bugün

entry'ler (357)

yaş ilerledikçe anlamsızlaşan hayat

Altmış yaşına yakın emekli oluyorsun. Ee sonrasında yaşayacağın maksimum 20 yıl. Bunun kaç yılında sağlıklı olacaksın. E ne anladım bu işten. Anca iyi bir yol arkadaşı bu hayatı çekilebilir kılabilir.

nat nat nat cokonat

iyi bir insan. Namustan gol tabirine kahkaha atabilecek kadar dengesiz. iyi bir yol arkadaşı. Genç kızların sevgilisi. Tam evlenilecek adam.

Not: son iki cümle yatırım tavsiyesidir.

erkeklerin evet diyeceği 3 şey

Daha yaratıcı yazar arkadaşlar şuanlık.

bursa

Hey gidi bursa, büyüdükçe bayburta benziyir.

patlayan lastiğin havasının inmesi

(bkz: vay babayın kemüğüne)

cliff burton

(bkz: clifford lee burton)

james hetfield

(bkz: james alan hetfield)

karşı cins arkadaşın sevgilinden hoşlanmaması

kimi durumlarda da denge politikası izlemeyi gerektirebilir. eğer ikisi de çok kıymetliyse.

tatilya

gece gece nerden hatırladıysam artık beni hüzne boğmuş yerdir. alaborasına binip belden olan kemerimi bağlamayı unutmuştum. ters durduğu zamanlar hayatımın en büyük korkusunu yaşamıştım. belki de yükseklik korkumun olmasını sağlayan yerdir tatilya.

tsk nın yahudilerin elinde olduğu gerçeği

(bkz: yalancıyı sikmiyorlar ya)

uludağ sözlük

Çok eski halini bilmem ancak şu zamanlar için konuşmak gerekirse ergenlerin tavan yapan hormonlarını sergiledikleri yerdir.

sözlük yazarlarının kahvaltı sofrası

evde tek düzgün uyku düzeni olan kişi ben olduğumdan ayrıca kahvaltı adına evde hiçbir şey de olmadığından haribo. o da şansa yastığımın altından çıktı. ve evet midem de yanmaya başladı.

sözlük yazarlarının itirafları

ölüyorum sözlük. yıllardır en ufak bir hastalık belirtisi göstermeyen ve bundan dolayı çevremde insan olmamakla itham edilen ben boğazımı kaybettim. deli gibi öksürüyorum. ama yine de yatağımda haribo ve m&m's lerle ölüyorum. yani mutluyum yine de sözlük.

gecenin şarkısı

radiohead - all i need

https://www.youtube.com/watch?v=Z9IODJdi3GA

ekleme: oasis - i'm outta time

https://www.youtube.com/watch?v=bPm6f1HNzgw

sözlük yazarlarının isimleri

seyhundur. geri kalan iki adım ve bir soyadım da bana kalsın.

taso

yeniden ortaya çıkmış hede. bakkaldan ısrarlı siparişlerim sonrası aldığım 4 tane cheetosdan çıkmasıyla eski güzel masum günleri hatırlatmıştır. gerçi sağını solunu kırpıp kesmişler ama olsun. yine de geçmişi aramaya yetmiştir.

şeriat ı istemeyen müslüman

müslümanlığı daha kendi bile tam uygulayamamış ama başkası için illa şeriat olacak kişiler tarafından bok atılandır. bu bok atan adamlar öyle adamlardır ki islamın şartı olan namazı doğru dürüst kılmazken sadece haram olan alkol alınması, domuz eti yenmesi ( yemeyeni cennete almayacağız deseler bile yemem, leş gibi kokuyor ) gibi eylemleri yapan insanlara dinsiz muamelesi yaparlar. ama başkaları nın arkasından konuşmayı da iyi bilirler. hırsızlığa göz yumarlar. kendi içlerinden gelerek uygulamadıkları dini görevlerini şeriat kurallarının zorlamasıyla yapmaya meyillidirler. siz sadece cuma müslümanından başka birşey değilsiniz.

sakarya üniversitesi

Finallerin başlamasına bir aydan az bir süre kala hala bahar şenliği konusunda henüz bir ses çıkmayan üniversitedir. Galiba rektör geçen sene soma faciası dolayısıyla iptal ettiği etkinliği komple kaldırdı.

yeni ateist olmuş ergen

din hakkında sadece bilgi kırıntısı olup onu da tam uygulamayıp milleti eleştiren dinci ile birlikte çuvala konulup ıssız adalara serpilmesi gereken ergendir.

oğlak burcu erkeği

çeşitli tabulara sahiptir. yapmam dedikleri şeyleri yapmaları neredeyse imkansızdır. yani inatçı oldukları bir nebze doğrudur. ama hepsi plan hastası değildir. hatta bildiğin plan yapmaya üşenir. çabuk sinirlendikleri doğrudur. ama çabuk da neşelenirler. yani duygularını çabuk gösterirler. lakin sadece yakın hissettikleri kişilere.

not: yazar bu kısımda kendinden bahsetmektedir. yani iş bu entry genelleme değildir.