bugün

artvinde çekimleri devam eden benim için üzülme dizisinde "ahmet" rolünü oynayan 1987 doğumlu oyuncu. daha önce şu dizilerde rol almış :
Dinle Sevgili (2012), KÜÇÜK HANIMEFENDi (2011), Pis Yedili (2011)

şahsen bu dizide fark ettim ve o dehşet ölüm, ve düğün sahnesinden sonra merak ettim kendisini.. yeni projelerde yolu açık ola o vakit..
iyi rol kesiyor bu çocuk beğendim.
Bugün tv ızledıgım nadır anlardan bırınde rasgeldıgım oyuncu. Oyunculuk falan fena degıl ama kendısı gercekten cok yakısıklı ve sevımlı bırı. Ünlü olmadan önce tanışsaydık keşke ah ah.
ilk olarak deliha filminde gördüğüm yakışıklı oyuncu. çok yakışıklı oyunculuğunu bilemem ama.
Gupse Özay a gönlünü kaptırmış.
yenidir acemidir.
9 ekim 1987 doğumlu oyunculuk konusunda daha çok yolu olan kişilik, şimdilik vasatı aşamıyor. tip olarak fena olmasa da, sevimlilik çekicilik denen şey kendisinde yoktur. bu aralar gupse özayla takılıyor.

görsel
görsel
Bizim segmentteki tüm kız kurularının gupse özaydan nefret etme sebebi.

Ay çok tatlııaaa...
herif gercekten cok tatli. sarışın olmamasi daha da cekicidir, bence.
Yakışıklı adam.
Bi aralar biskolata reklamlari cok popiydi orda bi adam vardı (bkz: carlos martin), biraz ona benzeyen abimiz.
Türk erkeklerine olan inancımızı tazelemiş taş kişiliktir. Dilerim kendini geliştirir ve her şeyin en iyisini elde eder.
Ben bu adami "küçük hanimefendi" dizisinde fark etmistim. iki kiz kardesin arasina girmisti, ikisini de idare ediyordu dizide.
Televizyonda çok minyon göründüğü için merak edip internete baktım 1.82 yazmışlar bazı sitelerse 1.87 yazmış. Adam bildiğin 1.60 gibi görünüyor. Anladım ki minyon değil minnoşmuş. Yakışıklı değil ama sevimli.
karizmatik adam, epey iş yapar bu.
Gupse`de ne buldugunu bir türlü anlayamadigim tatliliktan ölmesine ramak kalmis oyuncu beyimizdir. (bkz: kiralik ask)
dişleri yüzünden gülerken dudakları gerilen,şekil kaybına uğrayan lakin fena vücut yapmış dizi oyuncusu. gupse Özay ın sevgilisi.

maşallah allah ağızlarının tadını bozmasın.

Peşin not: fesatlardan eksileri bekliyorum hadi. ahahahahaha.
Kiralık aşk dizisiyle başarı kat etmiş oyuncu. Bence Elçin Sangu ile çok yakışıyorlar.
Bir şey yazmayayım durayım bekleyeyim diyorum ama olmuyor kendisi esmer beğenmeme ezberini bozdurdu.
Gupse Özayla sevgili olduğunu öğrendiğimden beri hayata dair umitlerim yeşerdi. Nasıl olur ya hiç yakışmaz dediğim kişi ile sevgili olmuş. Bana da böyle denk gelse ya.
(img:#804753)
gülüşü güzel adam.*
Adam gram rol yapamıyor, terk edilmiş,üzülmesi gerek ama suratta yine aynı ifade var. Yakışıklı olmak yetmiyor. Ayrica bir Salih Bademci değildir.
Kalemle cizilmis sanki her yeri o kadar güzel.

Kesin bi falsosu var bu adamin ya baska bi aciklamasi olamaz. Turklerden boyle adam ciksin saka gibi.
Ateisti bile imana getirir bu adam. Al eve, koy karşına seyret. Yeter yani...
Balondur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar