9 yaşındaki efe sürekoğlu için yapılan zirvedir.

efe'nin son 4 ayı kalmış. uygun ilik bulunamazsa 4 ay sonra ölecek. efe 9 yaşında, ölmesin, yaşasın istiyoruz. bunun için de elimizden geleni yapmalı, yani kan vermeliyiz.

--spoiler--
tarih: 25.04.2012 çarşamba saat 11:00

yer: çapa tıp fakültesi, kemik iliği bankası, dekanlık girişi

rtibat : aytaç 0534 709 44 26

Anne Arzu Sürekoğlu: 0 532 672 81 03,
Baba Barış Sürekoğlu: 0 535 966 40 07

https://www.facebook.com/EfeicinilikEfeiciniyilik

witter'cılar için; #efeicinilik ve #efeiciniyilik

--spoiler--

minik efe yaşam savaşını kaybetti. allah rahmet eylesin.
istanbul veya çevre illerdeki duyarlı ve vicdanı hür insanların yardım etmesi gereken zirvedir. ne yazık ki kemik iliğinde tam uyum yakalamak çok zordur. ailesi denemiş olmalı, ki ailesi kemik iliği nakli yapılırken çocuğunla en yakın uyumu sağlayabilecek insanlardır.

4 ay içinde bulunamazsa çocuk kendi kaderine ve zamanın zalimliğine terkedilecek.

herkesin bilinçli ve duyarlı davranması gerektiğini diliyor ve ailesine acil şifalar diliyorum.
lösev lösemili çocuklar vakfıyla iletişime geçilmesi gereken konudur. lösevin bildiğim kadarıyla ilik donörleri ile ilgili bir bilgi bankası bulunmaktadır.
evde oturup sabahdan akşama face, sözlük takılacağımıza 1 saatimizi ayıralım.
arkadaşlar lütfen duyarlı olalım.

uzakta iseniz kanınızı aldırıp kargoyla göndermeniz bile mümkündür.

bu sadece 1 saatinizi alır.
(#15268508)

1 tüp kan, tek ihtiyacı olan bu.
herkesin katılması gereken zirvedir. facebook sayfasına bir tıklamanız rica olunur.
herkesin ilik örneği vermesi gerekir. keşke iliğimiz tutsa ve bir faydamız olsa, allah yardımcısı olsun, umarım tez vakitte kurtulur.
istanbul'daki tüm yazarları katılmaya davet ettiğim zirvedir.
istabul'da bulunan yazarların mutlaka katılması gereken zirvedir.
katılım çarşamba günüdür. öyle kiloyla kan alınmayacak arkadaşlar bir iki küçük tüp sadece.
imkanı olan arkadaşların duyarlı olması gerekmektedir.
unutulmamalıdır, zira 4 aylık ömrü var ilik bulunmazsa.
istanbul'da olanlar mutlaka gelmelidir. antalya'da olmasam mutlaka gelirdim.

not: antalya mantalya fark etmez geliyorum
sol frame'de görünürlüğünü kaybetmemeli, istanbul'da bulunan yazarlar elinden geleni yapmalıdır.
herkesin duyarlılık göstermesi gereken konudur.
gelişmeler kısmına uludağ moderasyonları tarafından alınmayan zirvedir. sağlık olsun diyeceğim ama, sağlık olur inşallah.
gereksiz bir zirve. dalak yese her şey çözülecek halbusi. dalak ye, dalak!
mutlaka katılmak gereken zirve.
birkaç derdimize oturup üzülüyorken bunu da araya katıp, ''üzüldüm allah yardım etsin'' ile kalınmayıp, bir şeyler yapılabilecek zirvedir. yapamadıklarımız dışında yapabileceklerimiz hala varken bir faydamız olsun...
katılmak istediğim kampanyadır.
ilgilisiyle özel mesaj yoluyla konuşmak isterim.
böyle başlıkların önem arz etmesi için ne olursa olsun yazmaya çalışanlar varken, ateistlerin bilmem ne yaptığı, dondurmayı yalama şekli, içki sigara içen kızın yollu olması hakkında başlıkları görünce çelişki içine düşen veya anlam veremeyen bir ben mi varım dediğim zirve, yardım şeysi neyse odur.

çok şeydir ama gereken önem verilmiyordur. yardım toplama kurumu falan olmasa da, bir platform için duyarlılığın simgesi haline gelmesi gereken bu tür başlıkları yukarıda tutmak için çabalıyoruz ya..

dondurmayı çok pis yalarım, sigara içip alkol alıyorum ya sürtüğün önde gideniyim, ateistin allahıyım diyerek belki prim yaptırırım. bu insanlar bundan anlıyor...
(bkz: buralar kan dolacak)
allah'ın izniyle inşallah ölmeyecektir.bir şekilde bir şeyler yapmak lazım kardeşimize...
up nerede up zirvesidir. ayrıca biri bana bakırköy istikametinden çapa tıp fakültesi yolunu tarif etmelidir.