bugün

hiç bir sikime yaramayan istihbarattır. 200-250 nursuz sınırı geçiyorlar. eşeklere katırlara silahlarını yükleyip 8 yere aynı anda basıp tekrar ırak a dönüyorlar. ulan halı sahaya maça mı gidiyor bu kadar adam. 3 gün boyunca bu kadar adamı görmeyen istihbaratın ta amına koyayım ben.
götü kocaman kadınlar vardır. hacim büyük ama işlev küçüktür. türk istihbaratı da böyledir adı büyük ama bir sikime yaramaz.
Çoban sanmışlardır. yoksa,Mutlaka görmüşlerdir abisi!

Görüp görmemişliğe vererek utandırmaya çalışmışta olabilirler.

+ Abi pkk lılar geçiş yapıyor.
-Ya bırak! Biz onlarla küsüz!
başbakanlığa bağlı mit' den bahsediyorsak her kurum gibi akp' nin elindedir.

üyeleri genellikle vakti gelmeden emekli olup özel şirketlere dikey geçiş yaparlar [ tabi ekmek parası abisi ]

niteliklerine göre değil yandaş olup olmamalarına göre atamalar yapıldığı için profesyonellikten uzak kişiler kilit noktalara yerleşir.

bütün kurumların yozlaştığı hatta birbirine ustaca düşürüldüğü bir ülkede ve hatta hergün verilen şehitlere, patlayan bombalara bakılacak olursa gerçekten nerede? bu istihbarattır.
19 ekim 2011 çukurca saldırısı itibariyle büyük bir hezimete uğradığını düşündüğüm kurum.
oslo'nun tadı damaklarında kalmıştır. oslo'da ajancılık yapmak varken, ırak dağlarında ne işimiz var hacı ?
o yavşaklar sınırdan girmedi, alayı evlerinden çıktı saldırı yerlerinde buluştular. o kadar şerefsizin o kadar silahla sınırdan geçerek geldiğine inanmıyorum.
son yıllardaki başarısızlıklarıyla bir tabeladan, lojmanlardan ve maaş alan personelden ibarettir.
çalışanlarının ofisde okey oynadığı istihbarat teşkilatı.
son hafta bilmem kaç yüz kilo patlayıcı yakalanmasını sağlamış örgüttür. istihbarat öyle bir örgüttür ki başarısını göremezsin ama başarısızlığı ortadadır. işte CIA ve 11 Eylül, Mossad gibi bir örgüt bile burnunun dibindeki askerini 5 yıl boyunca arayıp bulamadı.
istihbaratımız güçlüdür. ancak manipüle edilmekte midir, ajanlara sığınak mıdır, tartışılması gereken budur.
büyük türk istihbaratı, büyük türk ordusu, büyük türkiye, büyük siyasetçi, büyük takım. Geçin kardeşim bunları. Geçin! Kendi kendimizi şişiriyoruz, başka da bi numara yok. Bi iran kadar, bi ahmedinejat kadar olamadınız lan. Çok degil 2 hafta öncesine kadar türkiye israil savaşı konuşuluyordu bu sayfalarda. Adamlar 1 askeri için bin esiri serbest bırakıyor. 7 milyonluk yahudi ananı siker oturdugu yerden. Sen burda yaz dur. Akp ye 1, chp ye 2. Lanet olsun lan size. Kansızlar.
(bkz: istihbarat vs devlet vs büyük devlet)
şu son yaşanan olaylar ne kadar büyük olduğunu gösterdi.
demek ki dinlenen paşalar, komutanlar falan büyük türk istihbaratı tarafından dinlenmiyormuş artık ben de inanıyorum dışardan servis edildiğine.
artık başarılı olduğuna inanmadığım teşkilat. akp den önce canavar gibiydiler. şimdi ise yeniden format isteyen bilgisayar gibi felç olmuş durumdalar. içi virüs kaynıyor.
her haltın en iyisi bizdeyken ne yazık ki taşak oğlanı olmuş istihbaratımızdır.