bugün

penguen'in alternatif sigara paketi resimlerinden birinin altında da bulunan replik.
(bkz: sigara içmek sağlığa zararlıdır elimde belgeler var)
hatta caps http://www.tymsh.com/wp-c...0/05/penguen_sigara_c.jpg
yeni bir yazar. hoşgelmiş.
yeni yazardir hosgelmistir ayrica yaratici bir kisilige benzer**
girdiği entrynin hemen altında elimde belgeler yazması işe ciddilik katan, yazar.
sırf nicki dolayısıyla entrylerini ciddiyetle okuduğum yazar.
erol kösenin sıkça kullandığı söz.
nickname'i nedeniyle sık sık "başlık entry ve nick uyumu" vakası yaşaması muhtemel yeni bir yazardır.
yeri gelir tehdit cümlesi olur yeri gelir blöf yapmak için söylenir. aslında kulağada hoş gelir.
(#13275097) oha @4 deseymiş tam olurmuş. *
başlık entry ve nick uyumu vakasını sık sık yaşayan yazardır.
(bkz: #13274923)
(bkz: #13274475)
(bkz: #13266793)
gibi gibi.
iyi bir yazar olmak için gerekli bütün niteliklere fazlası ile sahip olan uuser. sahip olduğu değerleri korkmadan savunması ve bu değerlerin sonuna kadar arkasında durması en dikkat çeken özelliği. uludağ sözlük böyle bir yazarı bünyesinde barındırdığı için gerçekten çok şanslı. tabi biz de onun entrylerini okuyabildiğimiz için şanslıyız. * ayrıca kendisini tüm çevreme tavsiye ettim, artık onlarda kendisinin tüm entrylerini keyifle takip edebiliyorlar. *
umarım bu kalitesinden hiç ödün vermez.
nesildaşım, hoşgelmiş sefalar getirmiş efenim *.
gece gece kahkaha attırmış yazardır hem yazdığıyla hem de nickiyle.

(bkz: eyvallah kanka)
"tespit" diyemeyen, ama sosyalizmi çözmüş yazar.

kralsın...
zaman zaman nickiyle aynı doğrultuda yazılar yazan yazar.
tehdit için söylenen blöf cümlesidir. *
cesur yazar.
bazı siyaset fakirlerinin yaptığı gibi pireyi deve yapan kişi.

bizim burda bu tiplere ırkçı denir.
kafa olarak bana uyan bi yazar. faşistlerden(!) faşistiz(!) vatan sevmenin adı faşizm olmuş haberimiz yok.
hoşgelmiş kılıçdaroğlumuz.
her seçim öncesi çirkinleşen siyasetin kulaklara pelesenk olmuş cümlesidir.
şebnem scheffer olmasından korktuğumuz yazar.
Vatanindan cok irani seven yazar...
beğenerek takip ettiğim yazardır. pek çok konuda aydınlatıcı entryler girer. bazende gülmekten insanın karnına ağrılar girecek yazılar yazar. çok pis laf sokar. nick altı yazılarına baktım şöyle bir: kötüleyenlerin genelde kuyruk acısı var. ya rezil edilmişler, ya sokulan lafın altında kalmışlar. irancı diye suçlayana bakıyoruz yahudi çıkıyor. deli diyene bakıyoruz kendisi şizofren gibi bir acayip. 30 yaşındaki adama ergen diye çamur sıçratmaya çalışan ise lise2 öğrencisi. sözün özü: düşmanlarına baktıkça daha bir sevdim bu arkadaşı. kalemine, klavyene kuvvet. helal olsun.
ulan varya bu adamı tanıyana kadar yaratıcılığın ne olduğunu bilmezdim. ahaha helal olsun yardı beni ufkumu 12 katına çıkardı.

bölücü kürtlere vaat edilen toprak diye başlık açmış ve oraya ne koymuş bilir misiniz ?

topraktan mezar. ahahaha. ulan ya neleri varmış çok güzel gönderme yapmış. hani toprak, mezar, hani ölüm. yok ya yaratıcılığını açıklayamadım süper yani umarım iyi bir lise kazanır.

(bkz: bölücü kürtlere vaat edilen toprak)

ben bu adama boşuna yaratıcı demiyorum.

bana şöyle buyurmuş; "umarız ortaokul tahsilini başarı ile bitirir."