Başlığın olması gereken halı, ' özgür özel in bacak bacak üstüne atan Norveçli büyükelçi karşısında el pençe divan durması' şeklindedir nonoslar.

Akepeli cenahi rahatsız, norveşli doslarimizi ise memnun etmiştir. Biz ışıklı bireyleri de tabi zira büyüklerimizden böyle gördük. Nasıl ki Kılıçdaroğlu amarika büyükelçisi karşısında el pençe divan durdu, karaoolan ecefit klintina esas duruş gösterdi, özgür beyimiz de yapması gerekeni yapıp norveş buyukelcisi karşısında el pençe divan durdu.

Geleneyi devam ettirdi yani, neymiş büyükelçi bacak bacak üstüne atmış, atar kardeşim. Koskoca norveş buyukelcisi o. Tayyib mi ki el kol hareketi yabsin, tebrikler özgür bey.

https://m.facebook.com/st...59041&mibextid=Nif5oz
Hep diyorum chp'nin başında bir mal vardı o gitti başka bir mal geldi mk. Bu partiden hiçbir s*kim olmaz..
adam gayet rahat oturuyor gibi el pençe divan gibi değil de. sadece eller aletin üzerinde kavuşturulmuş.
adam viking olum boru mu.
kizarsa ceker kilici desiverir de arkasina bakmaz bile. kavruk perese posta koymaya benzemez bu isler. adami s.erler
Oturuşu, diplomatik açıdan hatalı fakat zaafiyet göstergesi vesaire değil.. ülkeyi “utandıran” bir poz değil ama bürokratik terbiye almamış bir oturuş.
görsel
Gayet normal oturuyor.illa akpliler bişi bulacak.
Çokta anlam yüklemeyin yani, adam daha acemi.
aaaaaa,oto yıkamacı teşrif buyurmuşlar, hanende hanım hoş geldin.

cahillik başka bir şey, gayet normal bir toplantı yada misafirlik özgür özel ev sahibi olarak misafire değer verme babından sandalyeyi tercih etmiş galiba mütercim yayında ki , diğer misafirde gayet huzurlu oturuyor ,özgür özel hem ev sahibiyim hemde misafire saygılıyım mesajı vermiş .
bu arada malum gazete kurban ve yardım paraları ile kurulmuş, hatırlayan varsa.

benim bir arkadaşım 2 kurban parası verdim demişti 25 sene oldu galiba hala söver..

sağdan da yumuşak ne kadar çok çıkıyor sonra sola bok atma.
Halbuseki bacak show vermeliydi. oy vermem ama yıpratma başlığı.
Büyükelçinin saygısızlığıdır.
bir ülkenin başkanı, siyasi lideri, o ülke halkının hayattaki duruşunun, dünya karşısındaki genel tutumunun resmidir, yansımasıdır, aynasıdır. halk nasılsa lider de öyledir. o halde muhalefet lideri de öyledir. ufak tefek nuanslar harici çok kayda değer bir fark yoktur. halkın kahir ekseriyeti ise dünyaya tapar. dünya ise kendine köle eder maiyetini.

dün yunanla neredeyse birbirimizi yiyorduk, bugün erdoğan gitti Yunanistan'a misafir oldu, dostluk ve işbirliği mesajları veriyorlar birlikte. hatta Yunan basını bile coştu bugün. dün Suudi Arabistan kralını katil ilan ediyorduk, bugün kralın karşısında esas duruştayız. dün mısırla neredeyse diplomatik ilişkileri bile kesmiştik, bugün sisi ye bakanların biri gidiyor biri geliyor. mekik dokuyorlar. peki ama neden bu böyle?

