bugün

bursa'da kendi geliştirdiğim kısa zamanda yol aldıran bir yöntem ile verdiğim derstir. matematikle derdi olan herkesi beklerim.

not: fiyatlarım öğrenci dostudur
bursa'da kendi geliştirdiğim kısa zamanda yol aldıran bir yöntem ile verdiğim derstir. matematikle derdi olan herkesi beklerim.

para kazanmak için ideal yöntemdir.

ne zaman paraya ihtiyacım olsa özel ders verir, cukkayı toplarım.

affedersiniz ama "1 saat 100 euro" dan sonra en karlı iştir.
para kazanmak için ideal yöntem olduğu söylenir.

--reklamlar--

ingilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisi olarak adana içi ingilizce özel ders verebilirim.

--spoiler--
Lise fizikçilerinin günde 700 lira kazananını gördüm. Abartı değil.
Isteyen herkese çok çok uygun fiyatlara verdiğimdir. Elbette kısa bir süreliğine.
Verilmesi için özgüven şarttır. Bundan dolayıdır ki veremiyorum.
izmirde matematik ve fizik derslerinde lise öğrencilerine çok uygun fiyatşa verdiğim derst türüdür.
işçi sınıfının maddi gucu yetmeyeceği bir hizmet. anca burjuva kafalar özel ders alabilirler.
dershanelerin dönüşümü sonrası çok daha fazla rağbet görmeye başlayan bir ders alma-verme metodudur.

hem bize hatırı sayılır bir ek gelir imkanı doğuyor,

hem de okulundaki doğru düzgün bir şey öğretemeyen, sinirli ve gergin hocalardan bir şey öğrenemeyen öğrenciler,

gelip anlayamadıkları veya soramadıkları şeyleri sorup anlıyor ve öğreniyorlar.

sorulardan veya derslerden korkmayı bırakıp,

onlarla önce mücadele etmeye, sonra da onları sevmeye başlıyorlar.

kaldı ki hem dershanede çalıştığım dönemde, hem de sonrasında bir çok öğrencimden,

"hocam sayenizde matematiği bile sevdim" cümlesini duymuş olmanın mutluluğu her şeyin üstünde benim için de.
ingilizce dersi almak istiyorum. biri bana versin.
Önemli bir avanta kapısı, akıl edene helal olsun. Yani bana deselerdi mesela okulda bedava öğretilen dersi parayla millete anlatcaz, hemde bunu tatil zamanlarında falan yapcaz paranın anasını sikcez falan diye ne bilem bi Mantıksız gelirdi yani.

Hele matematikçiyseniz zate tamam, amına koydunuz ortalığın. Kendimden biliyom.
hiç almadığım ders tipidir. sahiden özel ders ne ya, neden gerek duyulur. özel ders alan arkadaşlarımdan hep daha yüksek not almıştım hayatım boyunca.
(bkz: dersverilir net)
yaz bitimine kadar piyasanın yarı fiyatına verdiğim derstir. matematikle derdi olan herkesi beklerim. kendi özel yöntemimle kısa sürede çok yol aldırıyorum. başarı ve memnuniyet garantilidir.

Mutlu sonla bitiyorsa hemen iletişime geçelim.
çaresizler çaresi gibi görünse de kanmayın. o kadar kolay düşmüyor müşteri.
özel ders almak isteyen eğitmenlerle özel ders vermek isteyen öğrencileri buluşturan platform. Ahanda sitesi : http://www.netders.com
Devletin verdiği eğitimin yeterli olmamasından dolayı ortaya çıkan bir durum olarak tanımlanabilir.
cumartesi cumartesi keyif kaçıracak olandır.
"Ve en büyük acının kendininkinin olduğunu düşünüyorsun. Dünyadan haberdar olmayan bütün gerizekalılar gibi." * *
dershaneye gitmekten daha mantıklıdır.
Pazar günü öğlen vereceğim derstir. Hiç gitmek istemiyorum ama para da lazım.
güncel Önemli Başlıklar