bugün

entry'ler (20)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum ki ben hiçbir şeyi itiraf edemiyorum, kendime bile.

akp reklamları

Gerek cehape gerek mehape bütün partyleri imrendirecek türden reklamlardır. Şarkıları da akpli olmadığı halde bi insanın ağzına takılabilir. Bizzat bu duruma şahit oldum.

okula giden erkeğin asıl amacı

Kız keserler.

imzasında bile kalite kokan tayyip erdoğan

Ak yüreklilerin bu imzayı dövmeye dönüştürmesi gerekmektedir. O derece kaliteli.

seni seviyorum a verilecek uyuz cevaplar

Hadi canım.

hayatın en güzel anı

Hayallerdedir, hala gerçeğe dönüşmeyi beklemekte...

aşık olunan ayakkabının indirime girmesi

Geçen günlerde geldi başıma. Yalnız ben aldıktan sonra girdi. Nasıl ciğerim yandı anlatamam.

kilolu olduğu halde dar kot pantolon giyen kız

Gerçekleri bir türlü kabullenmeyen, aynaya baktığında kendini bambaşka gören kızdır.

1 60 boyundaki kız deyince akla gelenler

Türk erkeklerinin boy ortalamasını düşündüğümüz zaman idealdir. 160dan fazla olunca evde kalma ihtimali daha yüksektir.

fenerbahçe nin galatasaray maçlarında şike yapması

Galatasaray'ın fener maçlarını kaybetmesinin nedeni şike değildi. Fener şike yaparak çoğu maçı alınca Galatasaray doğal olarak demoralize oluyordu.

tarafsız medya tarafsız habercilik

Taraflı izleyiciler için kendi bakış açısıyla haber sunmadığı için taraflı olduğu kabul edilen haberdir.

boyu 1 60 olan kızın hayattan beklentisi

Boyundan büyük hayalleri vardır ve bastırılmış duygularından dolayı bu hayallerini gerçekleştirir.

gecenin şarkısı

Şu an radyoda çalan şarkı. Kerim Tekin-tuzaktı aşkın bana.

süper lig 2013 2014 şampiyonluk yarışı

Şampiyon çoktan bellidir. Ama ikincilik yarışı çok çekişmeli olacağa benziyor.

hayaldi gerçek oldu

Akp'ye sempati duymama rağmen sloganlarını ve şarkılarını başarılı buluyorum.

ben bu yazıyı sana yazdım

Sana hayatımda başka biri var dediğimde yalan söyledim. Bana bunu yapmak zorunda bırakan sendin. O sözcükler dökülürken ağzımdan ben ikimizi de öldürdüm. Ben hem ölüyüm hem katil...

14 şubat ın bitmesi

Sevgililerin sevgi gösterilerinden çok dönen goygoyların sona ermesidir.

çocuğunun adını maya koyan annenin amacı

Modern annenin maya, cahil annenin yosma koyması...

hızlı sarhoş olmak için yapılması gerekenler

Psikolojikmen kendini vermek de önemli. aldığın her yudumda onu düşünerek içeceksin. Ben sarhoş olmam mesela ama sarhoş ayağına yatarım