bugün

trabzonspor'un eski futbolcusu, günümüz teknik direktörü şenol güneş için kullanılan ifade.
youtube ve kendi internet sitesinde videolu youtube ve kendi internet sitesinde videolu matematik dersleri ile çok kişiye yardımcı olan matematik öğretmeni. senolhoca.com (bkz: linki de vereyim tam olsun)matematik dersleri ile çok kişiye yardımcı olmuştur.
--spoiler--
yapıştır.
--spoiler--

youtube a yüklediği dersler çok yardımcı olmuştur.
alanında yetkin bir eğitmendir.
adam gibi adamdır. Net aleminde matematiği bu hoca kadar zevkli ve anlaşılır anlatan yok.
anlattığı matematik dersleri ile birçok kişiye yardımcı olmasına rağmen ne yazık ki konularda ayrıntıya fazla inmemektedir.
(bkz: şenol güneş)
Anlattığı konularla matematik notumun 05ten 37ye çıkarmamın en büyük yardımcısıdır. Alanında etkili bir hocadır.
matematik öğretmenliği konusunda çığır açmış , neredeyse bütün videolarını izleyip herkese önerdiğim ve önermeye devam ettiğim, video aralarında dersi ilgi çekici yapan esprileriyle ve kalemleriyle gönüllerde taht kuran bir matematik öğretmenidir.
YouTube a yüklediği derslerle ünlü olmuştur. ayrıca ygsye baslamama sebep olan matematik videolarinin sahibidir. (bkz: allah razı olsun)
Matematik öğretmenidir. Youtube'de kendi kanalında matematik konu anlatımı ve soru çözümü videoları yayınlamıştır.
çözdüğü soruların deneme sınavında çıkması, videolarını izlememe sebep olmuştur.
seyir zevki yüksek bir takım olusturmustur.
Matematiği zevkli hale getiren mükemmel hocadır.
(bkz: şenol güneş)

edit: ayrıca öğretmen olan bubamın lakabı.
ertesi gün sınav oldugunda gecenin dibine kadar dinlenen hoca. allah ona zeval vermesin.ellerine saglık. günde 2 saatten fazla dinlerseniz sabah kalktıgınızda sesi kulagınızda çınlar hergelenin.
matematiğin en zevkli hallerinden.

zevkine izliyorum.
Normalde saati 80 lira olan matematik derslerini Youtube da bedava yayınlayan matematik öğretmenidir. Anlatımdaki samimiliği ve dersi anlatış kalitesiyle meşhur bi hocamızdır. Youtube da birçok dershanenin dersleri 100 bin civarında izlenirken, onun dersleri 700 binlere kadar ulaşabilmektedir. Onun sayesinde ben ve binlerce lise öğrencisi matematik sınavlarından yüksek not aldık . Kendisine burdan çok teşekkür ediyorum.
Geometriyi anladığım nadir hocalardan. Teknolojinin faydaları.
aslında her ilde bir tane onun gibi öğretmen olsaydı, eğitim sistemine ciddi katkıda bulunurdu diye düşündüğüm zatı muhterem. işte ne yazık ki bir tane mevcut ve sağ olsun kendisine bize ulaşmanın yolunu bulmuş.
Bir halk ögretmenidir.
Çok zevkli anlatır ve aynı zamanda anlaşılırdır.Tek eksisi ayrıntıya girmekten korkmasıdır.
Galatasarayliyim ama senol hoca adamdir .arkasinda ne mustafa denizli gibi cemiyet.nede fatih terim gibi siyasi gücü vardir.
Varol güzel yurekli insan.
bizim basketbol takımının şişko antrenörüdür.

++şenol hocaa!
-- Hoop!
Cennetlik matematik hocası.
bir emekci ogretmen. izleyipte ygs de yararini gordum diyen var mi . ona gore hareket edecegim. bilgilendirirseniz sevinirim.