bugün

yakışanı yapmışlardır polis arabalarını devirdiğide görülmüştür kendilerinin normaldir.
yakışmamıştır taraftarımıza...
taraftarlığa yakışmasada kendilerine yakışanı yaptılar... siz asıl uefa cezayı kesince seyredin bu dingilleri. o zaman kendilerini yakıcaklar...
(bkz: tescilli hırsız fenerbehçe)
alışıklardır.
bazı g*tlere batmıştır. size ne lan? taraftar bizim, stat bizim. istediğimizi yaparız.
(bkz: yakışır sana)
vahşilik örneği. insanlığımdan utandım, tiksindim.
kaçınılmaz bir olaydır. öyle de böyle de o stad parçalanacaktı. kupayı fenerbahçe alsaydı, yıllardır kupa görmediği için taraftarlar sevinçten duramayıp stadı parçalarlardı. kupayı fenerbahçe almasaydı -ki almadı-, sinirden parçalanacaktı o stad. nitekim parçalandı da.
fenerbahçe taraftarına yakışan bir davranış. daha önce yakmışlardı yine bu iyi.
klasik fenerli davranışı. şaşırtmadılar.
http://www.youtube.com/watch?v=CwPKoHrdkqg&feature=related
yapılan vandallıkdan başka bir şey değil.

insanlarımızın genetik yavşaklığı; "seviyorum ulaaağn!" diyerek kadını bıçaklaması gibi durumu. tüm taraftarlarda olan hayvanlığı(aslında hayvanlar çevre ile uyumlu yaşar) kusma durumu.
kendi evindeki yatakta karısını başkasıyla yakalayan kocanın evi dağıtması gibi bir şey.
mesele galatasarayın şampiyon olması değil, mesele galatasaray yönetimi ve futbolcusu ile kışkırtıcı bir şekilde, türk futnolunun ayvayı yediği bir dönemde, fenerbahçe nin insafsızca ezildiği bir sezonda kadıköy de kupa almak istemesidir.
şikeciden geçilmeyen türk futbolunun günah keçisi yapılan fenerbehçe klubünün asil taraftarı artık sabredemez hale getirilmiştir.
mesele türk futbolunu bu kadar geren türk futbol yönetiminin pervasız tavırlarıdır.
sabreden yüreğini ortaya koyan futbol taraftarı olmamalı.
az eğitimli kitlelerden beklenen bir davranış.
ortalama iki yıllık döngü ile tekrarlanan fenevli faaliyetidir.
"parasıyla değil mi kardeşim yakarız da yıkarız da" diyen taraftarın olayıdır.
polisin tahrikleriyle gerçekleşmiş olaydır.sen karşı takımı alkışlayan taraftara biber gazıyla saldırırsan olacağı buydu.
süper final sonrası gerçekleşen durumdur.daha önce bursa`ya kaybettikleri şampiyonluk sonrası stad yakma etkinliğiyle bu seneki stad yakma etkinliğini karşılaştırınca bu senekinin daha iyi ve aksiyonlu olduğu kolayca görülebilir.