bugün

sevdiği entry'ler

evli erkeğin cinsel hayatı olmaz

Bir arkadas vardı karısının haftanın 5 günü kapıyı alnına sımsıkı tülbent baglayarak açtıgından sikayet ederdi. Hep başı agrıyormuş eşinin. Seneler gectikce bu migren kadınların bir numaralı hastalıgı oluyor.

tengir budun

yazdığı şeylerin %99.9'unun altına hiç çekinmeden imzamı atarım.. geriye kalan %0.01 de hiç bir önemi olmayan antin-kuntin tarih mevzularıdır zaten..

sözlüğün en iyi yazarlarından biridir.. siyasi ve ekonomik analizleri mükemmeldir.. ama hadi bunları bir kenara bırakalım, sırf yazdığı tarih, arkeoloji ve mitoloji entarileri bile yeter.. Ben kendi yaşadığım semtin tarihiyle ilgili hiç bilmediğim bazı detayları bile tengir'in entarilerinden öğrendim.. babamın hep anlattığı rumelihisarındaki kayıp mahallenin fotograflarını ilk kez tengir'in bi entarisinde gördüm..

ve adam gine çaylak olmuş.. yahu bırakın, ellemeyin şu adamı.. zaten okunmaya değer bi avuç adam var.. onları da darıltıp kaçırırsanız kendinizi ayağınızdan vurmuş olursunuz..

hakan bayrakçı

mhpli olduğu için akplidir. işi gücü hulki cevizoğlu ve zafer şahinle tvye çıkıp akp propagandası yapmaktır.

hulki cevizoğlu

işi gücü hakan bayrakçı ve zafer şahinle tvye çıkıp akp propagandası yapmaktır.

ümit özdağ ın gizli bir akpli olması

ülkücüler her zaman güçlünün yanında oldukları için pek de muhalif olmayabilir.

ümit özdağ ın gizli bir akpli olması

Gerçek gibi Gerçek. Ülkücü ve ulusalcı faşoların alayı gizli akplidir. Hepsi saraydan nemalanır, evet.

ingilizce peynirler demek günahtır

(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)

hayat kime güzel

Annemize göre hayat babamıza güzel,“Yediği önünde yemediği arkasında.”
Babamıza göre hayat bize güzel, “Ver yiyeyim, ser yatayım.”
Bize göre, hayat dostlara güzel “Ekmek elden su gölden.”

Sahi, hayat kime güzel?
Her kameradan kaçana mı yoksa Mobese kamerasına bile konuşanına mı?
Her anını yayınlayana mı, yoksa her yemeğini fotoğraflayana mı?
Bilime sorsak, hayat bilinmeze güzel.
Güzele sorsak, hayat kendine güzel…
Memura sorsak amire;
Amire sorsak müdüre güzel...
Patrona sorsak, işçiye;
işçiye sorsak patrona güzel…
işsize sorsak, çalışana; çalışana sorsak hayat aylaklara güzel.
Aylaklık en eski meslek, çünkü çalışmak, adamın karakterini bozar.

Sahi, hayat kime güzel?

Sözleriyle anlatılan istanbul meydan sahnesi oyunu.

Oyun anladığım kadarıyla bir kaç bölümden oluşuyor. Espriler, günümüze yapılan bir kaç gönderme, bir miktar da her duruma uyan dekor. Ama ne bileyim bir olmamışlık, güldürmeyen espriler, bir özensizlik...

Oyunu izmir fuarı etkinlikleri kapsamında izledim. Her türlü kötü oyuna sabretmiş ben oyunu yarıda bırakıp çıktım. Salonun yarısı da benden önce aynısını yapmıştı. ilk bölümden sonra ikinci bölüme de şans vermek istedim ama olmamış şive denemeleri beni oyundan daha da itti. Üzgünüm, olmamış oyundur, iyi oyun izlemek isteyenlerin tercih etmemesi gerek.

sorulmadan bebeğin cinsiyetini söyleyen doktor

Baska bir hekimi de elinde çayla cıktı diye sikayet etmisler. Millet çıgrından çıktı, hayattan intikamlarını hastanedeki calışanlardan alıyorlar.

yörük kızı müslüme nin dedesi öz babası çıktı

Adam gelinine tecavüz ediyor, muhtemelen oglu da biliyor, kadının dogan cocuguna da tecavüz ediyor ve öldürüp kurda kuşa yem olsun diye o halde bırakıp hic birsey olmamış gibi ortada geziniyor. Adam dediysem lafın gelişi. Simdi bu ucubeye hangi ceza yaptıgı kötülükleri ödetebilir. O annenin de suçu var, babanında. Tenesir paklayacak yaştaki sapıgın hakkından cocugum kayboldugu gün gelirdim, bir anne çocuguna her koşulda siper olmalı. Ne tarafından bakarsan bak igrenclik, hepsi suçlu.

en cok sevdiginiz yazar kimdir

sabah sabah tribe sokmuş listelemedir.

görsel

ulan çok değil be 158 taneniz "gibson abimiz kıymetlimiz hünkarımız elbette" yazsa yeterdi be. değdi mi şimdi koca adamı üzmeye tırrekler..

silik yazarı takip etmeye başlamak

Takip etmek degilde eski hesabımdaki entrylere bakıp ne mal mal seylere üzülmüşüm diyorum. tam bir yengeç burcu.

pylades

Pylades niki alarak lgbt'ye destek mesajı veren yazar.

Tişikkirlir.

Swh.

ebu cehil de bizim hz muhammed de bizim

ikisiyle de mesafeli dursak olmuyor mu?

fakirler akşamları ne yapıyor sorunsalı

Zenginlere sövüyoruz. Paralı haline sövebilirsin.

rumeli71 ile dosta doğru

Uludağ'da 7/24 açık programdır.

Maksat düzgün insanlarla fikir teatisi yapmak, eğlenmek, yobaz, bölücü, hırsız ve hırsız destekçisi tayfayı ise yerden yere vurmak, kuyruklarına teneke bağlayıp, göndermektir.

Çerh ile söyleşemem ayinesi saf değil.

Ehl'i dil diyemem sinesi saf olmayana.

Ehl'i dil birbirini bilmemek insaf değil.

orijinal kemalist teorisyen

Orijinal ak teorisyen.

Frank bunun anca getir götürünü yapar o derece.

orijinal kemalist teorisyen

görsel
Baktı Frank iyi çalışmıyor aktrol olarak partiye zararlı.
almış sazı eline Frank a aktrollük dersi veriyor gizli olacaksın olumm der gibi.

badelenen müridin mahkemede yaptığı sapık açıklama

salak salak işler.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.