öyle olması gerektiği için. çünkü devlet yönetmek kahve idare etmeye benzemez. mesuliyetleri var ve ağır. işin içinde karşılıklı ticaret var menfaat var ekonomi var savaş var siyaset var, var oğlu var yani..öyle kafanıza göre cinayet işleyemezsiniz, adamı mum gibi yaparlar. bir papaz meselesinde diklendik de ne oldu? az kalsın papazı buluyorduk. dolar 5 liradan 30 liraya fırladı. hala daha toparlıyamıyoruz bak ekonomiye. öyle atar gider yapmak kolay ama sonrası küllüm mafiş. o yüzden davulun sesi uzaktan hoş gelir. koltuğa oturduğunuzda kırmızı kaplı defteri önünüze koyduklarında anlarsınız hanyayı konyayı, kazın ayağının öyle olmadığını. iplerin kimin elinde olduğunu. kimin ne kadar güçlü olduğunu. kimin ne olup olmadığını. Hollywood film platosu değil orası, orda film çevirmiyorlar. poker masası hiç değil, blöfünüzü yutmuyorlar, yemezler, herkes herkesi biliyor tanıyor ve gücünün farkında ve ona göre tavır takınmak zorunda. hayatın ta kendisi, dünyanın er meydanı siyaset arenası, orman kanunları, kurtlar vadisi, arslanlar sofrası..
Adamlık ve kişilik oturuşla belli olur. Hayatım boyunca yalnızken dahi bacak bacak üstüne atmadım. Sagısızlık olarak düşündüğüm için değil; sadece rahatsızlık verici bir oturuş olduğunu deneyimledim ve hoşuma gitmedi. Dünya bu kasıntı herifler tarafından yönetiliyor ve sonuç ortada. Refahı yakalamış ülkelerin dahi birilerinin sırtına bastığı inkar edilemez sanırım. Oturuşa takılmayın! Ne halt ettiğine bakın! Bu Özgür Özel olacak herif zamanında Hulusi Akar'ı itin münasip tarafına sokup sokup çıkartmıştı mecliste, bilen bilir. O gün Hulusi olacak o çapsız kendisi haksız olmasına rağmen Özgür Özel'in gözlüğünü lense çevirmeyerek temsil ettiği mübarek peygamber ocağının haysiyetini de koruyamamıştı. Adamlık icraatla olur; yoksa bacak bacak üstüne atmayı Serpil Çakmaklı da Banu Alkan da yapıyor.
Ağa babası hazır olda dururdu, yakında ayakta hazır ol vaziyetinde durmayı ögrenir. Cunki o bir natocu.
Nato'culuk kötü bir şey; ama daha da kötüsü Yahudi Cesaret Madalyalı BOP'çu olmaktır sanırım.
Ben simdi cozdum niye bu ziyaret gercekleşti.
Su anda dunyanin gundeminde ne var?
Isveçin nato üyeliği,
Akepe onay veriyor ama mhp yan çiziyor.
Akepenin stepnesi reisin başyardımcisinı ziyarete geldiler isveçin uyeligini kabul ettirmek için.
Akepe chp koalisyonu ufukta gorukmus durumda...

Yalandan muhalif rolü oynuyan oktroller, sahte muhalefet pasif destekten aktif destek pozisyonuna geçip akepe ile cuhape koalisyon kuracak.
Ve isveçi onaylayacaklar.
bu iş oturmayla olsaydı. akp yirmi senedir oturmayı biliyordu da ekonomi neden bu halde? anca boş imaj yaratma çabaları medyanın. o kadar ingilizce reklamı neden çıkıyor sanıyorsunuz youtube'da, muazzam bir beyin göçü var. medya kalitesi bile bu işte, boş kahvehane muhabbetini haber yapıyorlar.
beyler benim konuyla uzaktan yakından alakam yok bu seviyeli tartışmanızı 90 beden memeyle bölüyorum çok güzel tartışıyorsunuz demeye gelmiştim gidiyorum.
Ağırlık yok ondan. Bence liderliğe niyetli kişiler bu tip şeylere dikkat etmeli. Keşke tek problem oturuşu olsaydı.