bugün

bir rivayete gore aynı oranda seksi olan erkeklerdir..
birçok kadına çekici gelip de sırma saçlı erkeklerin anlam veremediği erkek tipi.annemin menepoz için gittiği uzman doktora göre ;erkeklerin vücudundaki tüyler kıllar kadınlık hormonuna göre çıkarmış.kadınlık hormonu ne kadar çok çalışıyorsa okadar tüy olurmuş.kel erkeklerin kadınlara çekici gelmesinin sebebi buymuş.yani erkeklik hormonlarıyla ilgili birşeymiş.kadınlardaki durum ise bunun tam tersiymiş.ülkemizde çok hoşsohbet ve iyi doktorlar var.
maden olan dağda ot bitmez savının arkasında ciddi ciddi duran kişilerdir.
eğer yakışıyorsa cidden bir adım önde olan saçtan muaf olan seksi şeylerdir.
(bkz: kilda keramet olsaydi g tte çikmazdi)
en iyi erkeklerin kel erkek olması gerekir, gerekmektedir. her sabah kafa traşı yapmanın karizması da bir başka oluyor. kızların bakışlarında artış, cool hava, taraksız hayat,... say say bitmez faydaları olan bir tarzdır.
böyle parlak cillop gibi kafaya sahip olanlar ayna vazifesi görebilirler.
erkeklik hormonu (testosteron) aşırı salgılanan erkeklerin saçlarının döküldüğü isviçreli bilimibneleri tarafından ispatlandığından beri, kellik utanılacak bir durum olmaktan çıktı. hatta gurur kaynağı olmaya başladı. bundan sebep, kel erkek seksidir mottosu oluştu vehormon sayesinde seksepalite de arttı. ve yine bundan sebep, kelleşmeyen bir çok erkek seksi imajı vermek için saçını kazıtmakta. haa ben destekliyorum saç kazıtmayı. isviçreli ibneler haklılar.

(bkz: erkekliğin gururu testosteron)
öyle demeyin yahu kimisi çok şirin olabiliyor.
(bkz: kel şirin)*
seksidirler.
benim gözümde asla yakışıklı olamayacak erkeklerdir.
(bkz: jason statham)
gibi bi mükemmellik dururken kimse gelip kel erkeklere laf edemez.
ben de deyimlerimize ve atasozlerimize guvenmeliyiz derim.
jhonny sins, bu klasmandaki tek tanrıdır.
bunlardan biri de ünlü film yıldızı Johnny Sins'dir.
Zidane ve johnny sins in kafa yapisi guzel oldugu icin karizmatik durandir.
Kafasi yuvarlak veya yumurta gibi ise erkek kisisine cirkinlik katar.
aralarında bulunduğum erkeklerdir. Erkeklik hormonunun fazla olmasından dolayı saçları dökülmüştür. Yani kel erkekler daha bi erkektir. En azından kendimizi böyle teselli ediyoruz.
görsel
Seksidir ama sadece kaslıysanız.
Kendilerini ne kadar keller her götü eller diye avutsalar da pis birer keltoş oldukları gerçeğini değiştiremezler.
Kompleksli olduklarını düşündüren şekillerde yüzünde sakallarla birşeyler yaparlar.
Yakında olucağım durumdur. Birkaç düzine saç dökülmemekte ısrar ediyor da. Ama 19 yaşından beri saçı dökülmeye başlayan biri olarak söyleyeyim psikolojik etkisi çok berbat durumdur. Özgüveni yerlebir eder , hep takılır kafaya ne olucak bu yaşta kelmi olu am diye. Akacak kam damarda durmadığı gibi dökülecek saçta kafada durmaz. Ektirme olayı evet eskiden nonoş gibi duruyodu ancak şimdi çok sık detaylı ekim yapanlarda var. Param olursa belki denerim ancak alıştım bu duruma da kafaya takmayın kendiniz olun evet saç erkekte en büyük aksesuar ama ölen ile olana çare yok en iyisi kabullenin sizi saçınız tipiniz için değilde karakteriniz kişiliğiniz için onemseyecek insanlar edinin. Biliyorum böyle insanda bulmak çok zor ama yinede var. Ben halen bulamadım buluruz umarım.
komikler?
ne bileyim bi garipler...
(bkz: hasan şaş)
(bkz: bruce willis)
(bkz: james gandolfini)
(bkz: jaap stam)
(bkz: juan sebastian veron)
(bkz: soner sarıkabadayı)
Başlığı görünce, caydemleyenkiz buralardadır dedim.