bugün

(bkz: armani black code)
(bkz: 212 men)*
(bkz: cK euphoria)
(bkz: Givency Pi)
(bkz: aga bi kişi de demiyor ki anket ulan bu)

edit : givenchy pi demiş miydim ?
(bkz: 212 men)
(bkz: armani mania)
(bkz: gucci)
(bkz: pacco rabanne one million)
(bkz: hugo boss)
tartışmasız black xstir. inanmayan alıp deneyerek görebilir. ben beğenmeyene rastlamadım şu güne kadar.
fazla baharat ve tarçın ağırlıklı olanlar her tene uymayacağı için riskli gruba girer. özellikle duş sonrası kullanım değilse gün boyunca iyice ağırlaşarak mide kaldırır. çekicilik yerine iticilik yaratır.
bir kadını cezbetmek için en garantili parfümler;
(bkz: Acqua Di Gio) *
(bkz: hugo men) *
(bkz: LACOSTE)
(bkz: pull)
edit:burdan dunlop kullanıcılarına sesleniyorum. 10 km. den fazla yanıma yaklaşmayın. zira ter kokusunu tercih ederim.
(bkz: bulgari extreme pour homme)
tartışılmasız one million ve lacoste'dir.
Arko Forest traş kolonyası. *
burberry classic bayanlarda hoş etkiler bırakır....
çok hafif bir ter ve ten kokusu bütün kadınları cezbeder. özellikle muayyen günlerinde.. olmadıysa tütün kolonyasını deneyin. kesin çözümdür.
(bkz: avon-perceive)

ama ne olursa olsun bir caldion erkeği olamaz.

(bkz: osmanlı zamanında kalan bağyan yazar)
(bkz: davidoff cool water)
traş sonrası losyonları. *
blade - cooler.
Hemen parfumlerimi yazayim;
Hepsi de evde bulunmaktadir.
(bkz: lacoste red)
(bkz: rochas man)
(bkz: 212 men)
(bkz: fahrenheit)
(bkz: gucci rush)
(bkz: azzaro chrome)
(bkz: avon full speed)
(bkz: insense ultimarine)
(bkz: avon perceive)
(bkz: diesel fuel for life)
(bkz: dkny be delicious red)
(bky: black code) simdilik yetiyo bana bu kadari. Degistirip degistirip sikiyorum. 3u haricinde hepsi orijinaldir. Koltuk alti icinde dunlop kullanin. Veya parfumunuzun koltuk altini alin dp den vs.
erkeğin kendi kokusudur.
aşık olduğum adamın kullandığı parfüm.
baba da, pino.
sevgilide giorgio armani.
arkadaşlar bu işin içindeyim hergün yüzlerce insan geliyor dükkana. tabi kadınlar bu sayının büyük çoğunluğunu oluşturmaktadır, gerçi biz erkekler de az değiliz hani, velhasıl gelelim mevzuya. givenchy Pi diye bir koku vardır erkeklerde duyan, gören, koklayan vardır elbet, biraz baharat biraz tarçın biraz kakao kıvamında bir koku, çok güzel etki bırakıyor bedenle tanıştığında, hele ki bir rüzgar essin, vay yanınızdan geçenlerin haline demeliyim. işte bu kadar abartarak anlattığım for men parfumü kullanan bir bayan müşterim var, oha harbi mi diyebilirsiniz belki ama evet var. hemde çok güzel bir hatun yani. demek istediğim genel olarak bayanlar erkeklerde erkeksi sert parfumlerden hoşlanıyorlar, erkeğe oturacak parfumlerden diyebilirim, bu genellemeyi gelen, soran müşteri potansiyeline dayanarak söylüyorum. şimdi sıralamaya geçersek;

- rochas
- one million ( son zamanlarda inanılmaz bir şekilde sattığım koku )
- black code ( eski parfumum ama zaman zaman sevişiyoruz )
- burberry klasik ( her ne kadar çok klasik bir koku olsada )
- fahrenheit ( eski bir parfum ama revaçta hala )
- 212 men ( bayanlara erkekliğinizi hissettirin )

veee benim ayrıca denemenizi tavsiye edeceğim bir koku inanılmaz bir koku 'SCULUPTURE' bir kaç defa sıkın ve zamana bırakın zaman geçtikçe etkisini görecek karşınızdakine hissettireceksiniz.
kenzogüngeçmiyorkiyenibiranketbaşlığıaçılmasın edt 100ml.