twitter dan alıntıdır.
https://twitter.com/hagia...status/653819995953213440

Az önce borçlar genel dersimiz solcu dingiller tarafından basıldı. "Bu kampüste ders işlenmeyecek" narası atıldı. Sınıftan çıkarmaya çalışıyolar. Çıkanın anasını siksinler. Amına kodumun dağ ayıları. işlerine gelince özgürlük eşitlik. işlerine gelince bu kadarlar işte Eylemde aynı zamanda iphone ile video kaydı yapan var. 6s ile çek kanki daha net kayıt alırsın :d

"Olayı anlatıyorum. Borçlar özel dersindeyken dışarıdan alkış sesleri ve sloganlar gelmeye başladı. Hoca sakince derse devam ederken kapılar açıldı amfiye yaklaşık 50-60 kolektifli alkışlarla girip dersi böldüler.
Biri öne gelip "arkadaşlar ctesi günü Türkiye tarihinin En kanlı eylemlerinden biri gerçekleşti ve 126 kişi hayatını kaybetti. Bu yüzden bugün dersleri boykot ediyoruz." Dedi. Alkışa devam etti. Beklentisi amfiden bi çok kişinin kalkıp yanlarına gelmesi yönündeydi. Zira Berkin Elvan'ın vefatında benzer bi olay gerçekleşmiş ve aynı tayfa alkışlarla dersi protesto edip geri çıkmışlardı yanına gelenlerle beraber. Bu sefer kimse istifini bozmayınca en öndeki bebe yanındakilere işaret verdi. Amfinin iki tarafından 7-8 kişi amfinin en arkasındaki boş sıralara doğru ilerleyip masalara, demirlere vurmaya Başladı.
O arada biri aralarından çıkıp "bugün bu kampüste ders işlenmeyecek boşa beklemeyin" diye bağırdı. Hoca istifini bozmadan sakince bebeleri dinlerken amfideki kızlardan biri "sizin bu yaptığınızla onlardan farkınız ne" diye bağırdı.
Ortam hafiften gerilmeye başladı. o arada kolektiften biri çıkıp "bizi devlet katletti hiç mi vicdanınız yok" dedi. "Meselenin vicdanla alakası yok burada sabahın erken Saatinde kalkıp kilometrelerce yol gelip ders dinleyenler var. Patlamada ölenlere üzüldük ama bunun dersle ne alakası var" cevabını alınca daha fazla hırslandılar. Masalara demirlere daha sert vurmaya başladılar.
Hoca ortamın gerildiğini görünce "arkadaşlar ders işlemeyeceğim çıkabilirsiniz sadece 2 cümle kurup gideceğim" dedi ve buna rağmen kolektif "hoca çıkana kadar gitmiyoruz" şeklinde bağırdı. Hoca ortamın daha fazla gerilmesini istemediği için amfiden çıktı.
Kolektifin çoğunluğu da çıktı. Amfide oturmaya devam eden 20 civarı kişi Dışarı çıkmadı, kolektif önce onları da bekledi sonra kimse çıkmayınca amfiden çıkıp gittiler.
Bu olay Cumhuriyetin müeyyidesi Ankara Hukuk Fakültesi'nde bu sabah 9.40 civarında oldu. Ders basılıp "işletmeyeceğiz" narası atıldı. Sorsanız en faşistler ülkücülerdir, kendileri özgürlük savaşçısı eşitlikçi hak hukuk bilen tayfadır.Ayrıca 3-5 solcunun "eğitim ve öğretim hakkı"nın anasını sikmesine göz yumup amfiyi terk eden lavuklar yarın bu ülkenin Yargıtay, Danıştay AYM gibi yüksek mahkemelerinin başına geçecekler. "HAKKANiYET VE HUKUKUN iLKELERiNE UYGUN" kararlar verecekler. Ne günlere kaldık be.
(bkz: gerçek solculuk bu değil)

