bugün

(bkz: nedir bu 1.60larin sizden çektiği bırakın kendi hallerine hobbitleri)
minyon kızlardan hoşlanan bir erkekle karşılaşmaktır.
Helal meme emmiş bir adam bulup evlenmek olabilir. 1.60 iyidir ya, gideri var..
süperstar olmak olabilir.***
Önce 1.61 boyunda koca bulmak sonra 1.62 boyunda çocuklarının olması için dua etmek.
Boyundan büyük hayalleri vardır ve bastırılmış duygularından dolayı bu hayallerini gerçekleştirir.
şakira'nın 1,50, madison ivy'nin 1,49 olduğu dünyada dev sayılabilecek kızın beklentileridir.
Hayalleri buyuk olmasi olasiligi imkansiz dusunce tarzidir.
pek beklentisi yoktur. nefes alır verir bir de koca bulursa ne ala.
hepinizi donunda oynatmak. oynatır mı? oynatır .
ortalama türkiye standartlarındadır. kilosu da 40-48 arasındaysa tadından yenmez. candır can..
1.80 liğin beklentisi neyse. 1.60 lığında beklentisi odur. ayrıca
'' uzun uzun kavak ağacı, küçük küçük gül ağacı''
kör topal bir koca bulmak.
azıcık aş kaygısız baş olsa gerek.
ideal boydadir da hayat beklentisiyle ne ilgisi vardir anlasilamayan sorudur.
175 boyunda 1 erkek.
Hayattan beklentileri 1.60 boya bağlayarak başlık açan yazarın beklentisi neyse o kızın da beklentisi bu kadar sığ ve acınasıdır..
Ne 1.60 kızmış aq gayet normal bir boy gören de boy ortalaması yükseldi sanıcak çok abarttınız.
beklentilerini tartışan adamlara silleyi çakmaktır.
bir arkadaşım var 1 60 bile yok boyu 50'lerde. ve 3 senedir 1.89 boyunda gayet de yakışıklı biriyle çıkıyor. boşuna çenenizi yormayın ben çoktan sustum bile. hatta şişkolara dahi takılmayın onun da dersini aldım. bu kızlar ne yapıyor bilmiyorum ama güzel kızlar boşta gezer bunlar gezmez, çirkin erkekler de güzel kızlara kalır. tıpkı çirkin kızların yakışıklı erkeklerle birlikte olması gibi. doğanın kanunu buymuş anasını satayım. meğerse suç güzel/yakışıklı olmakmış. asıl dalga geçilmesi gerekenler bu insanlar. o yüzden diyorum ki: bunlarla çenenizi yormayın. bırakın yaşasınlar efenim..