bugün

entry'ler (155)

nefret edilesi hitap şekilleri

kankicanping mi pampicanping mi ona benzer birşey.

hayata dair iç burkan detaylar

hayatı boyunca hayvan sevgisi tatmamış, küçüklüğünde kedi köpekten korkan, hayvanlar ilgi alanına girmeyen hemcinslerimin büyüyünce sırf artistlik ve dikkat çekme adına terrier iyle, poınteriyle, tonysiyle, kontesiyle dudak dudağa poz vermesi, onları dışarıda entel kız edasıyla gezdirmesi, 'en seftiğim arkadaşım' diye facebookta etiketlemesi, sonra da sıkılıp oyalanacak başka bir moda bulunca onları terketmesi ya da satması.

devlet bahçeli nin yazacağı kitaba isim önerileri

şu çılgın türkçe.

1v1y

satın alınan ürünün en az 14 gün önce geldiği, insanı beklemekten kanser eden online alışveriş sitesi. sakın mevsim geçiş dönemlerinde almayın sonra seneye giymek zorunda kalırsınız.
büyüme çağında olanlar hiç bulaşmasın.

sözlük yazarlarının itirafları

rezil oldum evet.

daha 5 dakika önce sözlüğe yeni girip rastgele başlıklara tıklarken müdür geldi ve şu raporlara beraber bakalım dedi sözlük. ve ben o an hangi başlıktaydım.. evet 'am göt meme konuşulan sözlükte takılan kadın' .. hala suratım kıpkırmızı ellerim buz gibi. kadın olduğuma mı utanayım rezil olduğuma mu ben şimdi. Allah belanı vermesin sözlük. *

cem garipoğlu

kitap yazacakmış bu canlı. nasıl yaptı onu anlatacak herhalde. şimdi ayçalara ders çalışmaya giden kızlar düşünsün.

sktch in

http://sketchtoy.com/#2207124 hangisi hangisi terbiye ediyor belli değil.

uludağ sözlük kadın yazarlarının çok tırt olması

çok ta tırt tır.

25 yaşına kadar 25 sevgili değiştiren kaşar

aradığı aşkı bulamamıştır. size ne diye savunduğum kızdır.

merhaba ben pembe tolga

sözlüğün pembesi gitmiştir. iyi yazan sıçmayan yazarlardandı. geri dönmesini şiddetle istiyoruz.

rakı içen öğretmenler hakkında soruşturma açılması

rezilliktir. geceleri barlarda dolaşıp sabaha kadar içen karı kız düşürmeye uğraşan sabah kalkıp namaz kıldıran genç bir imam tanıyorum. hangisi daha masum artık insanların vicdanına kalmış.

sözlükte dikkat çekmeyen bir yazar olmak

sözlükteki popüler olma çabasında kendisini ifşa eden ona buna sataşan edepsiz yazar olmayıp,

ayrıca böyle insanların olduğu sözlükte uzun ve kaliteli yazılar yazma gereği duymayan sadece eğlencesine bakan yazar olmaktır.

serefsizimbenimaklimagelmisti

sözlüğün b.ku çıktığının kanıtı. bir diğeri de kendini belli ediyor zaten.

çocukken olmak istenilen meslek

pembe power ranger.

göğsüne dövme yaptıran kız

namusu kimseyi ilgilendirmeyendir.

seks yapmaktan hoşlanan bayan

aynı kişiyle ise normaldir. sağlıklıdır.

üniversiteyi yeni kazanan öğrencilere tavsiyeler

kızlar yanınıza gelen üst sınıflardan saçlı sakallı tiki çocuk;
- merhaba kızlar ben can, yeni gelenler için bu akşam tanışma kaynaşma partisi yapacağız, sürprizlerimiz de olacak, kaçırmayın bu geceyi.. derse sakın kanmayın koruyun kendinizi.

ilk kez giyilen topuklu ayakkabı

penguen gibi yürümeye sebep olur. ayağında karıncalanmalar ve kpramplarla dolu bir gün yaşatır. sesi rahatsız eder. herkes bana mı bakıyor hissi verir. yinede ilk göz ağrısı topuklu ayakkabıdır.

minik efe için kan zirvesi

tüm yazılanları şimdi okudum ve durumdan yeni haberdar oldum. bilmiyordum hiçbir yerde haberini almadım duymadım kimseyi böyle bir durumda üzüntü duyarak görmedim, keşke şu sözlüğe daha önce baksaydım yazarlığımdan sonra da sol frame e taşısalardı keşke ya da daha çok haber okusaydım başkalarıyla da biraz olsun ilgilenmeyi öğrenip insanlığımı hatırlasaydım. ama keşkelerle olmuyor kahretsin. o artık yok ama bir çoğumuza ders olmuştur belki de bana olduğu gibi. umuyorum ki olmuştur.
artık bu tür haberleri bu tür duyarlılıkları şu sözlükte daha çok görmek istiyorum. o kurtulamadı belki ama ışık olsun başka minik bedenlere. düzenli kan verme zirveleri yapalım bakım evlerini hastaneleri ziyaret edelim. zirve denince içme coşmak eğlenmek gelmesin aklımıza. her zaman nerede olursa olsun gücümün yettiğince bu tür sorumluluklara katılmaya söz veriyorum kendime. şu an akan gözyaşlarımı dindirmek vicdanımı rahatlatmak için değil bu söz, insanlığımı hatırlamak ve ne kadar insan var görmek için.

yazarların weavesilk com çalışmaları

http://new.weavesilk.com/?f3s0

görsellik benim işim.