bugün

entry'ler (1047)

en kaliteli reklamımız

Son zamanlarda gördüğüm en gerçekçi ve guzel reklam budur. Hangimiz babamizin telefonuna teknik servis olmuyoruz ki.
https://youtu.be/YtcxZeXUf18

sen diğerlerinden farklısın

Benim kolpa kelimesinin anlamını ogrenememe sebep olan cumle. Ayrica yalan dolan boş. Bunu diyen kimseden farklı degildir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

insanların iyiliğini istemekten herkesin yaninda olmaya çalışmaktan yorulmam ama buna ragmen uzulen aglayan ben oluyorum ya o zaman hepsi bos oliyor. Söz konusu kim olursa olsun bu boyle. Ben insanları uzmemek icin uğraştıkca sanki herkes beni yıkmaya çalışıyor. Tamam ben melek degilim. Cok iyi biri olmayabilirim ama bu kadarını hak etmiyorum. kin tutamayan intikam peşinde kosamayan hatta insanlara kizamayan malin tekiyim her şey de bu yuzden oluyor. Bundan sonra diye hep bir şeyler soylemisimdir. Bir cok ınsan için de devamini getirdim. Ve evet bundan sonra sen de benim icin degersizsin. Benim uzulmemden haz duyan yada bunu izleyen kim olursa olsun gözümde sıfır. Bitti.

sözlük yazarlarının itirafları

Bir seyleri parçalamak istiyorum. Elimi kanattim telefon kırdım ama geçmiyor sinirim. Gecmiyor cunku ben ahmaklikta sınır tanımıyorum. Anlatamiyorum.

kaybolan eşyayı bulma yöntemleri

aramayı bırakmaktır.

islamın çağdışı bir din olması

Bu Din çağın çok otesinden geldiği içindir. Haklısın çağdışılık soz konusu. E çağı kim değiştirdi? Insan. Demek ki din çağdışı değil, insan ve çağ din dışı. inanıyorsak bir şeylere kendimizi elestirelim once. Inanmiyorsak da çağa ayak uydurmaya devam edelim.
Demem o ki herkes kendi işine baksın canlar.

ermenileri seviyor musunuz

Birey olarak türkiye de tanıdığım ticaret yapan tüm ermenileri sevdim bu zamana kadar. iş yapacaksam ilk tercihim bunlar olurdu. Ermeni şöyle ermeni boyle diyorsunuz da adamlar tüm sosyal hakları tanıyor. Resmi dini bütün izinleri veriyor ve hak ettiği ucreti çatır çatır ödüyor. Insani açıdan bakıyor. Bizim türkler kendi halkmın sırtına nasıl semer vururum diye düşüne dursun ermeniler bu toprakta yaşıyor ama turkten cok sahipleniyor türkü. Hastası degilim ama Siyaset yüzünden bir ırkı yakacaksak daha neler var neler.

He siyasi açıdan evet pek sevilesi degiller ama komple irka giydirmek yanlış.

nereden bileceksiniz

bir arkadaşımın beni ağlatmak amacıyla kullandığında öğrendiğim ve o günden beri ne zaman dinlesem ağladığım şarkı. ne zaman ağlamak istesem de dinlerim. ihtiyaç anında dinlenmesi gereken şarkılar 1. sıradır.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/w...CUkEtiM&v=6wIfAQtoatg
ahmet kaya - içimde ölen biri var.

liseliler devrim yaparsa olası açıklamaları

Zaten artık türkiye de devrimi liseliler yaptığından ya da o seviye de olduğundan şaşırtmayacak açıklamalardır. Hic bir zeka ve mantık belirtisi olmadan, çirkin saldırıdan başka birşey olmadan yapılan her devrim hareketi terördür.

kırgın çiçekler

Kaderin garanti öleceği dizi. Digerlerini bilmem. Ayrica hepsinin karnını nasıl denk getirdiler anlamadim. Neyse Zaten bir kere de şöyle oynarken ara final verin.

kırgın çiçekler kemal

Herif kapana kendi girdi. O ne güzel dövmekti yeminle icim soğudu ya la.

doğadan relax

Aşırı kolay ve hafif uyku sağlıyor. içimi güzel. Yalnız bunu icince bilmiyorum bana mı oyle geliyor uyanmak çok zor ve elde titreme başlatıyor. Zaten el titremesi olan biriyim ama geçmişti. Ne zaman bu çayı icsem sanki artıyor. Yoksa her gün icin yani.

güldüy güldüy show çocuk

para için çocukların düzenini alt üst edecek, sempati hayranlarıyla birlikte kendini bulutlarda hissedeceği ve final de pedagog yolu tutacağı bir program daha.

gözünüzü seveyim çocukları abuk sabuk giydirip çocuk olduklarını unutturmayın.

kyk bursu alan bir erkekle sevgili olmak

Burs kaybetmemek için baya yardıracak ve sonunda okulu bitirip güzel şeyler yapacak bir erkekle sevgili olmaktır.

Abi bu kız baya sözlüğün kahri bu kadar uyumlu bir nick görmedim ben.

atalay filiz le selfie çeken polis

Ulan eskiden polisler bile bir başkaydı ya zamaninda parkin birinden bir sapık aldilar da adamin gidince bi tarafindan kan alacaklar bunlar demiştim. Artik herkes mi gevşek anasını satayım. Ulan güle sirita selfie cekmek ne demek elin katiliyle. Açığa alınmışsa biz de bi oh çekelim. Yazık.

Edit: adam ne yapmış ki diyenler öldürülen3 kisinin bir yakini olarak baksin o görüntüye. Bu bir katil yakaladık pozu degil, eglence unsuru. Bir ünlüyle hatira resmi. insanların acısına saygı nerede kaldı?

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Son yarım saattir
Mor ve ötesi - bir derdim var.

bir derdim var

Finalde Bir derdim var artik tutamam icindeee diye bagirdiginda istemsizce bastan açtığım sarkidir. Insanin ruhunu arındırır.

sözlük yazarlarının ruh halleri

bir şarkılıktır, nedensiz..

https://www.youtube.com/watch?v=ZYz5CUkEtiM

pembe defter

Meme kanserine destek amacıyla avonun çıkardığı pembe ürünlerden biridir. Sanirim 2012 yılıydı pembe defter satışı yaptığı zaman.

Ben de yıllardır var ama arka cildinin iç kısmında kağıttan bir cep oldugunu yeni dark ettim. Guzel düşünülmüş defter. Olsa da alsak.