bugün

bunlar taa ilk günden beri kafayı karıyla bozmuş...

ilahiyatçı Ebubekir Sifil:

Her ilde eşiniz olabilir!

https://twitter.com/m_cem...MwuiSBsn1ZRnNCMQ&s=19
network işte budur.
gittiği her ilde farklı keranelere uğrayan zındıkları kudurtan söylem.
dincilerdeki swinger fantezisine bir örnek. civelek taburu ölmedi! tarikatlarda yaşıyor! erkeğe gelince yüzlerce kadın, kadına gelince ancak babayı alırsın. bir de kadınların şu saçmalıklar için ölüp bitmesi... deveye diken insana silken yaranır diye boşuna dememişler..
Bunlardaki s2ş fantezisi brazzers yapımcılarında bile yok.
nufusu 20bin üstü olan tüm ilçeler il yapılsın!! hemen!!
O zaman kadın kıtlığı yaşanır. Karaborsa olur kadınlar.
Şimdi benim izmir'de , istanbul'da, tokat'ta , oslo'da ve moskova'da gittiğim tazeler var. Bunun için şeriat olmasına gerek yok. Abartmayın amk finoları.
4 ile kadar hakkınız olabilir. Bir de bu işin bir çok şartı var. Bu şartlara uyabilen erkek türkiye de çok çok azdır. Nihayetinde kadin da buna razı olacak. Bunlar normal türk insanının kaldıracağı işler degil.
Adan dininizi anlatıyor, kızmayın.
Tarikatçı orospu çocukları, tüm dünyanın namusunu, şerefini bozan virüslerdir.
Topluca yok edilmedikleri sürece bunlardan kurtulmak mümkün değil.
her ilde bir eş diyen din ve buna izin veren allah hangi allah?
benim bildiğim, benim allah'ım mı? hani şu kur'an (kitaplar yollayan) hz. muhammed'i son elçi olarak (peygamberler) yollayan benim allah'ımı mı kast ediyor bu kişi?
eğer benim allah'ımı ve benim allah'ımın katında ki din olan islam'ı kast ediyorsa bu kişi yalancı, allah'a iftira atan kafir-müşriktir. benim allah'mın dininde çok eşlilik yoktur. çok eşlilik allah'ımın tebliğ için görevlendirdiği hz. muhammed'in yaşadığı toplumda vardır. zaten benim kitabım kur'an da apaçık eşlerinizi 4'den 3'e, 3'ten ikiye, 1'e indirin. bu sizin hayırlı olandır diye emir var.
allah'ım 2. bir eş almaya izin veriyor. bu istisnai bir durumdur, eğer eş kadınlık vazifesini yapamayacak bir hastalık eksiklik kaza vb durumlar yaşamış ise ve de kadının da rızası varsa allah 2. eşe onay veriyor.
yani ikinci eşe izin veren allah değil eştir. sanıldığı gibi her şehirde her yerde bir eş durumu dinen men edilmiştir ki; buna eşler izin verse bile bu sapkınlık aşırıya kaçmadır ve allah aşırıya kaçanı sevmem diyor.

üstelik toplum yapısında kadın erkek oranlarını düşünürsek, iş icabı başka şehirlere giden erkekler her şehirde bir ev tutup-alıp-kiralayıp bir eş edinmesi evlenmesi hukuken de suçtur. bu durum aile hukukuna vicdana akla ve ahlaka sığmaz. çocukların nesep davaları, miras hukuku, toplumda ki evlilik oranları kadın erkek orantısı, evliliklerde cinsel birliktelik, aile yapısı vb açıdan tahmin edemeyeceğiniz toplumsal travmalara neden olur.

gözden kaçan da adamın iş adamı olması, her ilde ev alması, evlenmesi, evin giderlerini kadının geçimini sağlaması. ne yani, mevsimlik işçi olarak benim gibi amele kalkıp istanbul'dan rize ye fındık toplamaya gitse orada ev kiralasa, bir kadın bulup evlense, kayseri tokat'a gidip pancar sökümde çapa da çalışsa orada ev bulup kiralayıp ya da evi olan bir kadınla evlense olmaz mı?
bende para yok veya az bana zina-haram, sende para çok sana aile-helal öyle mi?
benim allah'ım dünya'yı pavyon, bizleri de bu pavyonda kadınlarla alem yapan paralı müşteri olarak mı yarattı da paran yoksa pavyon da kadınlarla alem yapamazsın anlayışında mı allah'ım din yollamış.
bu kafirlik, müşriklik, sapkınlık olup allah'ıma hakaret iftira demektir.

yok onun dini onun allah'ı buna izin veriyorsa bize karışmak düşmez. her insan istediği dine inanır ve ahlak etik kurallarının izin verdiği şekillendirdiği inancı doğrultusunda bir allah tasvir eder.
Her ferdi, hatta topluluğu hoşlandığı yem ile avlarlar demiş Hüseyin Rahmi Gürpınar.
Bense çükünüz kopsun diyorum.
Gelmesin o zaman amk millet bir tanesini zor zaptediyor.
Millet uzaya taşınacak biz hala neler peşindeyiz...

Yazık mq...
rusların gelip kapıya şapkalarını takmalarına gerek kalmadı demekki.
hani maksimum 4 tane alabiliyorduk?
Peki olmazsa, senin karıyı alabiliyoz mu?
Şeriat gelsinde karıya doyalım diyenler.
O zaman bizim de her ilde kocamız olsun.
Hoş mu şimdi bu?
videoyu izledim Her ilde eşiniz olabillecek diye bir cümlesi yok siz dinlemiyor kafanızda convert ediyorsunuz. böye tipler benim relde 3 kemo arkadaşımın 3 karısı var birbirlerinden haberleri yok ? adamın parasıda var hepsine aynı şartta bakabiliyor zaten islamda da bu var hepsine aynı şartta ilgi alaka gösterirsen olabilir. sen derdine yan bekar evinde aç sefil oturuyorsun açlıktan nefesin kokuyor ama kendinen 20 yaş küçük kızları ayartmasını biliyorsun?
bu adamların nasıl bir fantezi dünyası var lan. her şeyi sekse bağlıyorlar.
lavuk bir sevişse rahatlayacak haberi yok.
Ben merak ediyorum türbanlı hanımlar bu tür açıklamalara ne diyor? Okeyler mi?
https://twitter.com/Esmer...rgQTKhDzMfwStkcQ&s=19

Allah'a şükürler olsun ki bunlarla aynı dinden değilim.

6 Enam Suresi 115

Allah size kitabı detaylandırılmış bir halde indirmişken Allah’ın dışında bir hakem mi arayayım?

19 Meryem Suresi 64

Kendilerine okunmakta olan Kitap’ı sana indirmemiz onlara yetmiyor mu?

29 Ankebut Suresi 51

Kitap’ ta hiçbir şeyi eksik bırakmadık.

6 Enam Suresi 38

154. Size ne oluyor, nasıl hüküm veriyorsunuz?

155. Hiç mi hatırınıza getirmiyorsunuz?

156. Yoksa sizin apaçık olan bir deliliniz mi var?

157. Şayet doğru söylüyorsanız kitabınızı getirin.

37 Saffat Suresi 154-157

36. Neyiniz var? Nasıl hüküm veriyorsunuz?

37. Yoksa okuyup, ders almakta olduğunuz bir kitabınız mı var? 38 içinde keyfinize uyanın sizin olduğu.
O laf her limanda deyilmiydi.