahalisi.

şimdi bazılarının kan fobisi oluyo adına ne deniyo bilmiyorum. böyle kan görünce tuhaf oluyolar, kimisi pat diye düşup bayılıyo veya fenalık geçiriyo falan. neyse işte şimdi biz kız-kadın-bayan (neyi seçerseniz artık) bireyler malum her ay regl oluyoruz. e haliyle kan oluyo. merak ettiğim:fobisi olan insan eğer bayansa kan görünce fenalaşıyo mu? fenalaşıyosa nasıl tuvalete gidiyo. çok aklıma takılıyo bu konu sözlük.

en yakın arkadaştan soğumak

artık görmemek istemektir. siz onun için didinip, her derdi tasası olduğunda yanına koştuğunuz halde araya mesafe girince suratınıza bakmıyosa doğru düzgün mesaj bile atmıyosa soğumayı bırak mide bulandırıcı hale bile gelebilirm

tavuk sote

tavukların hafif beyazlaşması için ilk önce ocağa atılıp ardından yağ-soğan-biber--domates ve baharatlar eklenerek yapılan en kolay yemeklerden biridir. sırrı da baharatların çok olmasındadır hiç korkak olmayın atın ne baharat bulursanız gitsin.

yazarların bekaret hakkındaki düşünceleri

klişe bi şekilde bekaret bacak arasında değildir demekten bıktım. ama insanlar anlamamaktan bıkmadı.

erkekler dilediği gibi sevişip, oynaşabiliyosa biz niye yapamayalım? hayır bakire olsun ama önüne gelene elletsin, öpüşsün koklaşsın ama bakire kalsın daha mı iyi? sana gelene kadar kaç kişi ellemiş olcak. en azından biriyle ilişkiye giren kız dürüst olup söyler bakireyim diyip saklamaz. çok saçmasınız çok!

türkiye nin en abartılmış şarkıcısı

(bkz: ajda pekkan)
(bkz: hadise)
(bkz: ferhat göçer)
(bkz: kenan doğulu)

aslında bu liste saymakla bitmez. bana göre sanatçıların çoğunu boktan olmasına rağmen göklere çıkarıyoruz.

sözlük erkeklerinin türk kızlarını eleştirmeleri

iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır sözünden haberi olmayan erkeklerdir.
etraftaki bütün kızları kezban görmeye odaklandıkları için dönüp kendilerine bakma ihtiyacı duymazlar çünkü kendileri mükemmel(!) ya sırf ondan...
ayrıca o kezban dedikleriniz verse nefessiz sikersiniz. hepimiz biliyoruz.

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

beyaz ten
yeşil göz
kıvırcık saç.

regl sancısı

regl olmadan yaklaşık 1 hafta önce hafif hafif başlayıp son 3 gün iyice şiddetli hale gelen nihayet hastalanınca da gitmeyip şiddetini arttıran bi illettir!
sanki kasıklarına bıçak batırıyolar gibi ani gelen bi ağrı, içinde yüzyılın savaşı gerçekleşiyo gibi sızı. iğrençtir kısaca.
sonra siz niye sinirlisiniz bilmem ne. ağrıyı sen çek seni görelim çükü olan beyefendi.

doctor whoya saçma diyen insan tipi

bi halttan anlamayan insan tipidir. o yüzden 'bilim kurgu' dizisini anlaması beklenmez.

kızların boy konusunda söylediği yalanlar

erkeklerin "boyu' konusunda söylediği yalanlar kadar abes değildir.