bugün

sosyalistlerin bel ki daha onemli bulduklari isleri yapmasi sonucunda sozlukte sosyalist olmamasi durumudur. sozlukteki sosyalistleri anlayanlarin yine sosyalistler olmasi ile olusan sanrinin urunu bir dusunce de olabilir.. (bkz: kapasite meselesi)
onlar beyaz atlarına binip gittiler.
garip kaldı bir yanım.
ağladım, ama duyuramadım.
şimdi çok yalnızım.
birilerinin tahammulsuzlugu sonucu sayilari giderek azaldi ve buna paralel sozlugun kaliteside bir o kadar dustu.
belki de var olan sosyalistlerin dillerinde tüy bitmiştir bir şeyleri anlatmaktan. zira bu konuda bir şeyleri anlamak isteyen, gözünü açan, söz konusu sosyalist yazarların girmiş olduğu binlerce entrye kolayca ulaşabilir.
sosyalist lerin sözlüğü boykot etmiş olmaları muhtemeldir.
çok da sike takılmayacak durumdur .

edit : o eksiye basan parmaklarınızı , sırf namaz kılıyor diye işçileri öldüren , pkk'ya desteğini esirgemeyen , devletin askerine kurşun sıkan sözüm ona devrimci , esasında moskof kancığı abilerinizi , idollerinizi savunurken görmek isteriz .

(bkz: bsg şimdi)
(bkz: aramaya inanmak)
sözlükte değil gerçek yaşamda bulunulmayan durumdur. sözlükte herkesimden insan var ama herkesin savunduğu düşüncenin arkasında ne kadar durduğu tartışma konusu olunur.
şimdi ben sosyalistim diye başlasam, tanıtım olur, polemik olur. zaten sözlükte sosyalist aranmaz, gir bir sol partiye gani. burada fikriyata rastlarsın. uyar mı uymaz mı, rufailerin işidir, anlamam.
sosyalist var belkide ama burası sol siyaset yapılabilecek bir yer değil. kelime aralarından bulabilirsiniz onları.
ülkede sosyalist olmamasından kaynaklı olabilir. kaygılanmamak lazım. alıştık artık bu duruma...
(bkz: biz ne güne duruyoruz)
sosyalistlik liselerde artık eskisi kadar yaygın değil zannedersem. onla alakalı bir durum.
halkların kardeşliği mottosunun ölmesinden dolayı bir süre sözlüklerde görünmeyenlerdir. yeni mottoları ne olacak merak konusu...
vardır efendim ama gizlenirler çünkü sözlük yozlaşmış durumda.aslında buradalar ama sözlük şakirt ve ulusalcı papazların aptal didişmeleri yüzünden pek görünmezler. gerek de yoktur esasında yesinler birbirlerini saman kafalar.
sözlükte askeri eleştirince şakirt, akp'yi eleştirince laikçi olunduğundan sosyalistlerin tanınması zordur.
uydurmasyon önermedir. ben varım örneğin.
(bkz: sözlükte vatan kurtarıyorum)
Burada bir tane vatan haini pkk sevicisi vardı onu adamdan sayıyorsan o var.
insan gibi davranan görürsen bilki o sosyalisttir.
Sözlükte asosyal çok emme sosyalist pek yogg.
güncel Önemli Başlıklar