bugün

cinsel tercihi olmayan kişilere verilen ad.
HER TURLU TEKLIFE ACIK KISIDIR.
hem verir hem alir. *
ikiseksüel, üçseksüel gibi versiyonları da bulunma ihtimali yüksektir
genellikle pasif olmaz bunlar. kiz erkek farketmez, ikisiyle de iliskiye girerler ama hemcinslerinde de pasif kalmazlar. genellikle cok zengin insanlar arasinda veya macera arayan kisilerde gorulur. tercih degildir.
biseksuel eksikti.*
(bkz: ne yardan geçerim ne serden)
kararsız olup bütün yolları deniyen kimse.(sonuç olarak kararsızlık tercihleri olur)
sebnem scheffer hanım kızmızın anlamını bilmeden bok atmak için kullandığı kelime.
mottoları "allah ne verdiyse" olan güruh.
biseksüel kişinin dişi olması halinde her erkeğin fantazilerini süsleyen kadın. ancak cinsiyet erkekse o zaman (bkz: tu kaka)
mühim olan güzellik, kız erkek farketmez görüşünde olanlar.
alternatifi bol olan, muhtemelen partner bulma sıkıntısı çekmeyen şanslı insan. bir nevi tercih yapmama tercihi. *

(bkz: aslında hepimiz biseksüeliz felsefesi)
(bkz: el otro lado de la cama)
yurdum abazalarının cinsel tercihidir. madem karı kız bulamıyorum erkeklere sulanayım mantalitesi hakimdir ama bir yandan da "gay" damgası yememek için "kızlaradan da hoşlanıyorum lan" diyerek kendilerini teselli ederler.

(bkz: ben kalender meşrebim kadın erkek aramam)
- oğlum otuz yaşına geldin. bi kız oğlan kız bulup evlen artık !
-kız oğlan farketmez, sağlıklı olsun da..
-nası ?
-ben biseksüel oldum anne...
-nası nasıı ?!
unisex kişi.
dunyanin en yuzeysel adami yakla$imi ile; "hem sikici hem sikilgen". *
(bkz: bi seksüel gördüm sanki)
(bkz: tweety)
cinsel kulvarın hümanisti, insan olsun da farketmez görüşünün ateşli(!) savunucusu.

biseksüel biseksüel daha? grup seks!
serbest bölge.
ibnelerden önce psikiyatriste gitmesi gereken kişilerdir.
hiç bir şeyde kendini bulamayacak, doyumsuzlukta tavan yapmış kişidir.
robert de niro nun "biseksüel olmak, partner bulma şansınızı bir anda iki katına çıkarır'' sözünü hatırlatan hadise. erkeklerde baş gösterince , hetero kadın ve erkekler tarafından bir çekicilik arzetmeyen, hatta iten tercih meselesi, kadınlar da olunca, hetero erkekler tarafından pek sevilen seksüel yaşantı biçimi.
cogu zaman adi, ozentilik, dikkat cekme gibi nedenlerde kullanılan kelime.
delik olsun da ne deliği olursa olsun mantığıyla hareket eden, akabinde yarrak olsun da isterse at yarrağı olsun diyen kişiye biseksuel denir.
(bkz: bi seksüel git) *