4 senedir kavgayla gürültüyle de olsa ilişkinizi devam ettirdiğiniz ama sürekli her işini hallettiğiniz babacan bir tavır sergilediğiniz ev arkadaşlarıyla olan problemleriyle bile sizin ilgilendiğiniz kızın yine böyle bi kavgadan 3 gün sonra yeni bir erkekle çıkmaya başlamasıdır. insana kaşarla sevgili olunmayacağını öğretir.

Not: iyi tarafından bakınca kısa sürede iyi kilo verdirir bu olay.
büyük acıdır. çekene sabir gerekir. 2 yıllık versiyonu da mevcuttur bu hikayenini.hemen hemen aynı tadı bırakır. başrolde de aynı motor vardır..
Uzun bir birliktelikten sonra kısa zamanda yeni birini bulması, adama ne koyar be.
bu durumda bu dört yıllık ilişki başlamadan bahsedilen hanım kızımızın peşinden minimum 4 ay gibi koşulmuş olması muhtemeldir.
basli basina bir kayiptir. onu kaybetmis olmaniz degil, ona harcamis oldugunuz zamanin kaybidir.
üç gün değil daha uzun bir süre.
bulduğu şahıs zaten sürekli yanındadır, aynı ortamdadırlar. hazırdaki sevgilisinden soğumaya başlayınca, o şahsın sürekli yavşamasıyla, bir de karaktersizlik eklenince olabiliyor. ama kesinlikle üç gün değil, gözü açık tutmak lazım.
yeni birini üç günde bulmadığı kesindir. dört senelik ilişki sonlanmaya doğru giderken hemen kendini sağlama almış önceden ortamı hazırlamıştır hanfendi. üstüne bir değil iki değil kaç büyük rakı bitirilir bilemiyorum. *
3 gün yine iyi..

ayrılma konuşmasını yapınca senin yanından hatunu o yeni birisinin alıp götürmediğine dua et.
(bkz: sizli bizli konuşmayı bıraksak diyorum) *
büyük ihtimalle ilişkiniz bitmeden önce, şu an birlikte olduğu kişiyle bir şeyler paylaşmış kişidir. evet kabul etmesi acı olsa da, kimse 3 günde sevgili bulamaz. eğer ciddi orospu ya da erkek kişisi için brad pitt'lik bir durum söz konusu değilse.
kasarın 4 senedir sevgili saydıgı adamla birlikteyken baska birini bulduktan sonra 3 günde terketmesidir bence o.
zira inanmıyorum ki 3 günde biri peydah olsun zaten ayrılığın nedeni o elemandır.
ama adiliktir.
Belki de senin 3 gundur haberin oluyordur diye dusundurur.
(bkz: orospu ruhlar)
türk kızının rus kızlarından daha kaşar, haysiyetsiz ve arsız olması durumudur. Seni çoktan postalamış kardeş aslında.
karı kısmı maymun gibidir. bir dalı tutmadan diğerini bırakmaz.

yani; daha önceden yedektedir o arkadaş.
stepne olarak bekletilen sevgilinin ortaya çıkması.
önceden tanismistir e bide sıkıldım diye bir deyim var. sonra paat diye ayrılırlar. balon patlatmak bu işi bitirmekten daha zordur.
türk kızıdır bu zeytinyağlı motordur.

bir sorsan zeytinyağı gibi üste çıkar.
"nişan attıran sevgilinin 1 ay içerisinde başkasıyla evlenmesi" hadisesi karşısında son derece masum kalan hadisedir.

(bkz: beterin beteri var)
boynuzları yüzünden fatih sultan mehmet köprüsünden geçemeyen yazarın isyanı.
3 gün yine iyi... 4 senenin 3. senesinden itibaren birini aramaya başlamıştır o aşufte.

aziz dostum chuck palahniuk'un dediği gibi: "akıllı bir yanlızlık aptal bir ilişkiden iyidir."
4 senede kaşar olduğu mü anlaşılamamıştır ya da kaşara dönüştüren kimdir?
Sağlam ilişki belirtileri değildir bu davranışlar, sahiplenilememis kisinin sahiplenilme ihtiyacının yoğunluğundan kaynaklı olabilir.
Biri kendini kandırmış 4 sene boyunca ama kimdir açık değil...
yılın kazığı. geçmişler olsun.
4 yıllık ilişkinin 2.yılında bittiğini gösterir.
sadece verdiğiniz zamana üzülebileceğiniz olaydır. böyleleri genelde ayrılıp sevgili bulmazlar, sevgiliyi bulup sizi terkederler.