bugün

küçüklüğüm ve bugünümün gofret, çikolata markasıdır.
Bahçeli'nin sözlerine kulak vermiş ve 184 yıllık ingiliz bisküvi devi United Biscuit'i satın almıştır. Uluslararası alanda Beko'yla birlikte bizi temsil eden tek markamız herhalde.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27510684.asp
Biskrem dışındaki ürünlerini pek begenmesemde mutlu et mutlu ol konulu son reklam filmi gayet güzel olmuş.
Hocalı katliamı esnasında ermenilere ambargo uygulayan devletini hiçe sayan, ermenilere kaçak yollarla sınırlardan gıda yollayan türkiye (!) firmasıdır.
80 gr çikolataları ingiltere'de 5 sterline(ayıp lan) satılan çiku markası.
türkiyede en çok parası olan marka.
"Reklamın iyisi kötüsü olmaz" lafının yanlışlığının altını yıllardan beridir ısrarla çizen iki markadan biri. Diğeri ne gariptir ki Eti. Eti'yle Ülker ürün kalitesini yükseltmek konusunda nasıl bir rekabet içindelerse, reklam kalitesini düşürmek konusunda da aynı rekabetin içindeler. Bu iki markadan bir tanesi reklamı keserse, satışlarının otomatik olarak fırlayacağını düşünüyorum.
ak parti zamanında iyice serpilen çikolata derdim ama artık her şey üretiyor, firmamız.
Sabri ülker zamanında cemaatle araları iyiydi ama murat ülker zamanında bazı sorunlar olduğu söyleniyor.
ne zaman görsem bir yerde denk gelsem gülerim, kimse niye güldüğümü bilmez *
bağzıları neden sevmiyor diye merak ettiren marka.
dindar diye mi?
dünyanın 3. büyük bisküvi şirketi olmuştu. en son united biscuits i aldığını hatırlıyorum.

dindar olmasa bile türk malı olan her nam salmış markayla gurur duyardım şahsım adına..
dünya çapında adı duyulmuş marka. ayrıca türk olduğu için de gurur duyuyorum.
Efsane çikolatalar, püskevitler üreten türk şirketidir. Devamlı olarak aldığım tükettiğim ve tükettirdiğim markadır.

Edit: Şaka bi yana bi an bisküvinin doğru yazılışını hatırlayamadım o kadar çok geyik döndürdünüz ki şu püskevit olayında.
bir galatasaray taraftarı olarak mamüllerini beğenmediğim için asla tüketmediğim marka.
14 ocak'ta futboldan çekileceğim açıklaması yapan firma fb stadına 90 milyon dolar ile sponsor oluyormuş. yandaş yandaşa arka çıkıyor, tükürdüğünü de yalıyor...
Şu yeni ""mutluluk"" şarkılı reklamı baya baya hoşuma giden firma..

Türk insanını iyi anlatan bir reklam olmuş,hani reklam senaristi kimse ona 2 kat para versinler.
fenerbahçe'nin daima yanında olan şirket;

görsel
çikolataları çok pahalı olan firma. parmak kadar çikolata lan! iki fıstık var amk içinde, niye bu kadar pahalı!!
Püskevetçilikle başlayıp, son 13 yılda el atmadığı sektör kalmayan ve dünya devine dönüşen yıldız holding'in akp olmasaydı anılacağı yegane isimdir.
O ne bicim reklam ya. Tiksindim çikolatasından yeminle. 12 den sonra yayinlayin bari.
Youtube videolarinin girisinde çıkan gerzek internet reklamını yapan şirket. Hayır olsa olmamış.
Eti'nin ürünlerin, taklit edip, yeni isim koyarak, piyasaya süren şirket.
Yaratıcılık sıfırdır. Pusuya yatar, Eti'yi bekler ve kopyalar!
Deli gibi büyüme politikası güden, piyasada, el atmadığı konu kalmayan, iktidar tarafından, sonsuz desteklenen şirkettir.
" onlardan" değilsen, çalışan olarak değerin yoktur.her an topun ağzında, beklersin, yıldırarak istifa etmeni beklerler.
Sevmem. Hiç sevmedim!
davutoğlu'nun beslendiği tekne...
Eti varken asla almayacağım marka. Gerçi eti olmasa da almam.
bir zamanlar güzel maaşlar aldığım firma. alışveriş yaparken ürünlerine denk gelirsem alırım. bir nevi minnet borcu gibi hissediyorum.
Mutluluk orada burada reklamı en az kuveyttürkün bu bilmemne gerçek reklamı kadar sinir bozucudur. Bu sözde dindar şirketler beceremiyor güzel reklam yapmayı.