Ayıp eden solcu tayfa. Heralde ayak takımı artık eylem yapıyor. Ayrıca erkeklerin iki laf etmeyip kız arkadaşımızın onlar yerine konuşması da ayrı olay. Bir de erkeğim diye geçinenler var, iki laf etmeyip.
eskiye gittim...hep vardır bunlar..en uyuz olduğum öğrenci prototipi...yani ders haricinde her şeye burnunu sokan, kerameti kendinden menkul, esasen bi halta yaramayan zibidilerden bahsediyorum...babasının parasına muhtaç, kalkıp robin hood çuluk oynuyor..otur dersini çalış da adam ol olm bulaşıklık yapacağına..
angara'da isen terörden anarşiden uzak duracaksın. adamın fiyakasını alırlar animallah.
borçları kim veriyor lan acaba. hala hasan işgüzar falan veriyorsa dersin basılmasına gerek yok insan kendi rızasıyla da çıkar.
istanbul hukukta da benzer olaylar yaşanmıştır. bıktım artık bu "sevgi pıtırcıklarından." insanın sabrını sınıyorlar. sorsan hepsi özgürlükçü faşistliğe karşı kişiler. hepsini toplasan bir adam etmez. kavgaya bahane arıyorlar. onlarla tek tek bir yerde karşilaşsam ders aldığım bütün dövüş tekniklerini uygulamak istiyorum hepsine. fakat denyolar yirmi otuz kişiden az dolaşmıyorlar. gerçi dayak yemeyi bile hak etmiyorlar. ya sabır deyip hukuk okumaya çalışıyoruz hayırlısı.
ve olayı anlatan twitter hesabını kapatmak zorunda kaldı neden acaba? nasıl tehdit aldıysa artık.
Ölenin hakkını aramakla yakından uzaktan ilgisi yok bunun. Ölüler sloganlaştırıldıkça anlamsızlaşıyor. Bunlar hep boşu boşuna ölüyor insanlar denmesin diye değil mi? Bir şey "uğruna" bir amaç için öldü dendiğinde savunduğunuz fikirler daha bir harika olmuyor. Şehit de dersiniz siz. "Ama almanyadaki gastede karikatürü çizilmiş" vaauuv almanlar farkında durumun. Aptalca şeylerden teselli bulmayın.
80 öncesinde de aynı boku yiyen solcuların yavrulamaları sonucu ortaya çıkan yaşam formları. Dersi basarlar, hocalar üzerinde baskı kurarlar, "devrimi kanla yazacağız" derler, türkçü gençlerin ciğerlerine bisiklet pompasıyla hava basıp patlatırlar ve silahsız olanlarını dahi kurşuna dizerler.

Gerçek solculuk budur. Orak çekice tazim ederek, ay yıldızı indirmeye çalışmak, ama türk milliyetçilerinin yiğitliği karşısında kaçacak delik aramak ve "bizi eziyirler bizi sikiyirler" edebiyatı yaparak, mazlum ayağına yatmaktır.

Bütün gayeleri Komünizm denen çürümüş ve kokuşmuş kanlı ideolojinin arkasına sığınıp, kürtçülük yapmaktır.
Yanlış davranmışlardır. Ben ve bir arkadaşım da iş bırakmaya katıldık. Sabah erken saatte iş yerine gittik, kısa bir açıklama yaptık, arkadaşlarımızı kısa bir saygı duruşuna davet ettik sonra da çıktık basın açıklamasının yapılacağı meydana gittik. Bu kişisel ve vicdani bir meseledir. Orada ders işletmeyerek ya da insanların çalışmasını engelleyerek asla ama asla olumlu bir etki elde etmek mümkün değildir.
Eğitimsizliğe ve cahilliğe karşı en ağır eleştirileri getirenlerin yaptığı dingilliktir. Gerçek solculuk bu değil demeyin, DTCF'de Siyasal'da okul mütemadiyen tatil edilir, olaylar çıkar, ülkücü arkadaşlarımız okullarına gidemezlerdi. Korktuklarından falan da değil ha! Dekanlar, rektörler de bu ayrılıkçılara çanak tuttuğundan... Geçen yıl Siyasal'ın orta bahçesinde darp edilen arkadaşımızın okuldan atılması gibi bir durum söz konusu olmuştu. Saldıranlar belliyken saldırıya uğrayanı okuldan atmakla tehdit etmek hangi vicdana hangi adalete sığar! Görün bunları tatlı su solcuları...
her üniversitede mutlaka bulunan dingillerdir.

berkin elvan adlı terörist öldüğünde de "çıkın la dersten" diye böğürüyorlardı, siklenmedi tabi. devrimcimiz rencide oldu.