bugün

sevdiği entry'ler

bir döndüm ki badeleniyorlar nevrim döndü

Frenk üzümünün menzil'deki civelek soydaşlarına söylediği güzide bir sözdür.

mö 12 bin yılında göbeklitepe yi kimler yaptı

suriyeliler yapmıştır. bizim çakma dindar/vatanseverlere göre suriyeliler olmasa sultan alparslan anadoluya giremiyormuş, çanakkale zaferi kazanılamıyormuş, kurtuluş savaşı kaybediliyormuş. ne suriyelilermiş amk diyorsun demi. bence göbeklitepeyi de suriyeli ümmet kardeşlerimiz yapmıştır.

yaz mevsiminden nefret edenler derneği

Ben kış insanıyım..

bitkisel çay içen erkek

hayvansal olanı da varmış da biz mi duymadık. *

herkes sevdiği işi yapmalı

"insanın parası varsa çalışmak zorunda kalmaz . Böylece zamanı satın alır. Bu kalan zamanda da kendini mutlu edebilecek şeyleri yapar . Yani para mutluluğu satın alır." - Albert Camus

kiracıyım asgari ücretle on numara geçiniyoruz

Arkadaşlar bu insanlar sizin, bizim gibi değil. Bizlerin çok masrafı var.
Bu insanlar ne bir parfüm alır, ne bir bakım losyonu alır, ne diş macunu ne de diğer kişisel bakım ürünlerine para vermezler.

Bu insanların o şartlarda yaşaması çok normal. Üzerlerine güzel bir koku sürmek, kendilerine güzel kokulu banyo losyonları almak lüks geliyor bu insanlara. Sanki aşağılık kompleksi içindeler, leş birer hayat yaşamaları umurlarında değil.

istiyorlar ki hepimiz kendileri gibi pislik içinde yaşasın..

kemalistlere ülke önerileri

Tabiki Türkiye dir. Bağzı babası belli olmayan yazarlara nispeten cumhuriyet evlatları olarak anadan babadan bu ülkenin evladıyız. Arap artıklarını duyrulur!
Edit: çok şükür başlığı açan zevat gibi Atm çalışanı olmadığımız için 30 yaşında 9 ülkeyi şerefli bir Türk olarak göğsümüzü gere gere gezmiş bulunmaktayım. Öyle yırtık don ve atlet ile sedirde götümü yanlayıp başlık açmıyorum.

ülkemde kemalist görmek is te mi yo rum

görsel

almanya denince akla gelenler

Japon yeni geliyor sözlükteki malum arkadaş sağolsun.

islam toplumlarının geri kalma sebepleri

Bu dünya zaten yalan, imtihan yeri düşüncesi. Bu düşünce ile gelen rehavet. Sürekli günah işlemekten korktuğu için hiç bir şey yapmaması. Resim, müzik, bilim, sanat günah diyor. Ne yapalım amk ? Git bir mağarada tek başına öl. Bize niye yaşamı zehir ediyorsun?