entry'ler (26)

açlık grevinde molotof kokteyli yapan hdp liler

Bir yer arıyorlar baş kaldırmak için. Sen sabır ver Yarabbim. Amaçları açlık grevi mi gerçekten?

sevilmeyen insanlar

Bir bok olmadığı halde kendine küçük dağları yarattım havası katarak gezenler. Neyin havası lan bu? Ne yani?

aldatmak mutluluk demektir

Nah demektir. Öyle hayat mı olur lan. Karı kocayı geçtim çocuklara yazık.

175 den uzun erkeklerin itici olması

Vallahi bu zamana kadar böyle bir şey görmedim duymadım. Bence öyle bir şey yok. Yani tabi bence.

destur sultan selahattin demirtaş han hazretleri

Ne desturu ne hazreti mk. Yürüyün lan. Selonuzu da alın defolun.

saçları beline kadar uzanan kızlar

Bende varken umursamadığım saçımı kestirip elden gidince özendiğim kızlardır. Yani bakımlı olduğu sürece.

hamsi balık mıdır sorunsalı

Tek hücreli canlıdır. Ne? Bence öyle. Balık olacak hali yok ya ahaha

tam olarak büyüklerinin istediği gibi olan insan

Annesinin babasının sözünü dinleyen, saygılı, okumuş ,öğrenmiş her zaman örnek gösterilen ve benim hiç bir zaman göremediğim o kişi.

suudi piçinin altın kaplama otomobilleri

Şu adamlardan nefret geldi mk. Sorsan müslümanlar ama. Yapmadıkları bok yok.

çevresindeki herkesi hayatından silen kişi

Cesaret işidir yalnız kalmak. Buradan yola çıkarsak cesurdur.

evli kadınlarla ilişki yaşamanın keyfi

Tam bir yavşaklık örneğidir. Git başka birini bul ne diye düşüyorsun bu kadar. illa da yavşaklık mı yapıcan? Bu mu yani?

herkese siktir çeken insan

Milletin gerçek yüzünü görmüş olan insandır. Güçlü bir karakteri vardır ve insanları hayatından çıkarmaya korkmaz. Bunu yapmak cesaret ister çünkü yalnızlık kolay şey değil hani. Milletin görüşünü umursamaz ve bu onun zeki olduğunu gösterir.

din elden giderse ne olur

Din varken bile yapılan bu sapkınlıkları bir de din olmadan düşünün. inanan insanlar bunları yapıyorsa inanmayanlar ne yapar Allah bilir. Ayy tövbe. Din elden giderse olacak olan tek şey pisliklerin ve de suçların artacağı gerçeğidir. Yok kalsın biz iyiyiz böyle.

magnumdan lamborghini çıkmasını beklemek

Çıkıyor amma ve lakin satılmıyor maalesef. Yani çıksa bile vergi ve benzin parası size hayatı sorgulatmaya yetecek kadar vahimdir. derken alın arabanız size kalsın lan ibneler kafası daha mantıklı bence.

türban takmak özgürlük değildir

türban takmamak kadar takmak da özgürlüktür. insanın kendisinin seçtiği özgürlüktür. herkes istediğini giyip istediğini takabilir. bu hiçkimseyi ilgilendirmez. sadece ve sadece o kişiyi ilgilendirir. ve herkese de buna saygı göstermek düşer. isterse de türban takmaz bu da kimseyi zerre ilgilendirmez.

lise yıllarında yaşanılan aşklar

Hiçbir şekilde uzun vadeli olmayan ve de olsa bile hiçbir zaman gelecek vadedemeyen aşklardır. Bence aşkta değil de.. Neyse..

oğluna unutamadığı sevgilisinin adını koyan kadın

Kocanı öldür daha iyi lan. Bu ne loo?? ihanet etmiş oluyor bence.

barış arduç

Bir yaz dizisinde yıldızı parlayan bir yakışıklı.

kemalist vs dinci

Bu ne yani? Bu ayrımı kim çıkardıysa Allah belasını versin. Dinci olan Atatürk'ü sevemiyor mu yani anlamadım.

elin çamaşır suyu kokması

Hayattan soğutur insanı yeminle. Hatta insanların yakınına falan girmek istemezsin falan. Iyykk.. Ve temizlik yapmayı sevmemek için bir neden daha çıkar önüne. Yaşamak için bir sebebin kalmaz. Ahahahahh