bugün

http://www.sabah.com.tr/f...kaplamali-otomobilleri/23

(bkz: ibnelikle seyreden suudi görgüsüzlüğü sendromu)
üğruna alemler yaratılan efendimiz açlıktan karnına taş bağlasın.
o coğrafyada yaşayan bu şerefsizler arabalarını altınla kaplatsın.
utanmaz rezil müptezeller
müslümanlar açlıktan fare yesin
köpek eti yesin
ot yesin
siz böyle yaşayın
allah belanızı versin
hak ile yeksan olun.
La yeni bir şey değil ki en az elli senedir böyle bunlarda.
itü´nün öğrenci yurtlarına bağışta bulun, çocuklar hergün kebap yesin, desen onu yapmaz, pezevenk.

ondan sonra da bunlar müslümanmış.
--spoiler--
suudi prensi harvard'a okumaya gider. babası okula gidip gelmesi için ona altın kaplama bir ferrari almıştır bile. aradan zaman geçer, babası oğluna mektup yazar. "nasılsın oğlum. okul hediyen olan ferrari'yi beğendin mi?" çocuk yanıtlar. "babacığım çok teşekkür ederim. burada herşey çok güzel lakin ben arabamı kullanamıyorum. burada herkes tren kullanıyor.ellerinden öperim." arkasından yıldırım bir telgraf gelir babasından. "oğlum stop, hesabına para yatırıyorum. stop. git kendine tren al. stop."
--spoiler--
görsel
Arabın araba hayrı yok yine bize geliyorlar.
Şu adamlardan nefret geldi mk. Sorsan müslümanlar ama. Yapmadıkları bok yok.
arkadaşın düğünde gram altın mı taksam yoksa zarf içinde 50 lira mı taksam diye 3 gündür karakter/maliye hesabı yapıyorum, bu arap arkadaş düğüne gelse hepimizi altın kaplar evine musluk yapar....
çalış seninde olur.
Sen yinede din kardeşine öyle deme canısı.
Bunlar bizim Osmanlının yiyemediği paracıklar işte.
arkadaşlar yapmayın günahtır gıybet etmeyin.insanların belkide helal yoldan hakları ile kazandığı paraları eleştirmek bizim ne haddimize?araplara yapılan bunca yoğun eleştiri niyedir?altınları var zenginler diye müslüman kardeşimiz değiller mi yani?bizim yok olmayabilir bizim de imtihanımız bu şekildedir aç gözlülük bize göre değil hem.bırakalım peygamberin has ümmeti araplar da tadını çıkarsınlar doyasıya hakları değil mi bu allahın evi kabeyi müdaafa ediyorlar emek veriyorlar hakları var bu kadarına.