bugün

bencildir, zekidir, dağınıktır, şeytan tüyü vardır... (kendimden biliyorum)
grupta muhalefet eden herif budur, ama konuşur sadece.
herhangi bir burcun kadınlarının bunların hakkından geldiği görülmemiştir...
disiplinlidirler, bayarlar, plan program ıcın olurler, ıslerıne asık tıplerdır.. genc oglak burcu erkegı hıc cekılmez.. bu adamlar yasları ılerledıkce ve bırseylerını garantıye aldıktan sonra * ancak eglenecek vakıt yaratabılırler kendılerıne.. seks konusunda ıse tamamen butun o ruhsuzlukları, disiplınlerı ve planları sayesınde bayıltabılırler.. * * * akrep burcu kadınlarıbunların hakkından cok basarılı bır sekılde gelırler..
harika insanlar,anlayışlılar,özverililer,güvenilirler,yaratıcılar,duygusallar,alçakgönüllüler vs... bu daha uzar
kabukludurlar bunlar ama kırabilirseniz sonsuz sevgiye ulaşırsınız. *
hep düşünürler dağınıklıktan bazen kendilerini bile bulamazlar.
arkanıza bakmadan kaçmanız gereken insan modeli.** ***
bu burçtan olan erkeklerin tam her şey yoluna girmişken, yıllar boyunca hayalini kurdugunuz her şey bir bir gerçekleşmeye başlamışken, ben seni sevmekten sıkıldım, yıllarca sevdim yeter artık, bu ilişkiden de sıkıldım zaten, ayrılalım demeleri şiddetle muhtemeldir, bu sebeple uzak durulması hayra olan erkeklerdir.
30 yaşından sonra parayı bulan burçtur. kaldı 1 sene bir sene sonra salvatore di stefano ile birliktetakılırım artık işim olmaz sizle *
bazı kimselerin söylediğinin aksine aslında çok duygusal insandırlar*.Sadece o sevgilerini ve duygusallıklarını herkese göstermezler,onların dünyalarının kapısını biraz olsun aralayabilirseniz,onlar zaten size daha da yakınlaşacaktırlar.Evet planlı programlı olmayı severiz ama sevdiklerimiz bizimle paylaşacak birşeyleri olduğunu söylediğinde herşeyi bi tarafa bırakıp yardıma koşarız.Aileye çok düşkünüzdür.Ayrıca inatçılığımız tutarsa önümüzde hangi burç olursa olsun duramaz.Fakat açıkçası ferrole arkadaşımızın dediği gibi bir koç ama özellikle bir aslan kadını bu burcu epey bi üzüp zorlayabilir **
daha çok iç dünyalarına dönük ve aşırı mantıklı olurlar. ciddiyetsiz işlere ve ilişkilere baştan girmezler. riske girmeyi sevmezler.
evliliği statü aracı olarak görür.
duygusaldırlar, ama duygusallıkları çok fazla suistimale kurban gittiği için pek belli etmezler. para onlar için herşey değildir ama her zaman gereklidir. iyi bir işi olmadan aşk meşk işlerine pek aldırış etmezler.

gorunuşleri havalı ve mesafelidir, bazen ''merhaba'' demeye bile çekinen tiplerle karşılasırlar. eğer sinirlendirirseniz sizin kötü veya açık bir noktanızı yakalarlar ve bu kozla sizi bir böcek gibi ezerler. görünüşleriyle alay etmeye kalkmayın çünkü kendi gorunuşlerinin sizinkinden çok daha üstün oldugunun farkındadırlar. sadece kendisinin kendisiyle alay etmesine izin verir.

sakalları çok yogun olmadıgı halde* keci sakal bırakmaya çalısırlar. kopek dişleri normalden daha uzun olur. gozlerinin sağlamlıgını fazla kitap okumaktan genç yaşta kaybedebilirler.

kendisinin yapamadıgı bir şeyi bir başkasının yaptıgını görünce tebrik eder, onun hakkında kesinlikle fesat düşüncelere dalmaz. hazır cevaptırlar...
Ters etki alsa da almasa da işkolik***, psikolog bir burç bulmuşsa***"benim küçükken hiç falanım olmadı", "tüm dünya bana karşı", "dünyayı ele geçireceğim", vb diyen, kendini sütten çıkma ak kaşık göstermekte marifetli, biraz altını deşmeye kalkınca kendince kanıtlar bulan***bir kişi.
Aynı zamanda rivayetler arasında son derece duygusal olduğu da vardır. Eğer şanslıysanız çok duygusal olduğu bir iki anına rastlarsınız, fakat çabuk toparlanır, duygusallığı zaaf olarak görür. Sadıktır ama duygusallığa olan bakış açısı sebebiyle insanda umursamaz bir izlenim bırakır ve şüpheye düşürür. Öte yandan kendisine, yalnız olmadığı* anlatılmaya, yaşatmaya çalışılabilir. Bir kişiye güvenebilmek için referanslarının abd+ab+tc'nin yasal işlemler için istediği tüm evraklar değerinde bir ya da bir sürü olay gerekir.
Ters etki almışsa*** kendisine yaklaşılmaması maddi manevi sağlık ve huzur açısından zaruri kabul edilir.
lafını esirgemeyen ama dürüstlüğü nedeniyle düğmelerinizi ilikletecek tiplerdir. topluluğa hitap edebilme becerileri çok gelişmiştir.
mantıklı ve işkoliktirler, bazen o yüzden karşılarındakileri ihmal ettikleri söylenir. evcilmen ve çok dürüsttürler, güven verirler. huzur verir ve ararlar. biraz çekingen olmakla beraber çok kuvvetli duygulara sahiptirler. ne istediklerini bilirler. kültürlü ve zekidirler. * *
düşünceli, fedakarlığı seven, karşıdakinin mutluluğu ile mutlu olabilen mantıklı insanlardır. ancak verdiklerini isterler ve bu konuda inatla karşılaşırlarsa sertleşebilirler.
işkoliktirler, vurdumduymazdırlar, karşı cinsi çok kolay çileden çıkarabilirler ama aynı zamanda çok duygusal çok sevecen insanlardır ve doğrudur şeytan tüyü vardır.
özellikleri deney ve gözlemlerle sabit olan erkek türü. inatçı, huysuz, biraz kaba, işkolik ve dürüst, fazla dürüst, patavatsız biraz, ha bide baba diye seslenince hııı diye cevap verir.
işkoliktirler. çoğu işlerini her şeyden çok sever.
dünya ya çalışmak için gelmiştir. onun kadar işine bu kadar bağlı başka bir burç yoktur. son derece düzenli ve tertiplidir. başak burcu kadıyla evlenirse çok mutlu olur.
hayatta tanıyacağının en inantçı burç erkeğidir.
araştırmacıdırlar. ayrıca fena halde inatçıdırlar.
iyilerdir, hoşlardır da, bir de nedensiz susmaları olmasa, aa bir de nedensiz çekip gitmelerini de unutmamak gerek. ama hemen pişman olurlar, özür dilerler ama karşısında bir yengeç burcu kadınıysa asla affetmez. *
hiçbir burcun erkeği onun kadar kinci olamaz.