bugün

entry'ler (61)

kızlara konmayacak isimler

(bkz: şehime)
'h' harfi genellikle pas geçilir ve yaran yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir bu isim.

--spoiler--
şeime gel
şeime git
vb.
--spoiler--

fb taraftarının kendi stadını parçalaması

süper final sonrası gerçekleşen durumdur.daha önce bursa`ya kaybettikleri şampiyonluk sonrası stad yakma etkinliğiyle bu seneki stad yakma etkinliğini karşılaştırınca bu senekinin daha iyi ve aksiyonlu olduğu kolayca görülebilir.

8 mayıs 2012 tofaş galatasaray mp maçı

galatasaray mp`ın 73-79 alıp yarı finale yükseldiği karşılaşmadır.maçın oyuncusu son çeyrekte yaptığı inanılmaz asistlerle tutku açık oldu.

sözlükçülerin kayda alınmayacak yetenekleri

odanın kuytularına saklanmış sivri sinekleri bulabiliyorum.

nefret edilen uyandırılma şekilleri

uyuyan kişinin şortunun içine 3-4 adet buz atılması.*

3 mayıs 2012 kütahya depremi

görükle 5.katta kafayı gözü döndüren depremdir.geçmiş olsun

1 nisan 2012 trabzonspor fenerbahçe maçı

emre'nin kadroda olmamasıyla trabzon`un orta sahada kontrolü ele alacağını ve maçı alacağını düşünmekteyim.

fenerbahçe nin dönek bir kulüp olması

http://inciswf.com/fenerbah%c3%a7eabsndhasdasd.swf

yaran facebook iletileri

SON DAKiKA: Bu saatte halâ paylaşım yaptığım için PFDK'ya sevk edildim.:)

trabzonsporlu bir arkadaşımdan.

sesi çıkmayan şehirler

hacı bi çankırı vardı ne oldu ona ya.

sözlük yazarlarını ağlatan şarkılar

ahmet kaya - yakamoz.

galatasaray daki mütevazi arjantin havası

kanımca süper lig gibi dayanıklılık gerektiren bir ligte son tango olur azizim.

kışın çekilmeyen şeyler

uyuklanan derste hocanın "sen bi yüzünü yıka gel hadi,kontrol edicem ama" demesi.

yeni yıl kutlamaları

doğuya dönenleri görmüştüm ama bölesini de ilk defa görüyorum.

2010 da geride bıraktıklarımız

mhp`nin 41. yılı...

taksim de sadece 1 gözaltı olması

televizyonda gördüğün o kadar kalabalığın içinden 2500 polisi çıkarırsan geriye göz altına alınabilecek kaç kişi kalıyo ki.

victoria s secret

şu ana kadar gördüklerimin hepsi güzel tasarımlardı.gerçekten kanatlar manatlar filan öfff harika ama arada bir yanda 3 tane o at hırsızı gibi görünen adamları niye çekiyolarsa anlamadım gitti bir türlü.

yılbaşı kutlayacak kadar küçülebilmek

iyi güzel de bir yılbaşı için sen yırtmışın be abicim kendini.sanki milletin yaptığı üstüne kalıcak,sana ne.herkes kendi yaptığının hesabını vermicek mi?herkes kendi bacağından koyun misali asılmıcak mı?
(bkz: herkesin tuttuğu kendine)

kızların en çok söylediği yalanlar

aman neyini kıskanıcam onun be.
Türkçeden bizim bildiğimiz Türkçeye çeviri: Ah kalabalık olmucaktı da bak ben senin ağzını nasıl yırtardım.

yaprak dökümü

cast ekibine 3-5 konuk oyuncu dahiliyle nasıl 4 senelik dizi yapılır en güzel örneğidir. Haaa bu arada türk halkına eziyet çekterilmedi mi, hem de nasıl.