entry'ler (59)

4 senelik sevgilinin 3 günde yeni birini bulması

10 ay once ayrılma kararı aldım, bana bir şans ver herşeyi düzelteceğim , beceremezsem kendi yoluna bakarsın dedi.1.5 ay oldu ayrılalımız . O kendi yolunu seçti ben de kendi yolumu. Hala mesajlaşıyoruz ve bana söylediği tek şey "lütfen hayatına devam et,sana yakışacak birini bul ve yuva kur,biz olamadık diye kendini dünyaya kapama" .peki ben ne yapıyorum, hala onu özlüyor ve deli gibi seviyorum. Olmayacağını adım gibi biliyorum ve artık yolumu çizmem gerektiğini de.kısacası bazen şartları zorlamamak ve önünüze bakmak gerek. Hayat akıyor ve birilerinin hayatı devam ederken sizinki duruyorsa sıkıntı var manasına geliyor.

köpekleri sevmemek

onları sevmediğinizi hissettiklerinde hırlamaya başlayıp , biraz nabzınızı düşürebildiğiniz zamansa, kuyruklarını sallayan güzel hayvanlardır.
bir ara beslediğim müthiş bir labrador vardı, eve geldiğimde bahçe kapısına tırmanırdı. bir gün çok stresli geldim ve onu sevmeden geçtim. peşimden gelip ayaklarıma sürtünmeye başladı, ya bir dur diyerek çemkirdiğimde ise tepkisi çok güzeldi.
yere oturdu , ön bacaklarını bana doğru uzattı , kafasını arasına koydu ve geri geri sürüklenmeye başladı. o yüzündeki masumluk dünyalara bedeldi. çok kızmıştım kendime o zaman.
sevin la köpecikleri, onlar insanlardan çok daha vefakar.

konya

bir türlü ısınamadığım , git gel konya altı saat ,lafını söylemek dışında ilgimi çekmeyen şehir.
ha bu arada görmeden bu yorumu yapmıyorum, çokca gidip hiç beğenmediğim nadir şehirlerden.

nefret edilen kelimeler

hayırlısı...

sevgiliden ayrıldıktan sonra pişman olmak

Ölüyorum pişmanlıktan ama dönüşü olmayan yolda olmaktansa durdum öylece bekliyorum.

fenerbahçe

2 sene öncesine kadar gs'li olup , sonrasında bir aşk uğruna taraftarı olduğum takım.

izmirlilerin izmirli olması

yıllardır kimlik bunalımı yaşayan bünyemi rahatlatmış, orgazmdan orgazma koşturmuştur.
ben de artık özümü biliyorum ya daha ne olsun ...

sizi seveni sevememek

bünyede devam eden bir aşk varsa , kralı gelse fayda etmez.
sonra da dilinizden şu muhteşem şarkı düşmez.

http://www.youtube.com/watch?v=ZptBaDyxtJQ

ünlü olmayan yazarların yazma amacı

basamakları emin adımlarla çıkmak istemesidir.
hızlı koşan at, çabuk yorulur.
biz de bir gün burada efsane oluruz, sıkıntıya mahal yok.
ilk sözlüğümüz değil ne de olsa.

cennetteki şarap ırmaklarının kalitesi sorunsalı

uzun yıllardır bizi bekliyorlar, bence çoktan sirke olmuştur onlar.
giderken bir kaç kasa bira filan götürelim.

sözlük yazarlarının nefret ettiği şeyler

yalan, daha ötesi yok gibi.

kızınız mı olsun istersiniz oğlunuz mu

istekle olacaksa , oradan iki tane yakışıklı oğlan alayım.

soru bankasından kredi çekilir mi

çekenler şu an içeride yargılanıyorlar.

yaşlıların bir tuhaf olması

bu günlerde tuhaf hissetmemin sebebini de bu başlıkla birlikte öğrenmiş oldum.
lan ben de gençtim bir zamanlar , kıymetini bilin o 20'li yaşların.

mervelere gitmemiş kız bulmak

Elinizi tutmayana kezban dersiniz.
Ilk geceden yatana orospu.
Ulan karı milleti de şaşırdı sizin yüzünüzden, paranoyak olduk la.
Ne yapsak benzetmeler dizi dizi.

piyasada evlenilecek kız olmaması

Herkesin derdi ortak,hepimiz malız sanırım.
Bu kadar yalnız ve iyi insan varken, neden bu kadar iyi insan yalnız?
Sizce de bu işte bir bit yeniği yok mu?
Lan iyi kadınları,kızları her ne diyorsanız sıçtınız ağzına bıraktınız. Ee onlarda haliyle pısırık adamlara kaldı.

10 cm penisle yapılabilecekler

Halaya durulur.

kitap alıntıları

“Kendini arayan bir kadının kişisel bunalımlarını çözebilecek biri gibi görmüyordum kendimi, üstelik kendini arayan kadınlar yeterince çoktu çevremde. Kadınların hayat ve aşk dedikleri şeyin aslında sürekli olarak kendilerini aramak, kimliklerini, duygularını soruşturmak, hissettikleri her şeyin derinliğini öğrenmeye çalışıp bu duygunun gerçek mi, yoksa yapay mı olduğunu araştırmak, kısacası kendilerini garip bir tutkuyla didik didik etmek olduğunu öğrenmiştim”.
ahmet altan- tehlikeli masallar.

hangi filmi tekrar tekrar izleyebilirsin

yüzüklerin efendisi serisi.
transformers.
ve tabi ki hababam sınıfı eski serinin hepsi.

çoçukluğunuzu anlatan 3 şey

babam, pazar akşamı banyoları, siyah önlük.