bugün

Özel ders almak isteyenlerle, özel ders verenleri buluşturan site. Benzerlerine göre çok daha kurusal bir yapıda olup, bünyesinde matematik fizik gibi klasik okul dersleri haricinde kişisel gelişim, spor, ve sanat aktivitelerine yönelik ders verenleri de barındıran oluşum.
kız arkadaşımın bir süredir öğrenci bulmasına yardımcı olan site. linki de şu; http://www.dersverilir.net

akabinde bende sistem üzerinden grafik eğitimi verebileceğimi görüp üyelik oluşturdum. işin doğrusu kız arkadaşım matematik öğretmeni olduğu için bu alanda talep daha fazla.

ayrıca benim özel ders vermeye ayırabileceğim zaman daha sınırlı ve kullandığım süre içerisinde gelen talepleri cevaplamakta biraz geciktim. iş hayatım sosyal yaşantımı etkiliyor haliyle.

özetle siteden alacağınız verim, özel ders için ayıracağınız zamanla doğru orantılı. ha, bir de talepte bulunan kişiyle dialog önemli tabi ki.

üye olduktan sonra birilerini bulmak için pek bir şey yapmama gerek kalmadı. ancak daha fazla kişiye ulaşmak için takibi sıkı tutmak önemli. bu da benden ipucu olsun.
Ders verilir net. Açık ve net.
ingilizce'den özel ders aldığım hocayı bulmamı sağlayan site. teşekkürler .net!