reyonunu görünce hemen bir yan reyona geçtiğim çukulota firması. bir diğeri ise torku.
Eğer kendinizi ve sağlığınızı seviyorsanız uzak durmanız gereken markalardan birisi.
bana göre bal gibi türkiye'den kaçan şirket. Buranın ekmeğini yiyeceksin ama buraya değil ingiltere'ye vergi vereceksin. Dünyaya açılmakmış. Hangi global şirket farklı ülkelerde kurduğu şirketlerine hisselerinin çoğunluğunu devrediyor?
görsel
takımyıldızı.
bağdat caddesindeki "godiva belgium 1926" adlı mağazasında likörlü çikolata satılan gruptur. Bir arkadaşım satın almış, ben girmedim abdestim bozulur diye...
bedava verse hiç bir ürününü evime sokmam.
türkiye'de ürün dağıtımında nerdeyse %99,9 penetrasyon başarısı yakalamış lojistik efsanesi dünya çapında iş yapan şirketlerimizdendir.
Aldığım bir görev gereği Ali Ülker ve Murat Ülker gibi kişilerle bizzat muhattap olma durumunda kalıyorum.

Görevden çekilme sebebim olan ailedir.
Kurucusu, Fethullah Gülen'e evini açan aile.

"Yasa dışı sol örgüt üyelerinin fotoğraflarının yanında Hocaefendi'nin de fotoğrafı 'Aranıyor' ilanıyla yer almıştı. Herkesin gölgesinden bile ürktüğü bir dönemde Sabri Bey, bir an bile tereddüt etmeden Hocaefendi'ye evinin kapılarını açmıştı. Bir işadamı, sıfatlar bir yana bir insan için ne büyük bir civanmertliktir bu. Hocaefendi, Sabri Bey'in bu vefasına, vefat haberini aldığı Pennsylvania-ABD'den gönderdiği taziyede de atıfta bulundu."

http://www.cafesiyaset.co...i-ulker-anisi_280331.html
Tadı erimiş radyal lastiği gibi olan çikolata üreten firma.
Bana inanmıyor musunuz?
O zaman bir kavanoz çokokremi alıp yiyin. Tadı gerçekten çok kötü ya.

Ülker alma aldırma.
zam yapmayıp çaktırmadan ürünlerinin gramajlarını düşürmüş sözde yerli ve milli firma.
görsel
görsel
uzun zamandır ülker ürünlerini tüketmiyordum, nestle, tadelle, torku marka çikolataları yedikten sonra kesmediğini, yedikçe yiyesim geldiğini fark ettim. Sonra bi ülker alayım dedim çikolata kesiyor ya harbi harbi kesiyor, glikoz şurubu muhabbetinden dolayı herhalde.
hisseleri Türk mahkemelerinin ulaşamayacağı bir yere taşınmıştır.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening

(bkz: zengin türklerin ülkeyi terk etmeye başlaması)
Ülker fetöcümüymüş.
Dünya gazetesi yazarı Kerim Ülker, Ülker ailesinin yönettiği Yıldız Holding'in Aktül Kağıt'ta bulunan yüzde 33'lük payını BiM ve hissedarları Mustafa Latif Topbaş, Ahmet Arif Topbaş ve Tahir Pazarlama'ya sattığını yazdı. Elde edilen gelirin Ülker ailesinin sendikasyon kredilerini kapatmak için kullanılacağı belirtildi.
https://tr.sputniknews.co...lker-topbas-hisse-satisi/
2019 yılının ilk çeyreğinde bir önceki yılın aynı dönemine göre satışlarını yüzde 38 artırarak 1,9 milyar TL’ye ulaştırmış şirket.
Her üründe fiyatları artırdığı oranda paket içindeki ürünleri gram gram adet adet azaltan güya yerli ve millî firma.

Son hilesini mor ambalajda satılan çoklu halley ürününde gördük.
Normal çoklu halley paketi önceleri 10lu idi. Sonra 8e düşürüldü. Şimdi mor pakete baktım adet yazmayınca işkillendim elimle açmadan saydım adet 7ye düşmüş! Fiyata bakarsan güya 4,95 ten 4,50 ye düşmüş.

Ülker mülker hikaye. insanda biraz kurumsal hayâ, utanma olur arkadaş. Bak Çaykur'a da ders al. Adamlar paketle maketle oynamadan paşa paşa zammını yapıyor çekiliyor kenara. Ondan sonra her basket reklamında biz markayız habire gev gev goy goy.
Alternatif var hamdolsun. Torku morku biz idare ederiz, simsarlara ekmek yedirmeyiz.
cocuğuna ülker yada başka marka hazır endüstriyel çöp gıda ıvır ızıvır yediren şerefsiz orospu cocugudur.

bügun bir hazır kekin içiriğine baktım

bir fabrikatörün anasının amı eksik. kek namına resmen kimyasal zehir.

boşunamı kanser 20 li yaşlara kadar düştü.

hiçbir firma sahibi kendi ürünlerini yemiyor .

endüstiryel gıda yemeyin.
25ten sonra aranın uzaklaştığı marka.
Sevdiğim bir markadır.
cola turka'nın sahibi.
bir gıda markası.
Kreması güzeldir ama palm yağını çok dayamaya başladılar.
Şükrü saraçoğlu stadının adı atatürk olarak değiştirildikten sonra fenerbahçe ile olan sponsorluk anlaşmasını iptal ettiği söyleniyor.